Sweat55

James Wan na to šlápl a nohu z plynu nesundal až do konce. Totálně napěchovaná akční jízda s tolika vymakanými akčními scénami, ze kterých vám praskne hlava. Prostě blockbuster udělaný dobře! ()

vikino1

Wan je prostě borec. Jak říkal Ražaš Kontrapali (z Teorie) Aquaman je trubka - a on z něho dokázal udělat nejen zajímavou postavu, ale i audiovizuální orgie nechci říci překonávající i slavného Avatara, každopádně se mu rovnající. A jelikož jsem před třemi dny byl na premiéře End game, můžu v klidu říci, že toto se mi líbilo o hodně víc (rozhodně víc akce, supr hudba i písničky, promyšlenější příběh a ke konci dokonce i překvapení v podobě Krakena). Nevím nevím zda se Wan ke komixu ještě vrátí (a pokud ano doufám, že to nebude Aquaman 2), ale rozhodně by si poradil i s jiným hrdinou od DC. Moc bych si přál, aby to byl Green Lantern, protože věřím, že by se James na těch jeho konstruktech určitě hodně vyřádil. ()

Psycho.R

Wonder woman považuji stále za nejlepší v DC sérii, ale to neznamená, že Aquaman je krok vzad. Naopak jsem se velmi bál, když jsem četl, že se příblížil k Marvel filmům. Ovšem po shlédnutí jsem byl překvapen. Vůbec se to nepodobá žádným pestrobarevným Avengers, kde mi je vlastně úplně jedno, kdo umře a co se tam stane, protože celý příběh podléhá korektnosti. Dc sice přidala plyn na vtipnosti, ale tím správným směrem. Gagy nejsou jako vystřižené z Mimoňů, ale příjemně dospělé. Dokonce i návaznost filmu není zapomenuta (říkalo se, že se maže vše před tímto filmem), ale je zmíněno, že se odehrává po Lize spravedlnsti. Momoa mi vadil o poznámí méně, než jsem se bál a vlastně mi nakonec přišel jako sympaták. Takže za mě palec nahoru. ()

waska

Barevné, hezké, sympatické, ale na můj vkus trochu pokažená závěrečná bitva. Moc digitální, přeplácané, zmatené. Ale i s touto scéno můžu s čistým svědomím říct, že je to nejlepší film DC univesrum. ()

Demonic189

Síce rozprávočka, ale tak super sa na to díva! Sympatickí herci, medzi ktorými panuje výborná chémia (asi som sa zamiloval do Amber!), neuveriteľné efekty a ultrapestrý svet, vskutku dojemné scény a dobré vtípky (narozdiel od Marvelu ich vie DC rozumne dávkovať). Chcem dvojku, teraz a hneď! ()

Tamten

První dvě třetiny zdařile kopírují Thora, se stejnou snahou u vtipy plynoucí z toho, že hlavní hrdina se chová jako blbeček, i když všichni samozřejmě vědí, že je megadrsňák. Ale je to přiměřeně vtipné a zábavné. V poslední části se začne chovat jako megadrsňák, vše je epické, cool a hodně vybuchující (i pod vodou) a hodně nudné a otravné. ()

RajAthen

Ano, je to tak debilní, jak lze očekávat. Současně za mě důkaz, že stáří je trochu na krku. Dovedu si představit, že před 15 lety bych se ASI panem vodníkem odvázal více. Dnes je však jednak člověk starší a současně je trh vcelku zasycený. Čili ano, Jason Momoa je prostě "cool dude" v jakékoliv vousaté roli, film s lasery připevněnými na žralocích, laserovými helmami, laserovými puškami (je zde vcelku hodně laserů...) však za mě nemá moc šancí svou vnitřní nekonzistencí mě zaujmout, resp. udržet pozornost. A ano, mohu si za to sám, neb každému musí být jasné, že mozek nutno odložiti, bohužel nebylo dost důvodů tak učinit. V zásadě nedoporučuji, pokud prostě nemáte TU potřebnou náladu... ()

nathaniel 29

A pritom stačilo aby Atlantíďania zdelili ľudstvu ako je možné že sa im darí pri všetkých tých SUPER a HYPER technológiách neprodukovať žiaden odpad... bóže to sú idioti. ()

E lan

Ajaj tohle mě hodně vzalo. Unavený ze všech těch hrdinovských bijáků jsem od tohoto nic nečekal a ono se to povedlo. Skvělé triky, povedený scénář a neskutečně sympatická hlavní dvojka. Bomba. Stojí to za to! ()

gemi

Je to hodně barevná a trikově velkolepá pohádka pro děti. Proto dávám tři. Ne že by to dospělého vysloveně uráželo, ale ty fórky jsou spíš pro cílovku 12-15. Kdyby to bylo trošku víc dospělé, byl bych štědřejší. ()

Armin82

Film nabídnul to, co se od komiksu dnešní doby očekává. Tedy dobré efekty, nějakou tu nepřehlednou řežbu, pěknou ženskou, narvanýho týpka se smyslem pro spravedlnost a slušné tempo. Až na několik hluchých a nudných pasáží, jsem dostal to, co jsem chtěl. Za mě 90% ()

Nix

Ale jo, proč ne. Je pravda, že je to trochu jako pohádka, ale s hezkým vizuálem. Co naplat, Jason sice není herec roku, ale jako nevadí mi. Patří mezi lepší filmy DC, akorát mne mrzí, že právě taková postava od DC dostane lepší film než ty postavy, které jsou stokrát zajímavější a určitě by si ten film daleko víc zasloužili. No snad se to jednou obrátí. ()

Hellknight12

Pekný film, ktorý má veľmi pekne prekvapil. A to hlavne, kôli režisérovi, ktorým je J. Wann. J. Wann je preslávený hororový režisér. Je vidno, že Wann vie natáčať len skvelé horory ale aj dobrodružné filmy. Hudobne a vizuálne je tento film skvelé vyladený. Je tu vcelku zaujímavé herecké obsadenie, keďže Je. Mamoa a A. Heard sú vcelku malo známi herci. Hlavný herci sa snažia ale čo sa týka vedľajších postáv, tak nejako za nimi nestíhajú čož som vcelku prekvapený, keďže sú to celkom známe tváre a majú docela slušné filmy za sebou. Asi to bude tým, že ich charakteristiky postáv nie sú až tak prekreslene ako hlavné postavy čož je trošku smola. Celkové hodnotenie za mňa je 90%. ()

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Gunn začíná čistku DC filmů