Reklama

Reklama

Ezra Miller se představí v roli Barryho Allena alias Flashe, který ve vůbec prvním samostatném filmu o superhrdinovi DC překonává hranice svých superschopností. Barry Allen použije svou superrychlost, aby změnil minulost, ale jeho pokus o záchranu rodiny vytvoří svět bez superhrdinů a donutí ho závodit o život, aby zachránil budoucnost. (Vertical Entertainment)

(více)

Diskuze

Clark_Cent

Clark_Cent (hodnocení, recenze)

dragon94

Nj, ale to je právě ono. Film se tak stal úplně irelevantní. A tak lidi nenachází jediný důvod proč na to jít. Teď si představ že by film skončil setupem na Crisis a měl tam Cavilla a všechny. Jasně, možná by to nějaký zásadní hit nebyl také. Ale alespoň by lidi měli větší motivaci na film jít. A to mohlo film dotlačit alespoň k nule. A nula je v situaci, v jaké WBD se momentálně nachází mnohem víc, než když se stane další finanční přítěží.

na příspěvěk reagoval PKD, dragon94

Clark_Cent

Clark_Cent (hodnocení, recenze)

dragon94

Problém těhle filmů taky je, že všechny ty letošní filmy začali svou produkci za Hamadova režimu. Takže se na nich také projevuje to, jak mimo s direkcí tehdejší režim byl. WBD už tomu teď přistřihávali křidílka. A přetáčky málo kdy film spasí. Každopádně všechno je to jedno s druhým výsledek který nyní máme vzešel ze sérií katastrofických rozhodnutí.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

W.Dow

Ja to mam horsi. Ja mam s ni doslova VSE, co vyslo od 59...ted. Dokonce jsem zasel pred par lety tak daleko, ze mam i nekolik sosek/figurek. Jediny rozdil jest pro mne v tom, ze dosud nemam Kingovu Zenu Zitrka. Ale rozhodne jeste pred snad premcou onoho filmu co z toho ma cerpati, to budu mit fyzicky. V digitalu to samoz.mam davno prectene, byt se mi osobne tato forma cteni comicsu prici. Je to snad jedina superhero postava, u ktere me nikdo nikdy nemuze nachytati, ze neco nevim. Pokud nenastoupi pan Alzheimer. :) P.s.esli te to zajima, prubni napr. nejnovejsi DC animak (pokud jsi jeste nevidela) Legion of Superheroes. Tak ma Kara opravdu prostor. A je dokonala. A nebo hru/gamefilm Injustice 2. To se sakra! co se tyce jeji postavy a vsech os. gurewsky povedlo. 

na příspěvěk reagoval W.Dow

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Clark_Cent

To si nemyslím. Obzvlášť když byl Flash propagovaný jako ten co to celé uzavře a zároveň otevře, což se sice nestalo, ale to se ještě rozkřiknout rozhodně nestihlo.

na příspěvěk reagoval Clark_Cent

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

No údajně při testovacích projekcích lidé odcházeli ze sálu jak špatný Aquaman 2 byl... Ale nějak se mi tomu nechce věřit.

na příspěvěk reagoval Clark_Cent

Clark_Cent

Clark_Cent (hodnocení, recenze)

dragon94

Hele v podstatě je to jedno. Tady jde akorát o otázku, jak moc vývoj situace by byl jiný, pokud by Gunn reboot neoznámil. A já jsem přesvědčen, že by byl minimálně takový, že by WBD s DC nebyli úplně v prdeli. A to je jediná berná mince o kterou tu jde.

na příspěvěk reagoval dragon94

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Clark_Cent

Měli premiéru 2 ze 4 a z toho Shazam 2 nikoho nezajímal už v době oznámení (což bylo před oznámením restartu), protože jednička taky moc nevydělala a Flash momentálně dojíždí na přetlak filmů v kině (každý týden je nějaký blockbuster a netrpí tím jenom Flash ale i ty ostatní filmy, kdy se z toho dokázali vymanit jenom Gunnovi GoG3 a animovaný Spidey). A já netvrdím že to nemělo vliv, ale nijak zásadní.

 

A Blue Beetle má zatím nulovou propagaci, takže tam pokud nezaberou, tak to bude další průser jak vrata a Aquaman 2 má premiéru o Vánocích a to by muselo být fakt peklo, aby na to lidi nechodili.

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Clark_Cent

Vliv to určitě má, ale nemyslím si, že tak velký jaký tomu přisuzuješ. Mnohem více si myslím, že se tu projevují špatné komiksové filmy z posledních let a to i těch od Marvelu, kde si diváci začínají mnohem více vybírat na co zajít a na co si počkaj na VOD... A pak taky celá ta kontroverze okolo Ezry Millera.

na příspěvěk reagoval Clark_Cent

Clark_Cent

Clark_Cent (hodnocení, recenze)

PKD

Jako jasně, ono těch faktorů co na to mají vliv je víc. Ale faktem je, že Flash co se kvalit týče, rozhodně není nijak horší, než takový Black Adam. A stejně otevřel hůř. Takže ať už jak, filmu to určitě neprospělo. A ani tomu zbytku to neprospěje.

Clark_Cent

Clark_Cent (hodnocení, recenze)

W.Dow

Hele tohle je už stejně hádka o ničem. A dohledávat čísla abych tu někoho přesvědčil teď fakt nemám zájem. Takže každému co jeho jest a nazdar. 😂

Clark_Cent

Clark_Cent (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

No hele hádat se s tebou nebudu. Do podvědomí se to dostalo minimálně do té míry, aby to mělo vliv na tržby VŠECH letošních DC filmů. Flash určitě není tak špatný film aby si zasloužil tak radikální odmítnutí, jaké se mu teď dostává. 

na příspěvěk reagoval PKD, dragon94, S.W.A.T

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

Clark_Cent

Nemyslím si, že to bude tak horký. Bude to něco jako jsem četla o herní komunitě, kde herní weby a hodnocení řeší jen minorita, z celkových prodejů, že to co rozhoduje je reklama. Nebo twitter, který má jen snad 20-30% procent američanů a ještě méně mimo, a aktivních je jen nějakých 10% a přitom dovedou křičet jako kdyby tam byli všichni lidé na světě :) 

Bez nějakých čísel je to ale debata o ničem :) Jen názor proti názoru. 

na příspěvěk reagoval Clark_Cent

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Clark_Cent

Ne neudržují, rozohodují podle traileru, hodnocení, obsazení atd. fakt si hodně naivní jestli si myslíš, že kromě malého procenta fanoušků filmu tohle někdo dělá. To si spíš chceš za každou cenu najít nějaký hezčí důvod než prostou realitu.

 

A jestli nějaký De Luca chce Krizi a co jako? Opravdu někdo chce, aby si vyplácali další velký event jako Flashpoint?

Clark_Cent

Clark_Cent (hodnocení, recenze)

W.Dow

Právě, že na tyhle stránky kouká HODNĚ lidí. Jasně, ne každý tu recenzi napíše. Ale udělat si pojem o tom co se jak líbí chce nejeden člověk. Ty weby by ani neexistovali, kdyby tomu tak nebylo.

na příspěvěk reagoval W.Dow

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Clark_Cent

Ano na internetu mezi fanoušky buď DC nebo filmovými fandy. A netvrdím, že oznámení restartu bylo nějakou zákulisní záležitostí, ale že jen to nebylo tak výrazný téma, aby se to dostalo do takovýho povědomí. Mnohem větší fičák udělalo nedávné oznámení Harry Potter seriálu.

na příspěvěk reagoval Clark_Cent

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Přesně jak píšeš, dokonce bych zašla tak daleko, že drtivá většina se ani nedívá na hodnocení, filmové weby, atd. stačí se podívat kolik lidí filmy vůbec hodnotí na různých stránkách jako metacritic a rajčeti, je to pár tisíc max pár desítek. Většina se rozhodne podle traileru co zahlédnou někde na sociální síti, o čem se mluví v jejich blízkém okolí atd.

na příspěvěk reagoval Clark_Cent

Clark_Cent

Clark_Cent (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Lidi co do kina chodí, si alespoň obecné podvědomí o filmové situaci udržují. Jinak by ani nevěděli na co chtějí jít. To už pak mluvíme vyloženě o příležitostných návštěvnících, kteří na žádný filmový web ani nezamíří. A to skutečně není běžný návštěvník kina.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T, Prometheus69

Clark_Cent

Clark_Cent (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Hele stát si můžeš za čím chceš. Čísla a hlasy které člověk vidí a slyší na internetu mluví jasně. A oznámení rebootu rozhodně nebylo nějakou zákulisní záležitostí.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

Uživatel Clark_Cent smazal svůj příspěvek.

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

PKD

Mě osobně dost, hlavně proto že má vycházet z Woman of Tomorrow a to je jeden z komiksů, co jsem s ní četla protože je samostatný a není nijak spojený se Supermanem, hodně se mi to líbilo a jsem zvědavá jak to adaptují.

na příspěvěk reagoval PKD

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Clark_Cent

Normálního člověka co chodí do práce, má třeba rodinu, do kina chodí podle toho, že se koukne a číselné hodnocení (nebo si možná pročte pár recenzí) a o filmy se do hloubky nezajímá. To je běžný divák a hlavně to je drtivá většina lidí na planetě. A možná se o tom restartu psalo a stojím si zatím, že to nebylo až takové téma, aby se to dostalo do obecného podvědomí tý drtivý většiny diváctva. Stejně jako neví o nějakým čachrech v zákulisí.

na příspěvěk reagoval Clark_Cent, Clark_Cent, W.Dow

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

No, mas asi pravdu. Conroy a Hamill jsou absolutne neskutecni a to navzdory faktu, ze sluzebne totalne nejstarsi Bata relativne nedavno, zemrel. Nikdy na nej nezapomenu. Nikdy. Vse tohle je o to vice silenejsi, ze se zde nebavime o hranych verzich. Kdyz jsem zjistil v 2009, ze se v dosud neprekonatelne (zpetne recenio) herni serii Arkham vraci oba protagoniste, byl jsem slusne receno... v perdeli. Jak by rekl hrabe Felix Toloko z Teleke. 🤣😂🦇🦇🦇🦇🦇

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Shakers

Batmani jsou super. Všichni Batmani. Supergirl taky a film krom úvodního WTF, "milostné" linky s Iris a posledního aktu šlape vlastně docela dost zábavně.

Peněz za lístek nejspíš litovat nebudeš.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Shakers

Keaton byl boží Batman.... taky dostal mnohem víc prostoru než Fleck. 

A né rozhodně těch 5 min že se někde psalo.... :)

Clark_Cent

Clark_Cent (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Tak je otázka, co ty si představuješ pod pojmem "běžný divák". Ale ta zpráva prošla dostatkem médií aby o rebootu bylo obecné podvědomí. A považovat všechny za úplné ignoranty, zase není úplně na místě. 

na příspěvěk reagoval Prometheus69, S.W.A.T

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

PKD

Aréna to byla až když tam vlítnul ten druhej Rakeťák.... :D 

Ale jo, nejvíc to připomínalo koloseum. Hlavně to jak se tam zastavovali a sundavali si ty masky. XD

Líbylo se mi jak si při každém pokusu něco odnesl. XD

Třeba ta paže byla narážka na Kiberpunk. :)

na příspěvěk reagoval PKD

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Rok 2023 se uchýlil ke svému konci a přišel tedy čas, abychom vám stejně jako v předešlých letech opět představili výroční topky tří filmů a případně taky tří seriálů podle některých z… (více)

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (více)

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start

20.08.2023

Warneři se sice můžou do konce rukou plácat po zádech za to, jak moc se jim vyplatila sázka na Barbie v režii Grety Gerwig s Margot Robbie v hlavní roli, jenže bokem růžového megahitu se studiu v… (více)

Reklama

Reklama