Shanen29

Nádherný fantasy epos.Propracovaný a skvěle odehraný.Nehledal jsem v tom žádné pro a proti,jen jsem koukal.Na DVD VYCHÁZÍ 3.4 2019. ()

hospoda96

Monstrozní podívaná s pěknými triky a perfektně padnoucím Momoou po těch hnojích jménem Batman vs Superman a Justice League to vypadá, že DC šláplo správným směrem. ()

Knor

Epická velkolepá fantasy nabušená akcí. Já nejsem milovník podobných předigitalizovaných bordelů, ale v tomto případě mi to vůbec nevadilo a naopak jsem si užíval nádherně propracovanej mořskej svět, kterej má svojí mytologii a okouzlující vizuál. Jason Momoa je obrovskej sympaťák a tohle je prostě jeho postava, který dává maximum. Líbí se mi rovnováha humoru a vážnosti, je toho tak akorát a akce je tolik, že by se jeden posral :-). Mě tohle sedlo a společně s Mužem z oceli jde o nejlepší část z tohoto DC Univerza. ()

boo-boo

Neskutočne hlúpy film vo vymakanom obrazovom aj zvukovom balení, v ktorom má každá cheesy hláška svoje presné miesto, epično srší z každého záberu a jeden arcizloduch je smiešnejší než druhý (najsmiešnejšia helma na svete vs. "call me... OCEANMASTER!!"). ()

TaNya_

Od DC rozhodně lepší než jsem čekala, ale i tak se většina filmu motá v CGI scénách a celkem umělé prohlídce oceánu. Nevím proč je vždycky nutný chlapa, co vypadá jako hora svalů personalizovat do někoho s nízkou úrovní inteligence a doufat, že to diváka pobaví. Momoa vůbec není hloupej a stejně tak nemusí být ani Aquaman. ()

Marcelinoo odpad!

Chcel som si tu napisat komentar, aby som vedel, ze tento film bol milnikom. Milnikom, ze koncim s pozeranim superhrdinskych-komiksovych filmov. ()

Equilita

V každom komiksovom filme o superhrdinoch sa dookola recykluje ten istý klišoidný príbeh. Ono to ešte stále niekoho baví? ()

Jacccob

Přehlídka klasických filmových klišé, ale skvěle natočených a stylových. Wan si prostě řekl, že než se pokoušet o nový pohled, natočí film " běžným " způsobem, ale zamíchá do toho trochu stylu a nenápadně si půjčí pár nápadů z jiných komiksových filmů ( konečný proslov Aquamana je to samé co konec Temného rytíře, jenom pod vodou ). Jenže ono to vyšlo. Ve výsledku máme zábavnou komiksovou jednohubku, na kterou se skvěle kouká, nedělá z vás blbce ( jenom někdy ), a i ty hrdinské proslovy a hlášky tak nějak nezní uměle. Záporné postavy jsou tu sice trochu do počtu, budete roumět jejich jednání a důvodům, proč dělají to co dělají, ale ve filmu nedostávají nijak zvlášť velký prostor. Kvůli tomu však nezahodím zbytek filmu, který se opravdu povedl. Troufám si tvrdit, že u DC se konečně poučili, z jejich vesmíru zatím nejlepší počin. ()

BrianMorello

Ptákovina.. ale zábavná ptákovina. Po všech těch letech není postava Aquamana konečně k smíchu. Bohužel k smíchu tu z vodního světa zůstalo i tak docela dost - ta všemožná stvoření a všechna ta jejich brnění. Jak si jako někdo mohl myslet, že tohle vypadá cool?? Ale jinak mě ten road-trip po vodních říších vcelku bavil, obzvláště pak když jsme byli zrovna na souši. Ke konci jsem se bál tradičního nekonečného a zdlouhavého finále, alá mlátíme se všichni proti všem, ale naštěstí se to dalo v celku v pohodě zvládnout. Takže sice ptákovina.. ale zábavná ptákovina. Slabší čtyři a tedy asi i nejlepší DCU film. ()

sethi

Dvě! A to se obávám, že jsem ještě nadhodnotila! Vůbec mě to nebavilo, vlastně se mi to ani nelíbilo. Hned na začátku mě odradila vyžehlená Kidman a pak už se to vezlo. Takže sem šla radši sama žehlit a stihla jsem ještě vyluxovat, uvařit a roztřídit fusekle a tímto se omlouvám všem Marvel filmům, že jsem je kdy tak pomluvila. Jason Momoa je sice pěknej samec, ale herecké prkénko, jako většina zdejšího ansáblu. Splácanina na 140 minut, kruté! ()

playboy_05

Ze by DC konecne naslo tvar? Cekal jsem, ze by tohle mohlo byt lepsi nez cela JL a stalo se...skoda jen, ze Aquaman je dost mozna jedinou charismatickou postavou v tom celem podivnem univerzu...no, necham se prekvapit, co vymysli dal, zda tohle neni doslova jen placnutim do vody. ()

BFG2000

Naprostý ultra mega hyper plasma super nářez! Je to komiks. Kdo čeká něco jiného, bude zklamaný. Kdo jde na komiks, musí si to neskutečně užít. Je to totiž akční od začátku do konce a to doslova epicky! ()

ANTYCHRYST

Vizuální nářez..:) podvodní Avatar..:) jak mě poslední dobou serou všichni ty superhrdinové...taak tohle se hoooodne povedlo!! Velice sympatické herecké obsazení.. a nejen hlavní Role - která snad byla šitá na míru... :) dobrý příběh..kde nechybí láska..pomsta..a chuť po moci...a to Všechno je libově vymazlene..co se týká pestrobarevného.. podvodního světa..tak i světa na souši... Nemá to chybu... Vůbec jsem na Tohle nechtěl koukat a nevěřil jsem tomu..a teď musím říci .. jednoznačně za mě nejlepší superhrdina posledních let!! Sednul mi po všech stránkách..:) zrzečka - ala updateovana Ariel..:) to celé jen pozdvihla svým půvabem..:) ještě o level vejš.. 90% ...WAN prostě umí.... :) ()

Bezda22

Taková docela roky prověřená a vskutku prvoplánová klasika. Kde se vzal, tu se vzal Aquaman a pak už to znáte. Bylo to tak vesměs s každým komiksovým hrdinou o kterým byl nějakej samostatnej film a bylo to přesně tak, jak je to dneska v módě. Takže vlastně nic překvapivýho, co se kostry příběhu týče. Ale je to zábavný a občas vtipný, Aquaman je sympaťák, obsazení je příjemný, výprava je skvělá a po vizuální stránce je to radost pohledět... 70% ()

papadoce

Štyri, ale váhal som. Súboje boli natočené excelentne, to akože waw. Lenže občas zakolísal scenár, kedy dialógy ťahal do miernej stupidity a takej lacnejšej verzie hollyúdu a čo ma nebavilo vôbec boli podmorské boje armád. Nejaké neprehľadné laserové strely a svietiace plavidlá a ryby, no neviem. Ale uznávam, že bitky na súši alebo jeden na jedného aj vo vode boli teda parádne. Ku tomu prudko jebateľná Amber a vôbec ťažko spracovateľné prostredie (rozumej voda) spracované na jednotku. Celkovo proste dobrý komiks. Ozaj a na konci mi proste chýbal odkaz na Justice League alebo na nejakého iného hrdinu z DC sebranky. No nevadí, dobré to bolo. ()

Maniik88

Krásna farebná Disnyovská rozprávka (viem je to DC). Hromotĺk Mamoa ako Aquaman dobrý. No najlepšia na filme, bola krásna Amber Heard ako Ariel...hm teda čo to meliem, nejaká morská princezná. Ale tak nejak by som si predstavoval Ariel live. Nebolo tam nič extra invenčné, ani príbeh, ani dej, ani emócie. Ale celkovo to fungovalo dobre, prostredie, efekty a fantázia podmorského sveta výborné a do toho pár fakt dobrých bitiek a rôzne druhy legiend. Príjemné pozeranie a na ústrednú dvojicu sa pozeralo dobre. ()

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Gunn začíná čistku DC filmů