Joey

USA, (2004–2006), 16 h 15 min (Minutáž: 21–27 min)

Kamera:

Nick McLean

Hudba:

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra (více)

Série(2) / Epizody(46)

Seriál Joey je voľným pokračovaním úspešného sitcomu Priatelia. Jeho hlavnou postavou je Joey (Matt Leblanc), ktorý je jediným synom v rodine Tribbianovcov. Má sedem sestier a talianskych predkov, ale po taliansky sa nikdy nenaučil. Joey sa pokúša stať slávnym hercom. Jeho najväčším úspechom je úloha doktora Draeka Remoreya v seriály Tak ide čas. Táto práca mu dáva určitú istotu, ale nenapĺňa ho. Najväčšou jeho oporou je babička, ktorá ho vždy podporuje. Joey je šarmantný spoločník a netrpí núdzou o ženy, ale napriek tomu nemal so žiadnou z nich dlhodobý vzťah postavený na láske, okrem Rachel. Po tom, ako sa jeho priatelia rozpŕchnu, sa Joey presťahuje do Los Angeles, aby zmenil svoj život a konečne prerazil v hereckej kariére. Priateľov vymení za svoju staršiu sestru Ginu a jej synovca Michaela. V seriály sa objavuje aj Joeyho susedka Alex, ktorá je síce vydatá, ale medzi Joeym a ňou to iskrí... Joey (Matt Leblanc) sa sťahuje z New Yorku do Los Angeles po tom, ako mu jeho zástupca oznámi skvelú novinu. Má pre neho nie jednu, ale hneď dve zaujímavé úlohy v televíznej šou a on si môže vybrať. Nanešťastie program, ktorý si vyberie nemá úspech, a ten, ktorý zavrhne sa stane hitom roka. Stretne sa so svojou sestrou Ginou (Drea De Matteová) , ktorá mu zoženie byt. Ginin syn Michael (Paulo Costanzo) prehovára Joeyho, aby s ním mohol bývať. Ale on s tým nesúhlasí, pretože by tým sestre ublížil. Po dlhom prehováraní Joey prikývne, ale odpoveďou je mu Ginin hnev... Joey sa zoznámi s mladou susedkou Alex (Andrea Andersová) a netají sa so svojimi sympatiami k nej. Zistí však, že je už zadaná... (oficiální text distributora)

Flynn

Viděl jsem zatím asi jen 6 dílů první sezóny, ale i tak je to prostě plnohodnotný nástupce Přátel, fakt se u toho bavím a těším se na další díly, akorát to sleduju s titulkama a jak jsem odkojen Přáteli s dabingem tak mi tam chybí ten český Joey, ale jinak fakt sranda nové postavičky, které dokáží fakt skvěle pobavit a Joey je pořád stejný magor :o)/tak po dokoukání první serie musím změnit hodnocení, a počátkem 2., kterou jsem ani nedokoukal, zařazuju Joeyho do škatulky průměrných seriálů, které se dokážou ztratit v nepřeberném odpoledním programu českých TV stanic. ()

PEEPA

Dost mozna nejlepsi sitcom, jakej jsem kdy videl a u jakeho se tesim na kazdy dalsi dil :-)) Navic Andrea Anders je uchvatne roztomila :-) ()

lakikaki

Spin-off, ktorý nie je vyslovene zlý, ale v porovnaní s Priateľmi je to slabota. Mnoho vtipov je príliš účelových a mnohé nie sú až tak vtipné, ako by to tvorcovia chceli. Joey hanbu svojej predlohe nerobí, ale predsa len to už nie je to "pravé orechové". ()

Davosh

Slabý odvar Přátel, který i tak dokáže docela pobavit. Více slabších dílů, než dobrých ale není vizitka skvělých seriálů. Slabší 3*. ()

Biggy

Přátelé nepřekoná ani se jim nevyrovná, ale aspoň je to o někom tak zvláštním jako je Joey a určitě by mi nevadilo i pokračování. ()

WolfR

Přátelé jsou pro mne nejlepším a nejmilejším seriálem ever. Samotný Joey je hodně silná postava, avšak jeden z FRIENS se nemůže rovnat síle všech, 3 hvězdy. ()

Noviik

Není to to pravé, ořechové. Občas je čemu se smát, Joey je stále perfektní, jako tomu bylo v Přátelích. Ovšem ten seriál skončil, zde je jen slabý odvar. ()

wendelin9

Seriál sice není tak dobrý jako Přátele, nic méně Joey dokáže stále dost dobře pobavit i ve společností jiných přátel a jeho praštěná sestra vám jistě padne do oka :D ()

cinemag

Nastavovaná kaše, která si nezaslouží tak vysoké hodnocení, jaké tu má. Stále se ale ještě jedná o solidní průměr. Za původními přáteli, ale dost pokulhává a Joe (Matt Leblanc) nemá na to táhnout celý seriál sám. Není divu, že po druhé sérii skončil. ()

Deyw

no..parta z pratel se rozutekla a nekdo zustal zapomenut a nekdo si udelal vlastni serial, nejvetsi potencial mel urcite joey - chandlerova spravna dvojka mi prijde o dost horsi nez joe napr. Jinak zenska cast pratel je na tom lepe (krom febee ktera proste nikoho nezajima :D ) Joe je fajn sranda, ale nejvetsi valec je jeho bracha Jimmy v podani Adama Golgberga :D to je fakt jizda..ten hlasi jako kreten a uziva si to maximalne.. je to na silny 3* ()

filmmovier

S tímhle seriálem je to dost těžké. Ačkoliv se s Přáteli nemůže srovnávat, mě bavil hodně. Sice o něco méně než již zmínění Přátelé, ale prostě bavil. Myslím, že na čtyři hvězdy se tenhle seriál určitě vytáhnout dá, ale víc už ani ťuk. Celé to hlavně leží na skvělém Mattu Le Blancovi, pro kterého je joey životní role, a bez něj by to prostě nebylo ono. Takže celkově je to další dost příjemný sitcom. Teď sleduji Joeyho kompletně a v podstatě první věta mého komentu neplatí. Joey má skvělé a příjemné postavy (Howard) a příjemné obsazení. Je to opravdu povedený kousek a škoda, že má Joey tak málo epizod. Rozhodně 90% a to jen proto, že na Přátele nemá. ()

Mrkvič

Nejsou to sice přátelé, ale Joey neomrzí ikdyž skoro nesleze ze scény. Ostatní postavy jsou slabší, ale také mají svoje světlejší chvilky. ()

Liznic

Celkem slušné pokračování Přátel, ale rozhodně ne víc a možná ještě o něco míň. Druhá řada pak ztrácí ještě víc. Asi u mne hodně boduje láska k Přátelům. Když dokoukám těch 10 řad, ještě rád si to pustim, tak čert vem... ()

DaUr

Zpočátku nenadchne, poté se dostane pod kůži, aby nakonec zase zklamal. Tohle všechno Joey dokáže na ploše necelých dvou sérií. Nutno říci, že to mohlo dopadnout hůře - seriálu se nedají upřít sympatické postavy, humor neparazitující na Přátelích a tahoun Matt LeBlanc, naplno využívající nově získaného prostoru. Škoda tedy nevyrovnaného tempa, často se střídajících vedlejších postav (kam zmizela postava Lucy Liu?) a toho, že ve srovnání se svým předchůdcem, kterému se seriál nevyhne, nemá šanci obstát. 1. série - 70%, 2. série - 65%. ()

Bobik9

Tak samozřejmě nemůže tento seriál dostihnout Přátelé, ale myslím, že je opravdu velmi slušným následovatelem. Humor je o trochu odvážnější a někdy drsnější, ale to byli v případě Joeyho v Přátelích. Opravdu jsem se u dílů tohoto serálu dobře bavil. ()

Favreau a mladý Sheldon

Favreau a mladý Sheldon

16.03.2017

Přátelé měli spin-off s Joeym, Teorie velkého třesku nám nabídne Sheldona. Rozdíl je akorát v tom, že tentokrát dostaneme prequel, v němž bude populárnímu hrdinovi 9 let. Ano, řeč je o dlouho… (více)