3:15 zemřeš

• Česko Horor v Amityville (více)

14. listopadu 1974 dovedl policii zoufalý telefonát do domu DeFeových, kde nalezla šest těl obyvatel domu, zastřelených ve spánku. K vraždě rodičů a čtyř sourozenců se přiznal Ronald DeFeo, který tvrdil, že mu to přikázaly hlasy. O rok později, 18. prosince 1975, se do domu přistěhovali George a Kathy Luzovi se svými třemi dětmi. Mysleli si, že to bude dům jejich snů. Mohl být, pokud by to byly noční můry... Rodina Lutzových v domě vydržela pouhých dvacet osm dní, během nichž byli terorizováni démonickými silami. Film 3:15 zemřeš, natočený podle skutečné události, zachycuje jeden z nejděsivějších příběhů o strašidelných domech, které kdy byly vyprávěny - protože se skutečně stal. (SPI Film)

hansen

Lekacích scén pár je,atmosféru to má také,krve mnoho není tak to můžete před spaním pustit i mladším kolegům :-).Velmi svižně to odsýpá a jak jsem psal nuda nehrozí. ()

huriccan

Vypadá to jako zoufalý pokus o vykradeni Kubrickova/Kingova Osvícení... Dvacetiletá přítelkyně se k vám na gauči sice párkrát přitiskne, ale to je tak všechno... ()

MRK

pár krát som skvele naplašil, ale kde ostalo trebárs gradovanie napätia. Ináč niektoré scény sú fakt vydarené, ale vraždiť zvieratá sekerou je už vážne úchylné ako aj strkanie prstov do dier v hlave. ()

Luke55

Od hororu očekávám že se budu bát,ale tady jsem se teda celkem nudil.Dvě solidní lekačky za celý film to je trošku málo.Atmosféra celkem ušla,ale více než ** si to nezaslouží.Happy end filmu taky moc neprospívá když už tak to mělo skončit stejně jako úvod a ne záchranou všech a návratu do normálního života kam asi rodinka směřovala.Kdyby do mě chtěl někdo vrazit sekeru tak bych to vzal asi trochu osobně a ne s ním žil spokojeně dál. ()

Kundil

Byl sem na něm v kině a mohu vám říct, co se dělo ve spodní polovině plátna, protože tu druhou jsem neviděl, jak jsem si přikrýval oči rukou. Horory moc nemám rád a tenhle jasně vede... Bál jsem se, lekal jsem se a to i tak, že jsem jednou zařval na celý kino (první lekavá scéna v koupelně). Po skončení filmu jsem neměl dobrý pocit a po těle mi rašila husí kůže, doma jsem se bál a měl jsem menší trauma. Myslím si, že věděli, proč zvednout přístupnost a proč tomu právem říkat horor :o) ()

Treble

Atmosféru to má výbornou a to se počítá, ikdyž tomu nějaký ty maličkosti do tý pátý hvězdy chybí... ()

jiziczek

Americký horor jako každý jiný, jen kvalitnější. Hodnocení sráží především nechutný happy end, kdy zase přežijí všichni, co už měli umřít. Potěšila mjě závěrečná scéna s holčičkou a rukou ze záhrobí. ()

MaideN-SK

Odkedy som videl Silent Hill, nemal som možnosť uvidieť poriadny horor. Až dnes. Sú tu príšery, krv, šialenstvo, nepríjemná atmosféra... skrátka všetko čo má v dobrom horore byť. Naozaj sa mi tento film páčil a síce príbehy so strašidelnými domami a farármi sú už dosť otrepané, pri tomto snímku som sa nenudil. Len tak ďalej. ()

Kathane

Viděla jsem i horší. Závěrečné scény mě pěkně usadili do křesla. Myslím, že jsem si to docela užila. Na to kolik mi bylo let, jsem se bála. ()

Trescha

Pro milovníky hororů,je to si myslim víc než kvalitní podívaná.Takových hororů víc tak jsem na výsluní blaha.....Kubrickovu osvícení to sice sahá tak možná po lítka,ale v době dnešních "hororů" fakt těžký nadprůměr ()

xhonza5

Jeden z těch lepších hororů, kterých moc není. Bohužel. 3:15 zemřeš se samozřejmě nelíbí všem, není to totiž žádný top, ale mě to postačilo. ()

Neel

No, děsivý to bylo, až na ten hlas zespoda. Jsem ráda, že tohle není jeden z těch typických teenage vyvražďovaček, i když to obsahovalo taky nespočetné množství stupidit. Třeba nevím, jestli mi to ušlo, ale "zemřeš" je odvozeno od slova zemřít, tak já čekala, že tam opravdu někdo zařve. A nic. Ryan Reynolds měl tak nevinný pohled, že jsem mu tu roli ani nevěřila, tak kde to jsme? ()

vlnka

Dve hviezdičky za tie dve či tri scény s polonahým Rayanom Reynoldsom, ktoré celkom stáli za to ale inak dosť slabota... ()

fandula

Já jsem u tohohle best hororu byl pěkně vyklepanej strachy.To čekání na další vybafnutí bylo do krve drásající. ()

mimuzik

I přes pár nejasností se jedná o kvalitně natočený horor, který určitě nezklame. Potěšila stopáž filmu, dobrá hudba a výkony herců. Z Ryana Reynoldse šel opravdu strach, potkat ho někde v noci, tak nevím nevím. Potěšila mě také Chloe Moretz, ta holčina se mi líbí čím dál víc. ()

uprchlice

Remake 3:15 zemřeš, který byl natočen v roce 2005 režisérem Adrewem Douglasem měl dle mého názoru velký úspěch. Ač originál je o hodně lepší, 3:15 zemřeš i v jistých místech vyděsí. Herec Ryan Reynolds po boku Mellissy George tvořili skvělý pár a po celou stopáže se na ně dalo koukat bez nudy a zlosti. Nemalé chyby a nedostatky v tomto filmu divák snadno přehlédne. Hudba, kterou jste slyšeli v remaku Texaský masakr motorovou pilou z roku 2003, vás nenechá nadechnout. 3:15 zemřeš je pro mě uznávaný remake, který nebyl natočen zbytečně a v zapomnění. ()

Ptačí zob

16.02.2006

A další předělávka

A další předělávka

11.02.2005

Specialista na filmovou akci Michael Bay nasměroval svou produkční společnost na konkurenční žánr. Po předělávce Texaského masakru a vedle jeho připravovaného prequelu, si pod svou záštitu vzal také… (více)