poster

Annabelle 2: Zrození zla

 • USA

  Annabelle: Creation

 • USA

  Annabelle 2

  (pracovní název)
 • Kanada

  Annabelle: Creation

 • Nový Zéland

  Annabelle: Creation

 • Velká Británie

  Annabelle: Creation

 • Austrálie

  Annabelle: Creation

 • Irsko

  Annabelle: Creation

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2017, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pilda17
  ****

  O třídu lepší než první díl. Po hororové stránce zvládnuté dokonale. Slušná práce s kamerou a hudbou, tomu se nedá nic vytknout. Pár solidních lekaček, ale místy předvídatelné. Atmosféře se nedá také moc vytknout. Divák čeká na noc, ale ani přes den nemají dívky vyhráno. Místy hodně brutální, což je u duchařiny neobvyklé. K úplné dokonalosti něco málo chybí, ale odborné prupovídky expertů na CSFD jsou mimo chápání. Pokud jste hororový fanoušci, neváhejte a kino navštivte. Tento rok kromě IT nás nic lepšího pravděpodobně nečeká .. 8/10 = 87%(26.8.2017)

 • Kothy
  ****

  Obrovský skok oproti prvnímu dílu. Zřejmě pomohla výměna režiséra. Děj se posouvá do minulosti (zřejmě 60. léta) a ukazuje nám původ Annabelle. Ta se přiživuje na slabých a to se jí daří. Zabíjí kolem sebe lidi hlava nehlava. Atmosféra je super, dokonce i lekačky fungují. Víc už se z toho asi vytáhnout nedá. Konec nás láká na spin-off zvaný Nun. Tak uvidíme. Zbytek obsazení není moc zajímavý, leda Miranda Otto v roli matky. "Víš, co mám na Zuzance nejradši? Že vypadá jako ty."(8.12.2017)

 • hladass
  ***

  Annabelle 2 je ve všech směrech lepší než jeho starší sestřička... A je třeba říct, že toho vzhledem ke "kvalitě" prvního dílu nebylo zase tak těžké dosáhnout... Sandberg si opravdu dobře nastudoval Wana, sehnal pár slušných dětských hereček, vybral starou farmu umístěnou v americké pustině a pustil se do x-té variace Wanových filmů... V některých případech opravdu dlouhé napínaky působí opravdu nepříjemně, skvělá práce se tmou dokáže vyvolat husí kůži, ale samotné zvukové efekty, kdy je hlasitost vytočena na maximum snad už dneska nikoho vyděsit nedokáží... Slušný průměr...(25.12.2017)

 • Tuxedo
  ****

  Po prvním V zajetí démonů nejlepší film z této "série", který s originálem sdílí jeho největší přednosti: sympatické dívčí postavy, mistrovská kamera a pomalé nabírání na intenzitě duchařských projevů. Je až s podivem, že to pravidelné střídání scén klidný den/strašidelná noc není po čase repetitivní, každá noční procházka je vždy něčím trochu jiná a nezapomíná se ani na vedlejší figury, které tak za těmi hlavními nepokulhávají tolik, co obvykle. Rovněž lekaček není tolik (a většina je jich působivá), z úliteb žánru zde najdeme snad jen retardovanější chování postav, které ne a ne si přiznat, že je něco v nepořádku, a slabší úplný závěr. Strašidelné finále funguje, ale ve snaze co nejvíce přitápět pod kotlem se kašle na dříve nastolená pravidla.(10.8.2017)

 • George Stobbart
  **

  Neviem akou zásluhou sa práve táto otrepaná, detinská nuda dočkala takého priaznivého prijatia, ale mne sa tak zdá, že s výnimkou Conjuringu stoja tieto mainstreamové pokračovania za hovno. Či už je to Sinister, Ouija, The Woman in Black, alebo práve Annabelle. A Sandberg je aktuálne snáď najpreceňovanejší hororový režisér, umelo vystavený na „piedestál“ pod čisto komerčným účelom. Ale to vlastne v dnešnej Dobe generického hororu nie je nič nezvyčajné; viď. Fede Alvarez či Mike Flanagan.(16.9.2017)

 • - Americká premiéra filmu byla posunuta z 19. května 2017 až na 11. srpna téhož roku kvůli konkurenci snímku Alien: Covenant (2017). (PaTeXx)

 • - Když si (jeptiška) sestra Charlotte (Stephanie Sigman) vybaluje věci z kufru, tak pan Samuel Mullins (Anthony LaPaglia) si všimne fotky, na které je sestra Charlotte a další klášterní řádové sestry. Na temném koutku fotografie se objeví démon Valak, o kterém bude další film z kolekce Conjuring universe The Nun (2018). (kytka.patrik)

 • - Spoiler: Nůž, se kterým se Janice (Talitha Eliana Bateman) pokouší zabít své kamarádky, je klasický model francouzské nožířské společnosti Opinel. (vochcalpadla)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace