3:15 zemřeš

• Česko Horor v Amityville (více)

14. listopadu 1974 dovedl policii zoufalý telefonát do domu DeFeových, kde nalezla šest těl obyvatel domu, zastřelených ve spánku. K vraždě rodičů a čtyř sourozenců se přiznal Ronald DeFeo, který tvrdil, že mu to přikázaly hlasy. O rok později, 18. prosince 1975, se do domu přistěhovali George a Kathy Luzovi se svými třemi dětmi. Mysleli si, že to bude dům jejich snů. Mohl být, pokud by to byly noční můry... Rodina Lutzových v domě vydržela pouhých dvacet osm dní, během nichž byli terorizováni démonickými silami. Film 3:15 zemřeš, natočený podle skutečné události, zachycuje jeden z nejděsivějších příběhů o strašidelných domech, které kdy byly vyprávěny - protože se skutečně stal. (SPI Film)

Goodlooker

Neuvěřitelně špatný horor kombinující nápady velkých filmů do konečné podoby totální vygumovanosti. Bez atmosféry. Film trpí křečovitě míchanou dávkou jakési neatmosféry a a navíc jsem nikdy nepoznal, zda je prkenný Reynolds v daném okamžiku zlý či hodný. Ve výsledku je tedy Horror v Amityville pouze nevábným dítkem slavných rodičů o jednom slavném domě... 40% ()

LarryW

Mám rád horory, které mají nějakou MYŠLENKU nebo zajímavé rozuzlení, kdy si divák může říct:Tak tohle by se klidně mohlo stát i mně, možná... Horor "3:15 zemřeš" nemá žádnou myšlenku, žádný inovační nápad, má jalový "Hollywood" závěr bez jakéhokoliv překvapení!...Ne tohle by se nikomu přihodit nemohlo, tajemno žádné... Je založen pouze na lekacích scénách vizuálních a zejména zvukových... Poenta filmu žádná... Příběh dle skutečné události je jen, takovým plácnutím, prvoplánovým kalkulem, který má zapůsobit na diváka hned v úvodu a přivodit velká očekávání, která se však nedostaví...Celý film jsem čekal na nějaké překvapení, byl jsem překvapen jen tím, že se překvapení nekoná...mezi dvěmi a třemi volím nejodřenější tři, za ty lekací zvuky a slušné herecké výkony...resumé: 2,500001* -> 3 * PS: Proč zrovna 3:15? ()

Cid

To byla neskutečná ptákovina! No, ale když se to vezme z druhé strany tak to byla fakt HOVADINA! ()

shark05

3:15 zemřeš Dost dobrej film ,s dobrým obsazením .O dobré scény není nouze,Ander Douglas natočil dobrý film což se dalo čekat.Jelikož je tento film podle skutečné události ,přidává tomuto hororu na kvalitě.V tomto krásně ztvárněná atmosféra. ()

Doctord

Kdyby to film jediný horor za posledních 5 let,tak bych ho hodnotil kladně,ale vzhledem ke skutečnosti,že je "jen" jeden z mnoha,tak nemohu jinak. Ale ne aby se Andrew Douglas naštval, přece jenom to byla jeho první komerčnější prvotina:-) SBOHEm:( ()

mijano

Jeden z najlepších hororov, aký som kedy videl. Normálne som miestami sa aj dosť bál, hudba veľmi dobre doplňovala jednotlivé scény. Napätie prechádzalo celým filmom (nanešťastie vás nechávalo dosť vychladnúť v nezmyselných scénach). Ale ako vravím, na horor skvelé spracovanie. ()

Mozenrat

Nic proti horoům o strašidelných zabijáckých domech, ale i takové dějově jednoduché horory "přistěhujeme se a snažíme se přežít proti stále evidentňějšímu zlu" by měly mít alespoň zajímavé pozadí, které filmu dodá atmosféru. "Nějaký strejda tu kdysi mučil indiány" jako příčina zla působí v některých momentech spíš trapně, než že by zahušťoval atmosféru. Podprůměrný horor. ()

The_God

Po zhlédnutí jsem tenhle film zařadil do škatulky "Výborný film, ale v životě už ho nechci vidět". Ač se mi to nestává, u tohohle jsem byl fakt napjatej a i když jsem se nelekal tak, že by "bylo bláto na hřišti", tak kdesi uvnitř mě byl malý kluk, který si zoufale přál mít u sebe peřinu, aby se pod ní mohl schovat. Zvlášť při pomyšlení, že je to natočeno podle skutečné události. Fuj. ()

LucMosss

Nevím, zda to bylo tím pozdním časem mého shlédnutí, avšak nevšimla jsem si snad jediné myšlenky a jediného záběru, jenž by stál za to... Ovšem, nehodlám to zjiš'tovat podruhé... Zde se totiž jedná o podprůměrný horor a já svůj čas pokládám za drahocenný a nevlastním zbytečných devadesát minut pro bezúčelné pohlcování se nudou... (A mimochodem, pokud chcete slyšet v nějakém opravdovém baráku divné zvuky, přijeďte k nám. Bydlí nad námi slon.) ()

superzurda

Pamatuji si s jakým humbukem to přišlo do kin. Vzpomínám si, jak otrávenej jsem byl u sledování filmu. Nezapomenu jak jsem prohlásil, že se najde spousta debilů, kteří budou tvrdit, že je to opravdu podle skutečné události. A opravdu, jakýsi opilec v naší místní hospodě, jenž časem bude aspirovat obecního blba, mi tvrdil jak je to hustý, protože to je podle skutečnosti. Není to hustý, je to úmorný. ()

Ondrew

Uff. Tak tomuto hovorim: skvely horor z prostredia Amityville. Atmosfera hustne kazdou minutou, az sa z nej postupne stava lepkava hmota, ktora sa dokonale namotava na nervove spojenia. Reynolds svoju rolu zahral az neprijemne precizne... na ten sialeny pohlad v ociach sa len tak nezabuda. No prosim... A to som sa povodne nazdaval, ze staby remake nebude mat moderna verzia co ponuknut. Omyl, veeeelky omyl! ()

Element2

Ano, tohle je horor, který mi dokázal nahnat strach. Konec teda už byl trošku Killzone, ale rozhodně to patří k těm hororům, které mají o sto let napřed, třeba před "Hory mají oči" a jinými blbinami. Pořád nemůžu najít "Avatara" mezi hororama. ()

Patr1k

Dlho som uvažoval nad lepším hodnotením, ale niečo tomu chýbalo k tým 4*, na to aby to bol plnohodnotný "nářez", tak by musel mať tento film trocha dlhšiu stopáž, hlbšie prepracovanú históriu domu (venovať jej viac času) a hlavne nie tak blbý záver, nad rámec sa vymykal herecký výkon Reynoldsa a prepracované "maso-scény"...inak dúfam, že ten dom aspoň zbúrali :D ()

Ptačí zob

16.02.2006

A další předělávka

A další předělávka

11.02.2005

Specialista na filmovou akci Michael Bay nasměroval svou produkční společnost na konkurenční žánr. Po předělávce Texaského masakru a vedle jeho připravovaného prequelu, si pod svou záštitu vzal také… (více)