Reklama

Reklama

Střepy v hlavě

Trailer

VOD (1)

Zrcadlo se rozbilo - a z jejího života se stala noční můra. Na oslavě narozenin svého otce prožije Gina zvláštní věc - zničehonic se rozbije zrcadlo. A pak se začnou dít podivné věci. Při cestě do práce se Gině zdá, že vidí sama sebe, jak řídí auto. Následuje tedy záhadnou ženu a v nepozornosti způsobí dopravní nehodu. Ztratí částečně paměť a její život se promění v podivnou noční můru... Jediným klíčem je rozbité zrcadlo. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (260)

Hunter2222 

všechny recenze uživatele

Škoda, že film nedokáže zaujať svojím spracovaním, lebo po dejovej stránke sa jedná o značne zaujímavý počin. Nedrží sa žiadnych zbytočných klišé a aj keď je to viac thriller ako horor, občas sa vyskytne pasáž so zaujímavou atmosférou. No ako som povedal, nedokáže zaujať a väčšinu času nudí... 50%. ()

AppleCore 

všechny recenze uživatele

Natočit v dnešní době horror, po jehož konci se nemusíte jít opláchnout od krve, je úmění, o kterém by se dalo říct, že už neexistuje. Jednou za čas se ale objeví exemplář, kterej se snaží o budování atmosféry, strachu a deprese. Tohle je ten případ kde se to daří velice dobře a pakliže si to pustíte ve správnou dobu tak se můžete i docela bát. Film má pěknou kameru, slušnej střih a několik skvělejch momentů. ()

Reklama

heyda 

všechny recenze uživatele

Tak tohle neberu. Horor, který sliboval nervydrásající atmosféru s vynikajícím rozuzlením, nakonec nabídl nervydrásající nudu bez hudby a dialogů se závěrečnou otázkou ´´proč?´´. Pár solidních hororových scén mě akorát probudilo z polospánku a závěr, kdy už jsem trochu víc dával pozor byl ošizený o to nejpodstatnější vysvětlení a to o čem tedy ten horor byl? Kdo jsou ti lidé a proč zabíjejí? Pokud mi na to někdo odpoví možná i hvězdičku přidám. ()

MaedhRos 

všechny recenze uživatele

Nadhodnocuju o celou jednu hvězdu a je dost dobře možné, že ji dřív nebo později uberu. V tuhle chvíli ale nemůžu než konstatovat, že mi ten film sednul skoro dokonale téměř ve všech ohledech, především pak pomalým budováním atmosféry a tíživou vláčností. A tou krásnou, hořkou pointou. Nemluvě o síle všeho toho studeného, hutného ticha. Ono, když se do takového ticha něco tříštivě rozbije, echa v hlavě rezonují dlouho a silně - a klidně se bez uzardění přiznám, že kolem zrcadel posledních pár dní procházím obezřetněji, než je u mě obvyklé. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Máme množstvo nadprirodzených a mystických seriálov, v ktorých už bolo snáď všetko. Preto potom nechápem, prečo sa takýto námet úplne zbytočne naťahuje na celovečernú stopáž, keď je jasné, že sa ju snaží vyplniť iba preťahovanými zábermi a postavami, ktoré zisťujú to, čo už divák dávno vie. Ešte že to má fajn atmosféru, vydarenú pointu, ktorá má aj hĺbku a v hlavnej úlohe sexy Lenu. Takže zase podobenstvo o odcudzenosti a skrytej temnejšej stránke našeho ja. ()

Galerie (19)

Související novinky

Britský filmař se pokouší o atentát

Britský filmař se pokouší o atentát

15.02.2015

Jeho krátkometrážní Cashback byl nominovaný na Oscara. Nedoceněný londýnský horor Střepy v hlavě skoro nikdo neviděl. Aby mohl natočit Metro Manila, zastavil vlastní dům. Ale vyplatilo se, film… (více)

Ostrovní tvůrci mají napilno

Ostrovní tvůrci mají napilno

02.02.2014

Hned několik slibných filmů od současných renomovaných britských tvůrců nabírá lákavé ohlasy ve festivalovém oběhu a další projekty se připravují. Udělejme si stručné shrnutí. Sean Ellis byl… (více)

Reklama

Reklama