Volejte Saulovi (TV seriál)

Better Call Saul

Krimi / Drama

USA, 2015–2019, 39 h 14 min (Minutáž: 42–56 min)

Dave Porter

Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Patrick Fabian, Michael Mando, Rhea Seehorn, Michael McKean, Miriam Colon, Raymond Cruz, Julie Ann Emery, Jeremy Shamos, Jamie Luner, Cesar Garcia, Grant Barker, Max Arciniega, Amy Davidson, Steven Ogg, Mark Jeffrey Miller, Juan Carlos Cantu, Eddie J. Fernandez, Josh Fadem, Dorian Missick, Vincent Laresca, Mel Rodriguez, Kevin Weisman, Dawnn Lewis, Paul Geoffrey, Clea DuVall, Kerry Condon, Barry Shabaka Henley, Lane Garrison, Dennis Boutsikaris, Jillian Armenante, Sam Quinn, Omid Abtahi, Tomas Sanchez, Ed Begley Jr., Kyle Bornheimer, Jessie Ennis, Grizelda Quintana, Vincent Fuentes, Liana Mendoza, Kurt Caceres, Suzanne Savoy, Jim Beaver, David Grant Wright, Mark Margolis, Mark Proksch, Yolanda Aragon, Luis Moncada, Manuel Uriza, Ann Cusack, James Cady, Robert Clotworthy, Debrianna Mansini, Stoney Westmoreland, Daniel Moncada, Jesus Payan Jr., Jennifer Hasty, Steve Stafford, T.C. Warner, Sarah Minnich, Andrea Good, Rodger Larance, Michael E. Stogner, Rick Anglada, Jyl Murray, Giancarlo Esposito, Frank Deal, Gabriel Rush, Brandon K. Hampton, Nadine Marissa, Cara Pifko, Rex Linn, Abigail Zoe Lewis, Robert Grossman, Brendan Fehr, Julian Bonfiglio, Tina Parker, Omar Maskati, Joe DeRosa, Luis Bordonada, Carol Herman, JB Blanc, Kimberly Hebert Gregory, Molly Hagan, Jeremiah Bitsui, Ray Campbell, Peter Diseth, Javier Grajeda, Steven Bauer, John Getz, Michael Chieffo, Lavell Crawford, Jalene Mack, Quinn VanAntwerp, Jackamoe Buzzell, Cornell Womack, Anthony Michael Frederick, Laura Fraser, Grant James, Stephen Michael Ayers, Hayley Holmes, Rhett Lynch, Julie Hanna, Tim Baltz, Tamara Tunie, Grover Coulson, Raymond McAnally, Jean Villepique, Ernest Tsosie III, Jason Sklar, Randy Sklar, A. Russell Andrews, Caleb Burgess, Phyllis Applegate, Chris Mulkey, Bonnie Bartlett, Christopher Hagen, Carol Mansell, Shahine Ezell, Jean Effron, Mario Perez, Marissa Woolf, Ruben Rivera Laguna, Marty Lindsey, Audrey Moore, Doris Hargrave, Keith Kupferer, Jerry G. Angelo, Don Harvey, Franc Ross, Poorna Jagannathan, Michael Naughton, Eric Steinig, Keiko Agena, David Costabile, Ethan Phillips, Marc Evan Jackson, Matt Socia, Rainer Bock, Carlos Leal, Marlon Young, Tommy Nelson, Tabatha Shaun, Ben Bela Böhm, Stefan Kapičič, Hans Obma, Jilon VanOver, Colby French, J. Nathan Simmons, Billy Malone, Tony Dalton, Erin Wilhelmi, Harrison Thomas, Marceline Hugot, Jacob Browne, Joey Folsom, Chelsea Arielle Kibbee, Allison King, Jordan Lage, Alex Désert, Tyson Turrou, Joe Berryman, Grayson Berry, Eric Martinez, Esodie Geiger

Komentáře uživatele mourek10100 k tomuto TV seriálu

Začátek pomalejší, místy i nudný, ale skvělý konec pilotu. troll! don´t feed him! :D :D(20.4.2016)

Začátek pomalejší, místy i nudný, ale skvělý konec pilotu. Zato druhý díl už do toho šel naplno a jsem zvědavej, kam se děj posune a kolik známých postav ještě potkáme... troll! don´t feed him! :D :D(20.4.2016)

Rozjíždí se to a začíná mě to bavit stejně jako BB.(20.4.2016)

Líbí se mi narážky na nejrůznější filmy, např v předchozím dílu Heeere´s Johnyy! Tady zase na Spartaka...(20.4.2016)

Ou, tak jak je to s pánem v budce? :D(20.4.2016)

Tak kde je Saul Goodman?(6.3.2016)

Jeden může mít pocit, že se tam nic moc neděje, ale když ono se na to tak líbivě kouká. Tohle je prostě majstrštyk a už teď pro mě lepší než první série..(6.3.2016)

To jak to natáčejí snad může projít jen těm dvou obvyklým podezřelým. Tak autorskou tvorbu v televizi aby člověk pohledal. Super. Jimovi s Kim fandim, ale něco mi řiká, že jim to dlouho nevydrží. Mike je pořád super, ale bojim se, že na něm bude v příštích sériích vidět, že je starší než v Breaking Bad.(6.3.2016)

Pro mě pouze lehký nadprůměr. Nic moc se nestalo a obírání či obtěžování stařenek nebylo úplně záživné. Zajímavý byl až závěr s Mikem. Jsem zvědav, co na tu prácičku řekne, ale přece mu muselo být jasné, že když jde o velký prachy, musí si i ušpinit ruce. Něco mi říká, že se na to vybodne.(6.3.2016)

Opět závěr parádní a i když jsem chtěl vidět Mikea střílet, tak samozřejmě nemohli zabít Tuca, ale spíš jsem čekal, jestli neodkrouhne pana Vaase, nicméně ještě ho rád uvidim. Kim je celkem kost a mám jí rád, ale myslim, že ve třetí sérii už se neobjeví a Jimmy se už stane Saulem, nebo se minimálně nebude s nikym z rodiny stýkat.(15.3.2016)

Vskutku nic extra, až na to, že je to prostě silný televizní nadprůměr. Ve smyslu nějakého parádního eventu se přímo nabízí mluvící a chodící Salamanca. Seriál ale má co dohánět aby dostihl kvalit Breaking Bad, hlavně co se týče nějakejch mind fuck zvratů a událostí, co by vyrazily dech.(30.3.2016)

Hodně super díl. Kim mě strašně baví a moc jí to přeju, Saul úplně nevim jestli se má dobře, ale už si vyřešil svoji přihrádku na kelímek, tak snad ok. A potěšili mě dvojčata-zabijáci, ti jsou celkem cool. Vůbec si to Mike celkem zavařil, zavřou ho tedy? Nebo ho z toho Jimmy/Saul vyseká? Zřejmě nás přesně takové finále čeká.(4.4.2016)

Tak to byl luxusní díl. Skvělá scéna, když se Jimmy nechává vyhodit a Kim mě překvapila úplně hodně taky.Bude vůbec třetí série?(16.4.2016)

Co si to ten Jimmy vždycky vymyslí, to je fakt neskutečný. To jsem zvědavej, kde bude viset ta fotka s válečným veteránem, kdyby jen tušili, že je to pouliční delikvent, to by byla sranda. Co zamýšlí s těmi dokumenty jsem nepřišel, ale jistě to zas bude nějaká levota a Kim s nim možná už nepromluví. I když doufám, že se objeví i ve třetí sérii. A Mike, ten chystá nějakej masakr!(20.4.2016)

Naprostá bomba, ten Saul před vlajkou? dokonalé, ostatně jako všechny jeho (nejen) právní kličky. Ovšem stojí mu to všechno i za smrt vlastního bratra? Kim mě překvapila, že Jima bránila před Chuckem, i když musela vědět, že to udělal, ale vlastně byli na vině oba. Nečekal jsem, že bude taková pecka i z tohohle a těšim se na třetí sérii. Tam už začne i Mike pořádně zabíjet dle mého...(28.4.2016)

Tak ten konec mě dostal, ale nemám to tak, že bych Chucka neměl extra rád. Oba mají důvody proč se navzájem nenávidět. Zajímavé, že Kim nedostala skoro žádný prostor, krom vaření kafe, ale alespoň se s ní počítá do třetí série a Mike? Už jsem čekal jak trefí Salamancu, ale tvůrci si to dráždění neodpustí. Lepší díly už byly, ale na třetí sérku budu připraven.(10.5.2016)