Sestra II

• USA The Nun II (více)

1956 - Francie. Je zavražděn kněz. Šíří se zlo. Pokračování celosvětového hitu sleduje sestru Irenu, která se opět střetává s démonickou jeptiškou Valakem. (Vertical Entertainment)

TesterX

Musim rici, ze mne pokračování relativne potesilo. Remeslne slusne natocene s nekolika fajn neotrepanymi napady bohuzel precijen srazi hlavne posledni prestrelena tretina, ktera svoji akcnosti spise lozi posmech a trochu nudna vysetrovaci linka sester, ktera vlastne nema valnou vahu. Nicmene na horror je to vcelku malo strasidelne, byt snaha je vetsi nez u predchoziho dilu. Valak je potencialne hodne neprijemna postava, jeji vyuziti je ale stale slabe vyuzito. ()

brasek

Veľké sklamanie! Príbeh začína v roku 1956 a kňaz slúži omšu, ktorá uzrela svetlo sveta až v roku 1970! Snímok absolútne trpí na dobrý príbeh, toto je jeden "guláš" bez hlavy a päty. V prvej hodine aspoň máme pár scén kde môžeme  hovoriť o napätí a o práci s atmosférou. Chválim. Zvyšok je desný a finále snímku je fraška. Od chlpatého kozla čo utiekol z vitráže kaplnky, po zničenie démona. ()

Kalidor

Proč to opět dostal na starost ten břídil Chaves? On neumí vystavit jedinou funkční strašidelnou nebo atmosferickou scénu. Jediný co zvládne je, když se ukáže bubák tak dát volume do prava. A to je sakra málo. Valak je na scéně minimum času, což by nevadilo, kdyby s ním uměly pracovat, což ten břídil neumí. Doufám, že už ho k ničemu nepustí. ()

Ace.A.T.L.

Aaaaaaaach jo... Viděl jsem to a říkám si, že jsem ani nemusel. Jednička byla na začátku na jasných 5* a pak pomalu sklouzla na 3*. Tady se celej film nese v duchu 3* a postupně sklouzne na slabý 3*, až skoro na 2*. Kouzlo neznáma tu pořád neni, ukážou všechny bubáky na férovku a tím si vystřílí náboje v podobě tajemna, nejistoty a strachu. Je to spíš lehce mysteriózní průměrovka, než čistej horor. Pár slabých záchvěvů to mělo, ale nic spešl. Těšil jsem se a doufal, že to bude lepší, než ve finále, lehce nadprůměrná jednička, ale ne. Je to slabší průměr. Za mě hooooodně slabý 3* a s váháním i tak DOPORUČUJU ()

Legie odpad!

Strašná slátanina. Bylo tam pár prvoplánových lekacích scén, ale jinak nic. Nulová atmosféra, ploché postavy, hloupý příběh. Pokud vám je u filmu jedno jestli někdo zemře nebo bude žít tak je něco špatně. ()

Grázl83

Fajn atmosférický horor, který držel napětí s výjimkou posledních cca 15ti minut. Proč někdo neumí natočit zajímavé finále, které nepůsobí hloupě? A postava kozla/ďábla úplně zbytečná. Horší 4*. ()

Rogamko

Nečakal som veľa a dostal som toho dosť a som veľmi spokojný. Mníška 1 bola fajn a keďže mám celú seriu The Conjuring Universe napozeranú a každý film má niečo spoločné tak za Mníšku 2 musím povedať že wau. Som veľmi rád že sa vrátili postavy z prvého filmu a tým pádom sa vrátil aj démon VALAK. Naša hlavná hrdinka je z úlohy čo dostala od Vatikánu zo začiatku trochu nesvoja ale postupom času sa do toho fajn dostane aj s jej dajme tomu asistentkou ktorá myslím si že vo filme bola dosť zbytočná ale tak to je vedľajšie. Atmosféra vo filme je dosť napínavá, veľa fajn jumpscarov a tak isto prostredie kde sa film odohráva. Som hlavne rád že vo filme bolo zopár flashbackov ktoré nám osviežili pamäť z predošlého filmu a vysvetlilo nám to ako sa Valak mohol vrátiť. Všetci herci sú veľmi sympatický a nenudia stále sa niečo deje, tým pádom film aj keď má skoro 2 hodiny dosť ubieha. Veľmi milé prekvapenie pre mňa. Nezabudnite sledovať vo filme isté nápovedy a samozrejme aj scénu za titulkami. 7/10 ()

swenyx

Sestra 2 to dokázala, je ještě horší jak první díl a to je co říct, protože první díl byl neskutečná sračka. Nechápu jak dokáže někdo vymyslet tak nezajímavý a zbytečný postavy, do toho ještě předvídatelný jumscary a absolutně nulová atmosféra, nebylo čeho se bát. Škoda no, stojím si za tím že Valak je skvělej charakter, ale bohužel fungoval jen v V zajetí démonů 2. Doufám že další díl už nikdy nebude. ()

Kushina

V rámci hororu jako lekavého a scary to bylo top, avšak v rámci hororu jako napěťového a příběhového dost slabé. Upřímně zde nebyl žádný zvrat, démon byl pro hlavní hrdiny spíše jako akční záporák, než jako démon. Oproti prvnímu dílu to bylo slabší. 65% ()

david141474

Aby toho kina nebylo málo, tak jsem si dneska po skončení Expend4bles, zaskočil ještě na Nun II. No a co si budem, byl to bizárek. Hlavně to finále. Nefunkční jumpscary samozřejmě nepočítám, díky tomu jsem už známku snížil. Takže tady se o tom nehodlám bavit. Nuže byla to volovina jak cyp. Valak se tady teda rozjel, co si budem. Soundtrack pomalu nic. CGI bylo pohledný, dalo se. Bylo rozhodně hezčí než u Expend4bles. Herci takový nemastný, neslaný. Postavy hrůza. Děj jakž takž ušel, ale nebylo to nic převratnýho. No a finále bylo šílený a mě to přišlo už trochu přehnaný. Po tom prvním slabým dílu s ještě slabším finále mi tohle přišlo až moc šílený. Teď řeknu jeden velkej spoiler, takže kdo neviděl nečtěte to. Je samozřejmý, že to muselo skončit happyendem a všichni přežili. 7/10 Na to jak se ten film prezentoval, to je furt stejný jako první díl. (Velký Špalíček - 27.9.2023) ()

veverysiak

Podľa očakávania sa nič prevratné s chlapmi neudialo, a tak môžeme len sucho konštatovať, že v záplave podobných akožehororíkov ide o ďalšiu bezvýznamnú kvapku v bazéne, ničím to neprekvapilo, ničím nevyľakalo, ničím neuchvátilo, takže 35%. ()

parazit

Jakožto vrchní sralbotka jsem se tak těšila, jak budu zase po skončení pokračování Sestry rozsvěcet po celém bytě, abych se v klidu dostala do postele a žádný bubák na mě nemohl vyskočit z temného koutu, JENŽE... Oproti prvnímu filmu žádné lekačky, atmosféra taky nic moc, navíc přidání 'povinných etnik', aby byl film moderní :/ Film nemohla zachránit jediná dobrá scéna s časopisy... Fakt slabé a to jsem se tak těšila ()

soukyd33

Vše bylo dobré, až na ten závěr. Ten se nepovedl. Samotná postava démona je dobrá, ale chyběl zde občas zvuk, který by jej doplňoval. Herecké výkony dobré. Herecké obsazení průměrné. Někteří herci nesympatický. Narozdíl od prvního dílu, zde se to více rozjelo mezi ostatní osoby. Poznámka: Po závěrečných titulcích, následuje další scéna. Poznámka: Film přímo navazuje na V zajetí démonů. Má tak tedy otevřený konec.??? Viděl v kině Praha, Cinestar Anděl, Dolby Atmos. Hvězdiček 3 ()

Frenk

Řekl bych že nastal posun od prvního dílu. Neopakoval se dokola ten samý jimpscare a Valak za to vzal od první chvíle. Přišlo mi že byl s pobožnými méně vstřícný a dokonce jsme viděli i nějaké killy. Škoda je, že film v divákovi nezanechá moc otázek, protože jak začal, tak skončil totálně polopaticky. Uvěřitelné to není, stejně jako jednička a děj by pochopil asi i úplně bezduchý idiot, což nevím, jestli je plus, nebo mínus. Místy to byl více brutalní díl, než ten první a tím si vysloužil o jednu hvězdu navíc. *více usmívající se smajlík* ()

Cloudy_cz odpad!

Tohle universum je blbej vtip. Víc podojenou sérii jsem neviděl. Nechce se mi ani věřit, že udělali pokračování už tak špatného spinoffu a ještě o další 3 stupně hůře. Tohle vzniklo z jednoho z nejlepších hororů vůbec? Jak se z hororů, jako jsou první dva Conjuring, stane takovej přijebnutej fantasy sketch, který postrádá jakoukoliv atmosféru a snaží se vás strašit pouze levnými hlasitými zvuky, či triky z předchozích dílů. Sem tam se objevila jiskra naděje, když nějaký charakter byl brutálně probodnut zvířecím rohem, ale ta odešla rychleji, než přišla, protože jste vzápětí zjistili, že ten charakter ani neumřel a vše skončí šťastně. Definitvně nejhorší díl Conjuring universa. ()

gogo77

9/10 .... vyborny strasidelny horror...sialeny kozosatan ... obludny demon mnisky a postavy zname uz z jednotky .... pribeh pokracuje tam kde skoncila jednotka... Europou sa zacinaju mnozit samovrazdy duchovnych pricom na kazdom mieste prave pracoval nas stary znamy Frenchie .... postupne sa objavi aj nasa hrdinska mlada mniska ktora je opat povolana bojovat so zlymi silami aj napriek svojej nevoli... Valak je silny a jedine po com bazi je dalsia relikvia tentokrat su to oci Sv. Lucie .... ziska ich? ... bod dole za niektore pateticke zbytocne sceny ()

flyer.nick

Za mne dobré, nekýčovitý příběh, nedigibordelové efekty, sympatické obsazení, obstojná atmosféra... Proti La Lloroně nebe a dudy. Občas až moc sází na lekačky, ale většinou byly doprovázeny i napětím. Scéna s časopisy je vysloveně super. ()

Horor Pět nocí u Freddyho boří rekordy

Horor Pět nocí u Freddyho boří rekordy

29.10.2023

Producent Jason Blum (Neviditelný, Uteč) si může mnout ruce, má totiž čerstvě na kontě další ohromný hororový hit, který navzdory slabším reakcím zaznamenal pro Blumhouse vůbec nejlepší otvírák v… (více)

Oppenheimer už má velmi blízko k miliardě

Oppenheimer už má velmi blízko k miliardě