Sticks

Pokud je horor hlavně o strachu tak to třetí díl zvládá s rezervou. Zasloužené 4 hvězdy, přesto není ničím výjimečný. Kdybych čekal něco jiného, tak dám míň, přesto Wan to není. Připravte se na to, že všechny lekačky jsou obsažené už v traileru. ()

wallax

Najslabšia časť trilógie. Lakačky boli ok(celá séria to ma výborne spracované), ale náväznosť na ďalšie dianie v prvej a druhej časti série (toto bol prequel trilógie) mi prišlo pomerne chabé, ako keby táto časť mala spoločné s nimi len názov a meno hlavnej postavy. ()

lobo87

Logicky najslabší diel série, ktorý však stále ťaží z veľmi silných ľakačiek (hlavne keď sa dostávate do hladiny alfa). Toto ale nie je smer, ktorým by sa Insidious mal uberať... 55% ()

blondboss

V tomto snímku sme sa vrátili do čias, kde sa celé Insidious ako také začalo a musím povedať, že celkom sa mi to pozdávalo. Bolo tam celkom dosť ľakačiek a ako hororový žáner to na mňa tak aj pôsobilo, s čím som mal v predošlých častiach problém. Tuto ale je veľké mínus práve to, že vám tento film rýchlo vyšumí z hlavy a v podstate z neho nemáte poriadny zážitok. Chýba v ňom čosi, čo horor, aký mám rád, jednoducho postráda. Takže je to u mňa čistý priemer a slabé tri hviezdy. 50 % ()

PamelaJJK odpad!

Ach jo, takový sešup proti prvním dvěma dílům jsem nečekal ani v nejhorším snu. Jednička byla hodně dobrá, dvojka ještě lepší a... A trojka? Na tu škoda slov. Uspávající nuda od začátku do konce. Nemělo to šťávu a drajv. Atmosféra žádná, obsazení slabé. Chybí charisma Rose Byrne a Patricka Wilsona. Lin Shaye a i Angus Sampson to nezachrání. Nenapadá mě nic, co bych vyzdvihl. Velké (nadhodnocené) zklamání. ()

Spielbergo

Insidious 1 a 2 mě mile překvapilo tím, jak se oproti záplavě ostatních novodobých hororů dokázalo vyhnout většině otřepaných klišé, nadbytečným lekačkám a krvavým nechuťárnám. Insidious 3 je přesným opakem a od začátku se diváka snaží vyloženě otrávit. Atmosféra prvních dvou dílů je ta tam, o nějakém napětí nemluvě. Snaha svézt se na úspěchu prvních dílů se zde bohužel brutálně nevyplatila. Distributor by si navíc zasloužil pověsit za nádobíčko do průvanu, protože nazvat toto "počátkem" může jen naprostý dement, který se ani neobtěžoval film shlédnout. Film se totiž neodehrává před událostmi 1. a 2. dílu a s jejich událostmi je svázán pouze okrajově - a to ještě dost mizerně, bez vnitřní logiky. ()

blazma

Tentokrát jsme se vydali trošku jinam, někteří herci, neboli vymýtači ďábla zůstávají, komická dvojika chlápku je pořád fajn.. Nové místo a nové herecké tváře a postavy, trošku schladili prvotní nadšení, jestli to bude stejně tak dobré jako první díly a nakonec se to jen tak tak i celkem povedlo a pořád je to Insidious jen s jínými tvářemi. ()

Nikolas__

O poznání lepší, a zajímavější než dvojka. Bavily mě postavy, a jsem rád za to, že Leigh Whannell všechny úplně ignoruje, a tvoří si nejvíce klišé duchařiny, které ale obohatí o POVEDENÉ! lekačky, a výborné zpracování. Řemeslně super, a celkově se jedná o povedený prequel. Insidiousy od nejlepší po nejhorší: 01, 03, 02, 04 ()

Hyssi

Tak po katastrofálních dvou dílech jsem opravdu nečekal že zrovna trojka mě takhle nadchne. Nevím proč insidious 3 je až tak dobré, možná je to změnou režiséra, ale snímek měl vše potřebné pro solidní horor. Atmosféru, docela dobré lekačky a svižný děj. Samozřejmě konec už byl slabší, ale to se dá asi přežít a v celku je trojka velice solidní horor. [80 %] ()

AndrewNewman

Partia okolo Jamesa Wana a hlavne Whannell vedia ako na to. Výborný vizuál, perfektné ľakačky, skvelá atmosféra. Po stránke dejovej má tento diel najslabší scenár, ale je skvostne zrežírovaný a postavy majú niečo do seba. ()

Sebule

To, čím mě tak zaujal druhý díl, tak tady mi nějak chybělo. Příběhově velice slabé, jak by se ty věci v tom jednu filmu furt opakovaly. Na druhou stranu, atmosféra místy opravdu kvalitní a celkově to je řemeslně dobře zvládnuto. Ale tady prostě není nic nového, co se týče děje, lekačky na mě moc nepůsobily tentokrát, ale není to špatný film. Hodnocení: 6/10 ()

Radussee

Jo, jo, fajn, fajn, fajn... Po nedávném zážitku s filmem Poltergeist, snahou o remake klasického hororu, jsem se už bál nejhoršího a naopak jsem byl celkem mile překvapen. Plus za to, že se film natočil opět s nesmrtelnou, stoletou Lin Shayn, se nedá odepřít. Lekavé scénky, nepříjemné chvilky, kapka humoru, prostě klasický Insidious. Za mě...palec hore. Konec ()

ProfiDivak

Tomuto fackovaniu nebožtíkov som už veril oveľa viac ako v parížskych katakombách, aj scény podvedomia boli jednoduchšie a priame. A netrval som ani na charizmatickom jezuitovi, takisto vydarený koniec sa čo do uveriteľnosti podľa mňa vydaril. Len kde vyhrabali tých krotiteľov duchov? ()

mr.twizta

Trosku zbytecny prequel, pro fanousky predchozich dilu (mezi ktere se rozhodne pocitam) nicmene vitany nasup. Whannellovi se dari replikovat tisnivou atmosferu a kdyz uz se zacne clovek krapet nudit, na scene se objevi jedno popularni duo a forek se zapisovanim vitane uvolni napeti. Jasne, bylo by fajn ubrat nasilnych lekacek a vice se spolehat na budovani strachu nez na hlasity zvuk, na druhou stranu by ale bylo fajn, kdyby kazdy horror byl minimalne takhle dobry. KDO BY SE NA TO NEMEL DIVAT? Kardiaci, odpurci prequelu a moje byvala zena. ()

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu