Cosby Show (TV seriál)

• slovenský

Show Billa Cosbyho

Komedie / Rodinný

USA, 1984, 201x30 min

Bill Cosby, Phylicia Rashad, Malcolm-Jamal Warner, Keshia Knight Pulliam, Tempestt Bledsoe, Lisa Bonet, Chandra Wilson, Deon Richmond, Erika Alexander, Karen Malina White, Elaine Stritch, Daryl Mitchell, Lela Rochon, Robert Culp, Harold Perrineau, Alan North, J. August Richards, Alicia Keys, Josh Pais, Kadeem Hardison, Lisa Nicole Carson, Malinda Williams, Sean Whalen, Melba Moore, Ashley Thompson, Gloria Foster, Lanny Flaherty, Penny Johnson Jerald, Jodi Long, Willie Colón, David Eigenberg, S. Epatha Merkerson, Blair Underwood, John Ritter, Amy Yasbeck, Rachel True, Don Franklin, BarBara Luna, CCH Pounder, Joie Lee, Seth Gilliam, Wendy Gazelle, Audrey Landers, Raymond Anthony Thomas, Moses Gunn, Michael B. Jordan, Iman, Lisa Arrindell Anderson, Rosalind Cash, Richard Gant, Victoria Gabrielle Platt, George Grizzard, Cleo King, Alexis Cruz, Allen Payne, Raphael Sbarge, Joe Seneca, Shawn Elliott, Victoria Rowell, Reno Wilson, Bill Irwin, Earle Hyman, Tichina Arnold, Clayton Prince, Grace Johnston, Debbie Allen, Matt Williams, Clarice Taylor, Erica Gimpel, Ann Reinking, Martin Luther King, Carl Anthony Payne II, Naomi Campbell, Sheldon Leonard, Miriam Makeba, Dizzy Gillespie, Art Blakey, Robert Gossett, Rachel Hillman, Lee Weaver, Paulene Myers, Raven-Symoné, Sabrina Le Beauf, Joseph C. Phillips, Geoffrey Owens, Carl Ballantine, Patti LaBelle, Russell Nype, Billy 'Sly' Williams, Suzee Pai, Kenneth Meseroll, Keith Diamond, Nicholas Sadler, Marcus Giamatti, Jim Martin, Anne De Salvo, Leila Kenzle, Lloyd Battista, Lou Myers, Angelina Fiordellisi, Joel Fabiani, Sonia Braga, Ted Ross, Freda Foh Shen, Daphne Reid, Sullivan Walker, Olga Merediz, Doris Belack, Michael Lombard, Phil Nee, Norman Beaton, Tico Wells, Bill Gunn, Traci Wolfe, Roger Robinson, Edmund Lyndeck, Mel Winkler, Marge Redmond, Robert Weil, Leslie Uggams, Beatrice Winde, John O'Brien

Kostýmy:

Sarah Lemire

Seriál jsem viděl jako malý kluk, takže si jen pamatuju, že jsem se dost bavil. Bill Cosby mě bavil svými hláškami a gesty. Celá rodina byla v pohodě. Kvalitní komediální seriál. Hodnocení: 60%(11.5.2008)

Creator: John Markus, Carmen Finestra, Gary Kott, Bill Cosby .. Doktor Huxtable aka Bill Cosby ve svérázném rodinném sitcomu, jenž má velmi osobitý styl, atmosféru a někdy i problémy. Dané to bude určitě nejen černošským obsazením. Prostě jiný, přesto zábavný seriál.(9.10.2005)

Na tento seriál mám vzpomínky ještě z dětství se slovenským dabingem. Jako malý jsem se bavil, ale znáte to, v pozdějším věku už to tak vtipné přijít nemusí. Až pak po nějakém čase jsem v TV programu objevil reprízu. Podíval jsem se a skutečně se mi líbil i po letech. Někdy je srandy více, jindy méně, jak už to bývá. Nejlepší "černošská" komediální věc.(18.3.2006)

Každý diel je o tom istom, čo pri sitcomoch až taký problém nie je, problém je v tom, že "to" vôbec nie je vtipné. Drvivá časť humoru je založená na "vtipných" spomienkach Heatcliffa, ktoré rozpráva "vtipným" spôsobom a na grimasách hlavného predstaviteľa. Pozerá sa to fajn, ale humor sa tam hľadá ťažko.(26.6.2007)

Velmi zdařilý sitcom. Výborná role pro Billa Cosbyho.(9.4.2003)

• - Show bola odmietnutá stanicou ABC a neskôr sa na stanici NBC stala trhákom. (rador)

• - V 22. epizóde 1. série si kamarátku malej Rudy (Keshia Knight Pulliam) zahrala vtedy iba štvorročná Alicia Keys.
    (milhouse86)

• - Denisin obľúbený kvet je tulipán. (rador)