3:15 zemřeš

• Česko Horor v Amityville (více)

14. listopadu 1974 dovedl policii zoufalý telefonát do domu DeFeových, kde nalezla šest těl obyvatel domu, zastřelených ve spánku. K vraždě rodičů a čtyř sourozenců se přiznal Ronald DeFeo, který tvrdil, že mu to přikázaly hlasy. O rok později, 18. prosince 1975, se do domu přistěhovali George a Kathy Luzovi se svými třemi dětmi. Mysleli si, že to bude dům jejich snů. Mohl být, pokud by to byly noční můry... Rodina Lutzových v domě vydržela pouhých dvacet osm dní, během nichž byli terorizováni démonickými silami. Film 3:15 zemřeš, natočený podle skutečné události, zachycuje jeden z nejděsivějších příběhů o strašidelných domech, které kdy byly vyprávěny - protože se skutečně stal. (SPI Film)

demented

Z Amityvillsekej série som tuším videl len štovrku (alebo koľký diel to bol), kde vraždila tá lampa :) No, remake pôvodného Amityvillu je celkom svižná 80-minútovka s poctivou porciou gore efektov (chvala bohu za ne, lebo bez nich by ten film bol ešte viac neznesiteľnejším), čo je na ducharinu celkom nezvyklé. Na druhej strane je patrná snaha filmárov skombinovať atmosferický horror s filmom, kde sem tam špliecha krv. Ľudí predsa treba nalákať a kasičky naplniť, že? Škoda len že s výnimkou úvodneho masakru sa vo filme žiadna morda nevyskytuje (ak nerátam romantické predsavy Ryana Reynoldsa), no napriek tomu tam filmári napchali krvi dosť. ()

Petr23

Nevím co vám na tom filmu nelibí. Podle mě je to kvalitně natočený horor, který mě dostal svou atmosférou. Tak za to 4*. ()

Danny F.

Tento film mě ani nepotěšil ani neurazil. Jelikož je film dobře spleten v dějové linii s jakousi atmosférou hororového žánru, jde celkově o dobře natočený film a je celkem napínavý a tajemný. Dá se na to koukat i když jde o remake, jehož originál je o dost poslabší. 60% ()

sskrblik

Vzpomínám, že když jsem se před pár lety díval na tento horor večer sám, že jsem se pak vzbudil uprostřed noci a po krátkém vybavení si večerního zážitku mě nebylo moc dobře :-), nevím kolik mohlo být v noci, ale raději jsem to nezjišťoval. Vážně si tu nevymýšlím nějaké bludy, v noci jsem se vzbudil. Jinak horor docela průměrný a oddychový. Na 3* dělaný. ()

pravdovravny

Tento horor ma neuveriteľné tempo, skoro až ako akčný film!. Výber hercov je myslím veľmi dobrý, i keď je to prakticky remake, tak som veľmi rád,že sa natočil. Prináša dostatok strachu, aby ste sa báli ísť ,, vyčúrať". Kto videl chápe, kam týmto mierim.:) Vete keď kňaz hovoril o tej bábike, a komu patrila, a kde by mala byť, tak vyvolala u mňa zimomriavky. ()

JohnSmith

Člověk, který se nechá rozmazlit filmy od Wana a pak si pustí tuhle starší věc, musí být zklamán. Stejně jako já. ()

Brain-D

Údernější než originál, ale né zase o moc lepší. Dá se říct, že jde o barevnější kopii, která má stejný dopad. 60% ()

drackula

Na filmoch o zakliatych domoch je už málo čo vymyslieť, preto sa ani tento film nevyhol občasnej klišeovitosti, ale ako celok film fungoval. 70 % ()

Kosmik 1

Takový průměrný polohoror. Čas se tímhle určitě zabít dá, není to vyloženě ztráta času, ale podruhé už bych se nejspíš nepodíval. Dávám čistých 50%. ()

Siri69

Moc povedený hororový psycho-thriller !!! Jako fanoušek duchařin jsem si tento film nesměl nechat ujít a to co jsem od něj očekával jsem dostal... Film u kterého jsem si okousal všechny nehty na prstech napětím i strachem... Super Ryan Reynolds v hlavní roli byl chvílema stejně strašidelný jako například duch malé zavražděné holčičky... Teno film jsem si rozhodně užil !!! 4* ()

Pedross800

Koukám, že tohle je velmi oblíbený horor, neb ho viděli snad všichni mí oblíbení. Já až ted a i když večer a venku, tak cesta domů před půlnocí kolem hřbitova byla naprosto pohodová, neb tady bylo vše tak předvídatelné, že jsem se snad ani jednou pořádně nevylekal. Celkem nuda. ()

Jaro.Krafcik

Tento horor som už videl veľmi dávno. Ale dal sa, začiatky herca Ryana Reynoldsa. A parádny názov ktorý rezonuje asi dodnes, keď sa človek zobudí v danú hodinu nieje mu všetko jedno a hneď si spomenie na tento hororový kúsok. Aspoň každý filmový fanúšik. 3* ()

pfa

Nic nového tento film nepřináší, avšak příběh je velmi působivý a děsivý. [8/1O] (The Amityville Horror, USA, horror) ()

Ptačí zob

16.02.2006

A další předělávka

A další předělávka

11.02.2005

Specialista na filmovou akci Michael Bay nasměroval svou produkční společnost na konkurenční žánr. Po předělávce Texaského masakru a vedle jeho připravovaného prequelu, si pod svou záštitu vzal také… (více)