Oni 2: Noční kořist

• USA The Strangers: Prey at Night (více)

Sarinka.luc

Rovnako ako Revenge, aj toto je guilty pleasure, ktore o logiku ani nezakoplo, postavy sa spravaju ako totalni idioti a vsetko sa da cakat. Aj napriek tomu to bolo zabavne a uz len za Total Eclipse of the Heart musim dat o hviezdu viac. ()

dainio

Převládá spokojenost. Narozdíl od nemastné / neslanné jedničky, kde byl umírněný výskyt krve, což je u "home invasion" filmů poměrně důležitá věc - dvojka to plně vynahrazuje. Navíc to má lepší spád. Takový slasher prostě. A hlavně už se i postavy dokážou bránit a nezabalí to. Dalším plusem snímku se stává výborný soundtrack. Scény u bazénu s podkladem od Bonnie Tyler či krásně nasnímaný úprk před ohnivým autem. Ach, to jsou filmové lahůdky. Audiovizuální potěšení :) Potěcha pro oko i uši. Za dainia, 3 a 1/2 hvězdy. Daleko lepší než o 10 let starší počin. Ten jsem hodnotil na dvojku. ()

Vabr

Tenhle 2. díl byl horší než 1. . (Mohli) museli jste si všimnout, že se tu postavy chovají vážně ,,opravdicky''. PÁNI určitě budeš před autem utíkat tak, aby tě srazilo. Jak tu holku nechtěl zastřelit, ale tu ženskou zabije jako králíka, LOL. Vážně nechápu jak ta máma a malá máma byly v tý koupelně, ne asi, když je přímo za tebou vrah, tak se ho nepokusíš šťouchnout nebo polechtat. Chudák polda přišel na scénu zhruba 30 sekund a hned je mrtvej. Jo a ještě ten cápek v masce, ten je jako nesmrtelnej nebo co? VYHODNOCENÍ: KOUPAČKA V BAZÉNĚ ()

Cinematrix odpad!

Hlavní hrdinka jenom ječí a když už se dostane omylem k nějaké zbrani, tak ji pro jistotu ztratí, aby si s ní neublížila. Hrozně jsem držel palce záporákům, aby už jí vypli reprák, protože to se vážně nedalo poslouchat, jenomže ti záporáci byli líný popoběhnout, asi aby nezakopli, protože v těch svejch zapařenejch maskách v noci blbě viděli na cestu. ()

CharlieSs

(Zhlédnuto 2019). Strašně jsem se na tenhle film těšila, protože jednička je jedním z mých nejoblíbenějších hororů vůbec. Zklamání to rozhodně nebylo, ačkoliv jedničku to těžko překoná, ostatně jako jakákoliv jiná home invasion. Navíc pro Pullmana mám speciální slabost, takže já si rozhodně nestěžuji. ()

Hpatrik

Tak neuvěřitelně stupidní chování postav se jen tak nevidí, zabijáci jsou naopak úplně všude a vždycky vás najdou. Potenciál tam přitom je, z herců stojí za zmínku snad jen Bailee, a kdyby to natočil někdo aspoň trochu schopnej, mohlo by to být daleko lepší. ()

geek.ondra

Přeměna z poctivého surviror nářezu na čistý akční slasher sebou nese samozřejmě dost záporů. Hloupý scénář, debilní postavy a nelogické hovadiny. Koho to ale zajímá když je tu hromada skvělých záběrů, cool hudba, vyvražďovačky které mají neskutečné grády (hudba a neony!) a Bailee Madison ze které vyrostla celkem pohledná slečna. Pro fanoušky žánru opravdu královská zábava. 6/10 ()

kolibricek

No... co k tomu dodat? Je to koukatelné nebo už okoukané téma ale na psycho temnou jedničku to nemá!! Tady máme hodně divných a nepochopených scén. ()

Eventyrer

Bez fantázie, napätia a v tomto žánre niečo čo je viac-menej dôležité, strachu. Na konci divák nepocíti žiadnu satisfakciu zo zničenia útočníkov. To, že na začiatku jebnú hneď informáciu "podľa skutočnej udalosti" na mňa nijako nezapôsobilo iba tak, že som na konci hľadala čo sa teda s preživšími ďalej stalo ale toho som sa, samozrejme, nedočkala. Jedna hviezda iba pre to, že som konečne nevidela šťastnú rodinku na výlete ktorý sa zvrtne, ale disfunkčnú rodinu, ktorá výletom chce niečo vyriešiť. Nedozvieme sa presne čo, a ani sa nedočkáme nápravy vzťahu či uveriteľnej ľútosti z toho že niektorí členovia pokapú. ()

Alexandre

Na to, že první téměř půlhodina filmu pro mě byla opravdu těžko koukatelná, tak mě film neskutečně překvapil. Rozjezd je zbytečně natahovaný a nesympatická rodinka tomu moc nepřidává. Ovšem jakmile se to rozjede, čímž mám na mysli první úder "cizince", tak se pro mě nudné rodinné drama změnilo ve svižnou krvelačnou jízdu, dokonale hudebně podkreslenou. Přestože má film několik nedostatků, jako jsou např. nelogická jednání postav, předvídatelnost děje v některých scénách, tak jsem se tím prostě nechal unést a bavil se jak jen to šlo. A v závěru mě to i bavilo více než předchozí díl. ()

Likan7

Absolutně s křížkem po funuse. Dlouhatánských 10 let se čekalo na pokračování solidního béčka s dobrou atmosférou a fungujícím strachem. Jenže tyhle home invasion filmy jsou už dávno mimo. Vrchol byl někde kolem Paranormálních aktivit a v roce 2018 musíte přijít s něčím opravdu novým, když ne převratným, aby se film líbil. Oni 2 nemají nic z toho. Naopak mají spoustu nesmyslů, nelogičností, hloupého chování postav a rodinku, která měla být zabita někde kolem patnácté minuty, a byl bych spokojený. Zabijí mi manželku, dám člověku s nožem 5 sekund aby odešel, než ho zabiju nabitou zbraní? Zabili mi maminku, polož ten nůž a nech nás být, nechci se zastřelit. A tak dále a tak dále. Strach a hutná atmosféra vystřídal nic neříkající kemp, ve kterém i ta krátká stopáž je občas ubíjející. Tady je opravdu skoro všechno špatně. ()

etkrson

Nadpozemskej soundtrack, vylazená atmosféra a pár luxusních záběrů.. Škoda toho vyloženě dementního chování postav.. Robertse do budocna bedlivě sledovat... ()

ANTYCHRYST

Retro disco vyhlazovací slasher.. pro nezvane noční návštěvy a ještě k tomu v maskách mám slabost.. Nic nového po jedničce se nekonalo..takovej průměrnej vyvrazdovak..největší odlišnost od ostatních filmů je hudební podklad.. :) jako na konci mě docela sralo ze pořád žil jak on tak ona..jako přežít výbuch v autě oheň a pak běžet za autem..no tvl... superman hadr.. 55% ()

Megynka

Neuvěřitelné zklamání!!! Jak byl první díl skvělý, tak tohle byla totální brečka. Klasická vyvražďovačka, s prvním dílem to nemělo co dělat. A ta matka? Smrt jí člověk snad dokonce přál :/ ach jo, nejhorší zklamání tohoto roku. ()

Clark_Kent

Tohle nemělo absolutně žádnej náboj ani efektivní atmosféru, jen ten zakuklenec s pytlem na hlavě udělal zase bububu. Nudná a levná srajda bez kompromisů, musím povědět. ()

Scraffy

Oproti jednotke sa z toho stal už plný slasher. A prekvapivo ma to bavilo viac ako jednotka. Nie je to nič prevratné, ale na krátku dobu to zabaví. Obsadenie obstojné, hororové prvky to má a som rád, že sa neboja zabíjať hlavné postavy od začiatku do konca. ()

Knor

Šedivej průměr, šablonovitej horor se scénami již tisíckrát viděnými v tisíci jiných hororů. První díl byl dusivej home invasion s mrazivou atmosférou, toto pokračování je čistokrevnej slasher, kde oběti nesmyslně pobíhají po nějakým kempu sem a tam a doufají, že svoje téměř nezničitelné pronásledovatele uběhají k smrti :-) Pár scén se docela povedlo, ale celý to utopilo naprosto debilní chování všech postav, ne že bych na to nebyl zvyklej, ale všechno se tolerovat prostě nedá. Aspoň že obsadili supersexy Christinu Hendricks, ta se neokouká. ()

neo250

Toto sa môže naozaj stať len v blbej Amerike. Otázka ci naozaj blbá bola aj ta rodina. Slabá kamera, herci a hlúpe scénky. Dopozeral som to len z dôvodu ako to skončí ()