Sestra

• USA The Nun (více)

taibrek

nie som ani ohureny ani sklamany. Proste takto nejak som si tento film predstavoval pred tim ako som si ho pozrel. Horor ma napatie, zapletku, strasidelne prostredie. Frenchie sa snazi byt za kazdu cenu vtipny a moc mi to do hororu nepasuje. ()

Illithune

Opravdu zahozená příležitost. Když prvních dvacet minut sledujete film, tak působí až extrémně slibně co se týče hororových prvků. Osamocený klášter v Rumunsku, kde jeptiška spáchá sebevraždu v blízkosti vesnice, kde mají všichni obyvatelé z tohoto místa hrůzu. Paráda. Bohužel, po chvíli se z toho vyvrbí obyčejná lekačka, kde se každou chvíli objeví nějaký skřítek který děsné máchá rukama a řve a cení zuby a pak zmizí a tak dokola. Místo toho, aby se zapojilo více logiky, napětí a času, aby celá situace mohla zapůsobit a pak najednou na vás celá spadla, je z toho zklamání a ani vás to nijak zvlášť nebaví. ()

veverysiak

Drakulovský skelet s duchárskym vylepšením a ako bonus hlavná hrdinka s vizážou hermafrodita a pošahanca Marilyna Mansona, takto to vyznieva strašne céčkovo, ale napodiv to išlo celkom fajn, teda pokiaľ čakáte nenáročnú bu-bu kravinu, aspoňže tam fukli tých pár ľakačiek, takže 35%. ()

TesterX

Zklamani! Reziser si pravdepodobne myslel, ze toci komedii a produkce se to to pak snazila na posledni chvili zachranit ve strizne. Bohuzel to nefunguje ani jako horor, ani jako komedie. Je to trapne. ()

BlackAdder87

Co se série Conjurin týče, je tohle slabší kousek, i tak má celkem solidní atmosféru a mít trochu propracovanější děj mohl to být výborný horor, takhle je to spíše průměr. ()

hony23

Horor se slušně hutnou atmosférou a s několika povedenými lekačkami. Démonická Abatyše se s řádovými sestrami moc nesrala a dnešní církev může litovat, že někoho podobně přesvědčivého nemá k dispozici při vyjednávání o církevních restitucích. Na druhou stranu, jako každá duchařina, i tato přináší spoustu událostí, které odporují jakékoliv logice. ()

raxxx

Po 15 minutach si myslite že film hraje dvě hodiny , nestáva se moc u hororu že se člověk směje u "lekaček" naprosto odfaknuty děj nuda atd. ()

Jenn

wow, docela sem se bala, to je co rict. ale z konce sem se malem podelala, miluju, kdyz filmy na sebe sakra hodne navazujou. i kdyz je mi “frenchiho” lito... ()

Danny Nolander

Spin-off filmů V zajetí démonů, který už bohužel postrádá to kouzlo, a i když nese štítek ''horor'', není vůbec děsivý, a ani napínavý. To věčně nelogické chování postav mě už trochu vytáčí. Proč vždy přímo do nebezpečí vběhne jedna z postav, absolutně nechápu. Zvláštně, když ''vědí'', co se v okolí děje. Přesto se nejedná o úplně špatný snímek, jen v žánru a scénáři místy selhává. ()

Astonko

Vizuálne pekné a tam to končí. Žiadny príbeh, žiadne pôsobivé scény, žiadna atmosféra, žiadne napätie... Len nuda, nuda a nuda. Dokonca ešte horšie ako Anabelle (prvá časť, druhú som ešte nevidel), pretože tam aspoň tá jedna scéna vniknutia satanistov do domu zaujala, ale tu proste nič. Dokonca aj tie dve hviezdičky sa mi zdajú veľa, ešte porozmýšľam. 2.5/10 ()

Saxos

Bojim, bojim. Ze tmy tmoucí na nás skáče hejno zubatejch tučňáků. Ještě, že jeden tučňák albín je na straně dobra. Zápory: opravdu vše ve tmě; přeřvané lekačky. Klady: prostředí kláštera. ()

Dacsus

Oba The Conjuring považujem za kvalitné horrory, ovšem v prípade tohoto spinoffu som bol presvedčený, že štúdio len chce podojiť už značne vyšťavenú kravu (ako v prípade Annabelle). Skutočne som nečakal opäť kvalitný, atmosférický horror so skvelými hercami. A sestra Very Farmigy len potvrdzuje, že talent je často v génoch. ()

Elisson odpad!

Trápne, nudné, bez gradácie napätia, plné klišé a dokonca aj balič Frantík sklamal lebo SPOILER ju fakt nezbalil :-D ()

Crust

Hororový Indiana Jones s církevní tématikou, kde neplatí základní principy exorcismu. Kdyby půlka filmu nebyla jen dobrodužná směs lekaček, akce a efektů během odkrývání tajemných chodeb, komnat a kobek, dokázal by se člověk občas i úspěšně ponořit do atmosféry opuštěného kláštera v rumunských horách. Námět a téma zůstaly, bohužel dle očekávání, nevytěženy, ale jako horor to funguje celkem úšpěšně. ()

kokofek

Trochu moc tmy .Vím,že to k atmosféře starého kláštera asi patří,ale když pak není nic vidět tak je to nuda. ()

david141474

No, bylo to takový nic moc. Co se dalo čekat, navíc když je to ne moc dobře hodnocený. Co bylo na tomhle filmu nejsilnější, tak to byl soundtrack. Ty mužský vokály, když se na scéně objeví Valak, zvedají atmosféru hodně nahoru. Atmosféra jinak ve filmu moc cítit není. Objeví se zde pár nesmyslností, třeba jedna z posledních scén odehrávající se ve vodě s Ježíšovou krví. Scénář je opravdu slabej, není se čemu divit, když to dělají takový neznámí tvůrci a filmoví neznalci. Postavy taky moc nevyniknou a jsou tady tak navíc. Takovej Frantík mi přišel celkem dobře zahranej, ale postava byla něco velice špatného. Tenhle film je takovej nemastnej, neslanej. 6/10 Kdyby jste tenhle film dali nějakýmu schopnýmu scenáristovi, tak film mohl být mnohem lepší. ()

swenyx

Conjuring universe měl fakt skvělou postavu a to Valaka, v druhém dílu hrál naprosto skvělou roli, skvělé lekačky a opravdu strašidelný build, ten její hnusnej ksicht jsem nemohl dostat z hlavy. Řekl jsem si, že když tak moc na mě Valak zapůsobil, že zkusím i Nun, no, byla to chyba. Naprosto otřesný jumpscary, které jsem skoro vždy předpověděl jen z toho tupýho způsobu jakým to točil. Nezajímavý příběh, kde fucking nacisti otevřeli bránu kterou sem proniklo zlo a podobný nesmysly. Ani moc nevím co bych zde chválil, fakt škoda, nevěřím že se v druhém díle Nun něco zlepší. ()

Dombzila

Tenhle démonickej průjem nemusel dopadnout vůbec špatně. Lokace kláštera v Rumunsku není špatná a vypadá hezky. Pak ale přišel příběh a celé to pohřbil. Právě díky lokaci film mohl mít temnou atmosféru, ale ono ne. Kdykoliv, kdy se alespoň naznačí atmosféra přijde jumpscare a ten ji naprosto zničí. Film obsahuje neskutečně moc levnejch jumpscarů, které jsou dementní a nezajímavé. Další mínus je samotný démon Valak, který působí občas až neschopně. Nespočetněkrát jenom udělá baf a nic, což je otravný a výrazně snižuje divákův strach o postavy, které taky za nic moc nestojí. K tomu se ještě přidává několik hloupých scén a je hotovo. Zkrátka nechápu, proč se tenhle film spoustu lidem vcelku líbí. 30% ()

Annabelle se vrátí

Annabelle se vrátí