rtruth

Dal bych bez váhání plný počet ale kvuli poslední pul závěrečné pul hodině nemužu moc mě zklamala bubák se mi líbil dokud sem nezjistil že vypadá jako skřet z pána prstenu ale stejně to má urověn a je vidět Wanuv rukopis tak že 4 ()

tXtX

Úplná spokojnosť. Zhruba na rovnakej úrovni ako kapitola 2. Čiže opäť skvelá Lin Shaye, démoni, kráľovská atmosféra a asi 1459 lakačiek. Príbehovo šablónovitejšie než prvé dva filmy, no vôbec mi to nevadilo. V jednoduchosti je krása, keď človek vie ako na to. Hlavne druhá polovica je dosť intenzívna s minimom priestoru na vydýchnutie, na čom má podiel samozrejme aj mrazivá hudba a typicky krivé huslové tóny, ktoré filmu sedia jak riť na šerbeľ. Neviem čo viac by som dodal. Whannellovi ide karta a ja som zvedavý, kam túto sériu pohne ďalej. ()

Previt

Vždy, když mám sklon usnout v kině, říkám si, že to přece nejde, vždyť mi muselo něco uniknout, když přestávám dávat pozor. Asi jsem už starý a nestíhám sledovat zápletku, přece takový úžasný film (aspoň podle distributora) musí dávat smysl a musí být něčím zajímavý! Pak si přečtu pár recenzí a to mě uklidní. Existuje pár dalších lidí, stejně nechápajících, jako já. Díky. Podle mě je to promarněná příležitost, nuda, nepodařená napodobenina hororu. Jediná pěkná lekačka byla ta první - s autem. Ostatní byly očekávané a o to hlasitější. ()

kristmeister

Leigh hodně překvapil. Vytvořil velice slušnou atmosféru a zcela nového démona, který diváka nenechá ani na vteřinu vydechnout. Rozhodně potěšila i přítomnost starých známých jako Specse, Tuckera, Carla, ale i Parkera a dokonce se ke konci objevila doslova rudá třešnička na dortu. Za mě jasných 5 hvězd, protože film splnil co měl :) ()

C.A.T.

75% ? Tohle? Jako vážně? Přijde mi jakože tady všichni na něčem jedou... Po dlouhém očekávání po strhující dvojce jsem se konečně dočkala a vyrazila do kina. Rozjezd pomalý,ale slibný.A pokračování? Až na pár lepších okamžiků (byly asi jen dva) je tento film mimo. Lin Shaye je skvělá, ale zde celý film dá se říct profňuká...Cestování Dálavou je nudné a nikoliv děsivé. Hlavní "bubák" dobře udělaný, ale co takhle divákovi říct kdo to vůbec byl (?) Kýčovité efekty - teď mám konkrétně namysli to oko v krku.. a polovinu hlavní protagonistky v Dálavě..Proboha! INSIDIOUS má vyděsit né uspat! Nehledě na to, kolik tady bylo možností, kam něco "nacpat", aby to vyděsilo, ale ono se nic nestalo..valná vetšina věcí se zde dala předvídat..Velké zklamání. Ze začátku mi přišla moc pěkná vsuvka s Wanem, když jsme ho mohli vidět v porotě v divadle, ale po filmu bych ho nejraději chytla pod krkem za to, že se vzdal takového potenciálu a nechal jí (alespoň v mých očích) padnout ke dnu.. 1* za závěrečnou lekačku s mým oblíbencem a 1* za Lin. Whannell zde na režisérskou židli nepatří. ()

1990Jirik

No, tak abych to shrnul. Jednička páni to byla duchařinka , která naháněla doslova strach. Dvojka jo dobrý stále originální jako jednička ale přece jen první díl byl na 5*, druhý díl byl na 4* a třetí bohužel za 3*. A ono to fakt průměrné bylo. Onu nervy drásající atmošku nahradila banda bubáku a fúúúúra lekaček a to takových až sem plival popcorn a vdechoval kolu. Skrátka film na mě nedokázal hodit onu strašidelnou deku, místo toho nabídl ošklivé bubáky, kteří se mixují s nepříjemným pocitem , že za každým rohem bude ošklivej lekák. Na horor super, ale pro mě jakožto diváka, který tento žánr zbožňujě je to prostě málo. Ano stále je to ten skvělý Insidious, ale už né tak skvělý jako předchozí díly. Ps jediná věc , která mě na filmu doslova štvala, že jsem si absolutně nevypěstoval vztah k hlavním hrdinům, bylo mi vlastně jedno jestli umře nebo ne. Jedinou světlou vyjímkou u mě v postavách byla Elise ta byla jako vždy skvělá:-) ()

Esty

Spousty tak zvaných lekaček, bylo jich tam až požehnaně. Hrůzu jste cítili hlavně z toho napětí, které ve vás vyvolají táhnoucí se ulepené scény s chlapíkem, co špatně dýchá. Film byl hlavně napínavý a plný očekávaného vysvětlení, ale...! Ten konec? Hodně akční a zmatený, že se ani nestihlo vysvětlit, proč vlastně byl onen špatně dýchající muž tak posmrtně zlý. Skvělá byla na konci už jen návaznost na první díl Insidious a místy to bylo díky těm dvěma expertům přes strašidla i vtipné. ()

Sonjoe

Uz treti krat som sa nechal nalakat na tento film, ale vzdy je to o tom istom. Na zaciatku sa to slusne rozbieha, do momentu, kym stara nezacne chodit do temneho sveta. Je to strasne amaterske a cele viac trapne vtipne ako hororove. Cele sa to pokazi a vysledny efekt je strasne strasne slaby...neda sa to brat vazne. Koniec koncov je tam par lakaciek a na tom je cely film postaveny. Na nicom inom. Ak by bola nahodou aj 4ta cast, uz si to urcite nepozriem.... ()

minet

Souhlasím s tím, že pár věcí tomu filmu chybělo, ale pro mě to zachránily ty lekačky. Film mě v kině bavil, doma už by to bylo zřejmě horší. Je to trochu slabší, než předchozí, ale jsem spokojená, protože ty horory dosud byly tak děsně nudné, že jsem vždy usnula. Celou domu mi ale vrtalo v hlavě, jak jí borec zacancal podlahu nohama, všude ty stopy zůstaly a na koberci vůbec. Jak se hergot takovýto sliz drhne z koberců? a už to bylo, přemýšlela jsem o tom dost dlouho na to, abych si vzpomněla, že se mám bát. Ale vzhledem k tomu, jak 90% sálu skákalo při každé scéně jako králíci, vyděšení, tak myslím, že účel film skvěle plní. ()

Googooplexer

Tak to bola čovina jak táčky. Jedna za to, že im nechytili od tej sviečky na konci vlasy. Ale keby sa to stalo, pridám ešte 2 hviezdy. Bába Elise hrá o 106, možno to niekedy dotiahne do manéže B. Polívku. ()

Jarmila68

Že já debil na to zas koukala v noci:-(je to super jako předešlé díly!Já se tedy bála jak u 1 tak u 3....a vždy to na mě začne působit až po dokoukání...no a ted nevím jak teda usnu:-(a to že trojke jede po kolejích předešlých dílů?No ano je to počátek:-)fakt mě baví tyhle chytrý řeči..co by jste tam asi tak chtěli?Natočte něco...ukažte co umíte vy? ()

jiri.juricek

Parádní horor. Popravdě nečekal jsem od třetího dílu už tolik co od prvních dvou, ale příjemné překvapení. Lekačky super, charaktery duchů děsivé a na tu paní v černé zas nějaký ten den nezapomenu :D Po dlouhé době opět skvělý horor a snad bude i čtvrtý díl, protože tahle série rozhodně dech neztrácí . ()

MirINDay

Když už něco nese název dvou předchozích filmů, očekávám od toho trochu víc, než 3 stejné herce. V podstatě žádná spojitost. Každopádně horor to rozhodně špatný není. ()

Mr.Dude

Dobrá práce. Jako, samozřejmě nic extra, ale když si uvědomíte, že pokračování dnešních hororů stojí za starou belu, tak tohle se přeci jen povedlo. Líbilo se mi provázání celé trilogie, a hlavní démon taky nebyl marnej, takže celkově za mě 4****. ()

Fixas

Ačkoli nejslabší ze všech dosavadních dílů Insidious, na dnešní laťku hororů, která je proklatě nízko, hodně slušný kousek. Spolupráce Josepha Bishari a Whannella či Wanna vždy fungovala. Film má své osobité prvky předešlých dílů a na 4 hvězdy to je určitě :) ()

Bajerys

50% Další díl od Insidious. Ovšem tento díl, co se týče příběhu je nezajímavý a nic nového se nesnaží přinést. Na mě ten film bohužel neudělal žádný dojem. Tím nechci ten film tolik kritizovat, jelikož triky a lekačky jsou zvládnuty opět na jedničku, ale je to úplně to samé jako první a druhý díl s tím rozdílem, že se to odehrává ještě před nimi. ()

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu