Reklama

Reklama

Sherlock

(seriál)
Trailer 1
Krimi / Mysteriózní / Drama
Velká Británie, (2010–2017), 17 h 51 min (Minutáž: 88–90 min)

Předloha:

Arthur Conan Doyle (kniha)

Hrají:

Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Una Stubbs, Louise Brealey, Rupert Graves, Mark Gatiss, Andrew Scott, Amanda Abbington, Jonathan Aris (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(12)

Excentrický detektiv z příběhů Sira Arthura Conana Doyla hledá důkazy v ulicích moderního Londýna. (Netflix)

Diskuze

bloodcountes

bloodcountes (hodnocení, recenze)

Cathrina

já jsem skalní fanoušek Sherlocka a frontu stojím (ovšem netpělivě:)) jedině na titulky od Edny. Jinak o epizodě dopředu nechci věddět pokud možno vůbec nic.

ti88na

ti88na (hodnocení, recenze)

evulienka3

Tak to si pozriem ďakujem! Lebo skutočne v tej poviedke bola len jedná nosná scéna, ktorú použili aj v tejto časti (fingovaný prepad a požiar). A celkom nebolo dobre ani spracované, prečo vlastne Sherlock tak Irene povýšil nad iné ženy, keď ho vlastne len odhalila za pomoci upozornenia známych. V seriály bol ten ich vzťah oveľa lepšie spracovaný. 

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan, AlmaYorke, ivvik

ti88na

ti88na (hodnocení, recenze)

Včera som prečítala Škandál v Čechách a je obdivuhodné, že z takého chabého námetu dokázali vytvoriť jednu z mojich najobľúbenejších epizód. Všetka časť lebo pán Doyle sa veru nepretrhol :)

na příspěvěk reagoval evulienka3

Uživatel ti88na smazal svůj příspěvek.

Cathrina

Cathrina (hodnocení, recenze)

Larrysbride

Tak já se teda omlouvám, že jsem si nevšimla, že to téma pět příspěvků pode mnou skončilo a dovolila jsem si se k němu vyjádřit (spolu s něčím jiným ovšem). Řešilo se to 3 dny, sorry, chytáš mě za slovo..

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Ben tu na teto strance ani nebyl zminen, dokud jsi s nim neprisla Ty a nezacala ses vztekat, ze "Sherlock je jen o nem" :D Viz Tve vlastni "to by mohlo být zajímavější než Cumberbitches, ne?" By ses mozna mohla vyvarovat diskuze, kdyz se Ti nelibi, ze Ti lidi normalne odpovidaji na otazky...

na příspěvěk reagoval Cathrina

Uživatel Larrysbride smazal svůj příspěvek.

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Cathrina

Téma se tu změnilo již před nějakým tím příspěvkem, to Ty jsi jej sem znovu zavedla, tak jsem Ti na to nereagovala, tak ze mě nedělej nějakou Benedictem posedlou fanatičku, děkuji ;)

na příspěvěk reagoval Cathrina

Cathrina

Cathrina (hodnocení, recenze)

"Kdo chce psa bít, si vždy hůl najde..."

Je to diskuze k seriálu Sherlock, a je nová epizoda... že to nesleduješ, někdo třeba jo, tak jsem tu jen chtěla změnit téma Cumberbitches, který nikam nevedlo... Ale tak jo... Ten seriál je teda asi jenom o tom, že tam hraje Benedict Cumberbatch a z toho jsou všichni hotoví, já nevim, no... Taková ztráta času.

na příspěvěk reagoval Larrysbride

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Cathrina

Tak hlavně, že to  zmiňuješ, když je Ti to jedno :D

Já osobně články o nadcházející epizodě nijak zvlášť nesleduji, jelikož zastávám názor, že čím méně o ní vím, tím více budu překvapená. A  myslím, že tak by to mělo být. Než si zničit zážitek ∞ fotografiemi, X články a Y trailery...

Cathrina

Cathrina (hodnocení, recenze)

Jejda, chtěla jsem jen upozornit na novej díl. Kdo jinej to jako první uvidí, než skalní fanoušci, který tam stojej frontu... A jestli jsou babes, bitches nebo collective je mi upřímně jedno, sleduju ten seriál kvůli něčemu jinýmu.

na příspěvěk reagoval Larrysbride, bloodcountes

Cathrina

Cathrina (hodnocení, recenze)

Tak teď už si tady fakt připadám, jako bych byla v hospodě :) Jeden překřikuje druhýho a nic z toho...

btw. Na 03x02 jsem změnila názor, po prvním slédnutí jsem nevěděla, co si myslet... ale napodruhé... Super, ale úplně jinej seriál... vtipný to pro mě bylo dost, spíš to působilo jako komedie, než krimi.. ale co my víme, co nás čeká. Asi to fakt byl hlubokej nádech před skokem do vody. Když vezmu knižního gentlemana Holmese, nemělo by se to přiblížit? Studenej čumák Ben mě bavil, ale já už se na to i těšim, ale je to prostě VĚC NÁZORU.. 

Byla předpremiéra nový epizody - jsou k tomu první dojmy - bez spoilerů: 

http://bakerstreetbabes.com/his-last-vow-spoiler-free-teasers/

to by mohlo být zajímavější než Cumberbitches, ne? Možná... Věc názoru :D

na příspěvěk reagoval Larrysbride

Uživatel viviak smazal svůj příspěvek.

Související novinky

Andrew Scott je nový pan Ripley

Andrew Scott je nový pan Ripley

26.09.2019

Hvězda seriálů Sherlock (Moriarty) a Potvora (sexy kněz) Andrew Scott získal hlavní roli v připravované seriálové adaptaci slavné série knih o známém zloději, podvodníkovi a sériovém vrahovi Tomu… (více)

Drákula od tvůrců Sherlocka našel obsazení

Drákula od tvůrců Sherlocka našel obsazení

29.11.2018

V nové drákulovské minisérii od tvůrců seriálového Sherlocka se v hlavní roli objeví herec Claes Bang (Dívka v pavoučí síti, Most). Třídílnou sérii dělají Steven Moffat a Mark Gatiss pro BBC a… (více)

Febiofest má letos Deneuve i stan na Václaváku

Febiofest má letos Deneuve i stan na Václaváku

11.03.2018

Pětadvacátý ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha - Febiofest letos nabízí velmi kvalitní dramaturgii a zajímavé hosty. Tím jistě nevyhledávanějším bude francouzská herečka Catherine Deneuve… (více)

Bond má prvního kandidáta na režii?

Bond má prvního kandidáta na režii?

03.05.2017

Po miliardovém Skyfallu nám bondovská série nabídla Spectre, které se dočkalo horšího přijetí a nevydělalo ani 900 milionů dolarů. Filmová logika v takových případech velí zastavit stroje a zvážit… (více)

Reklama

Reklama