Reklama

Reklama

Sestra II

  • USA The Nun II (více)
Trailer 7

Obsahy(1)

1956 - Francie. Je zavražděn kněz. Šíří se zlo. Pokračování celosvětového hitu sleduje sestru Irenu, která se opět střetává s démonickou jeptiškou Valakem. (Vertical Entertainment)

Videa (2)

Trailer 7

Recenze (245)

Cappuccino 

všechny recenze uživatele

The Conjuring 2 priniesol hrozivého démona Valak. The Nun atmosférické prostredie opátstva a moju obľúbenú Taissu Farmigu. The Nun 2 je však iba obyčajnou rutinou so všetkým, čo sme už videli. Na záver film navyše miesto Valak využíva skôr posadnutého muža, ktorý je trochu boring a scéna s vínom bola jednoducho blbosť. Od režiséra, ktorý natočil priemerný Conjuring 3 a podpriemernú La Loronu, som však ani viac nečakal. Ok na TV, ale kino nie je nutné. Som rád, že som si film nakoniec pozrel až na HBO Max. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Prakticky to samé, co první díl. Změnil se jen sidekick a prostředí. Na druhou stranu ono asi není moc co vymýšlet. Nějaká ta atmosferická chvilka se najde, některé démonovy nástupy jsou slušné, přičemž jednoznačně vedou časopisy a nakonec se dalo i to extrémně uřvané finále, kdy strašidelné jeptišce přišla z Pekla nějaká ta podpora. Ale v celkové stopáži jsou ta pozitiva poschovávaná a kolikrát člověk nemá chuť je hledat. Navíc když honíte démona, tak asi máte nějaký plán co pak s ním. Kor když máte  předchozí szkušenost. Ale tady většinu času zůstávalo záhadou, co chce dvojka řádových sester udělat, až se k bubákovi dostanou. Dát mu pěstí? Zahrát si s nim šipky? Probrat s ním Platóna? Pak se to teda nějak vyvrbilo, ale to mě moc neuspokojilo. Aspoň že ta Taissa je celkem fajn. Na víc jak na průměr to nevidim.   50% ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

už jednička nebyla žádné terno a s vypětím všech sil se vystrašila k průměru. Dvojka je na tom ještě hůř. Po technické stránce jí sice není moc co vytknout a zasazení do Francie padesátých let je fajn, nicméně to je všechno a zbytek prakticky vůbec nefunguje. Lekačkám chybí byť jen náznak invence a nápadu a ty které by mohly fungovat se samozřejmě propálily v traileru. To samé by se pak dalo říct o příběhu. Ten je naprosto sterilní, ohraný, plný nejzákladnějších klišé a nemá vůbec nic čím by překvapil. Conjuring universe mám rád, ale jestli hodlá pokračovat stylem druhé Sestry, nebo pátého Insidious tak to ať raději v rámci téhle série nevzniká nic...40% ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„DÉMON PŘEŽIL…“   Tak nemůžu říct, že by se jako nic nedělo, ale… vlastně se nic neděje. Jeden by mohl říct, že jde o precizně vystavovanej příběh, ale já po 50ti minutách říkám, že je to kurva NUDA! Pak to ještě začne bejt blbý jak troky a vůbec mě to nebaví! Nejzajímavější na tom jsou ty závěrečný titulky… (ne vole, kvůli vysvobození ne…) /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Taissa Farmiga je setrou herečky Very Farmigi, známou např. ze série „ V zajetí démonů“. 2.) K dnešnímu dni je film cca 230 mil. USD v plusu. 3.) Thx za titule „Martin Petřík“. ///                         PŘÍBĚH  ***  HUMOR  ne  AKCE  *  NAPĚTÍ  * ()

cariada 

všechny recenze uživatele

První díl se mě líbil, žel to bylo to jediný co mě utkvělo v hlavě. Tady jsem se do toho nemohl dostat hlavně v první půlce. Pak už jsem se v tom orientoval, přesto ač se to snažilo a celkem to mělo i atmosféru, to nějak na mě nepůsobí. O další pokračování ani moc nestojím. Ta černá jeptiška mě tam neseděla, nevím proč, ale nehodila se tam. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (14)

  • Desátý film Conjuring vesmíru. (KGBelik)
  • Natáčení probíhalo mj. v Couvent des Prêcheurs ve městě Aix-en-Provence v departementu Bouches-du-Rhône ve Francii. Natáčení začalo 6. října 2022. (noelcoward73)

Související novinky

Horor Pět nocí u Freddyho boří rekordy

Horor Pět nocí u Freddyho boří rekordy

29.10.2023

Producent Jason Blum (Neviditelný, Uteč) si může mnout ruce, má totiž čerstvě na kontě další ohromný hororový hit, který navzdory slabším reakcím zaznamenal pro Blumhouse vůbec nejlepší otvírák v… (více)

Oppenheimer už má velmi blízko k miliardě

Oppenheimer už má velmi blízko k miliardě

17.09.2023

Skvělý Oppenheimer režiséra Christophera Nolana (Počátek, Temný rytíř) už má opravdu blizoučko k tomu pokořit bájnou metu jedné miliardy dolarů. Chybí mu k tomu v současnosti už méně než 90 milionů,… (více)

Reklama

Reklama