Drakie

Zahímavě zpracovaný horor podle skutečného příběhu, když uvážím, že spoustu těch rádoby skutečných filmů podle pravdy, není, tak tenhle je. Nedalo mi to a tak jsem začala googlit, a je pravda, že tahle rodina skutečně existovala, stejně jako manželé Warrenovi. Tento film mě velmi zaujal a některé scény mě dost vyděsily, nebudu tu popisovat které, přeci nebudu kazit podívanou lidem, kteří tento film ještě neviděli, takže za mně oba palce nahoru. ()

Marchelinko

Hororove klišé s koncami plnými krvi, kde sú okrem vrahov mŕtvi všetci, sa aj napriek neustálemu opakovaniu naďalej vyskytuje vo väčšine dnešných hororov a ich jednotvárnosť viac divákov odláka od sledovania hororov, než aby niečim zaujala. No to sa pri Wanových filmoch nedá očakávať, a tu máme jasný príklad. Skvele napísaný scenár, o ktorého dospievanie sa staral ten najlepší hororový babysitter, neomrzí ani po desiatich zhliadnutiach. Fakt príjemné sledovanie s napínavou atmosférou, ktorá nepustí diváka z gauča ako démon nepustí rodinu z domu. Ak ste hororový labužník a hľadáte kvalitný chod, prosím, tu ho máte ;) ()

Von Kempelen

Hodně dobrej horror do tý doby, dokud bylo všechno jen naznačený a hrůza se dala spíš tušit než naplno vidět. Pak začalo vyšetřování jak v CSI, a strach a děs vzaly za svý. ()

masakry

Tak na tento film jsem dlouhou dobu čekal a upřímně říct, už jsem ani nedoufal, že přijde. Naprosto skvostné herecké výkony podtržené příběhem podle skutečné události, ze kterého běhá mráz po zádech. Skvěle odvedená práce, ze které musí mít radost každý milovník horrorů. Za mě 5*. ()

john.mason.9

Jedním slovem : Strhující!! Dlouho jsem čekal na pořádný horor, při kterém mám stažené půlky s holku přicuclou na hrudníku od začátku až do konce filmu a dočkal se. Rozdíl od jiných filmů se strašidly v domě, kde se usadí nová rodina, je v dynamice filmu, neustále se hrotící děj, nabírající na obrátkách a tam, kde jiné filmy vrcholí, zde teprve tento film začíná. Příběh založen na pravdivé události, úžasné kostýmy, kamera, hudba a zvuk. Konečně nové nápady v hororovém žánru, než jen ''samozavírací dveře'' a poletující předměty. Skvělá výprava a výborné herecké výkony. Film doporučuji: 95% ()

Foofie

Ti z vás, co dávali Sinisterovi čtyři, pět hvězdiček by mělo jít od tv či pc ven na chodbu a lištit si po čuni z obou stran. Tohle je panečku jiné kafe. Dívat se na to sám, po půlnoci ve ztichlém baráku, tak se poseru a nestihnu si zavolat ani záchranku. Díky bohu za přítelkyni. Takto to bylo "jen" čelo orosené studeným potem, medvědí tlapka v trenkách a rozdrcené prsty levé ruky od přítelkyně...:) ()

tompolicky

Hustodémonsky krutopřísný horor na příjemné pobátí se. Výborný herecký výkon Patricka W. mě potěšil. Scénář,hudba, efekty na výbornou. Není co dodat, není co vytknout. Moooc dobrej horůrek. ()

Kokotek230mm

Kamarádovi jsme tento horor pustili v HD u nás na bytě den před Šteědrým dnem a musel u nás použít troje bezpečnostní trenky a nakonec i přespat na gauči. Tak asi tak tento horor funguje na mě i mé přátele. Výborné lekačky i atmosféra z tohoto hororu dělají dle mého nejlepší horor 2013. ()

matej888999

Rodina se nastěhuje do domu kde před spousty lety zemřela baba jaga která byla šílená a objesila se na stromě. Ale to veselá rodinka neví takže se začnou zabidlovat a už to začíná. Nejdřív vždy ve 3 hodiny ráno začnou být hodiny o sto šest ale to jim nestačí , pak jim umře pes ale to taky ne. A když už se pak začne dít něco divnýho jako je například hra tleskanná nebo holčička která je náměsíčná a začne bouchat jak magor do skříně tak se začne něco dělat. Přivedou spolek chlapů i s jednou ženskou a začnou hledat duchy když už na to příjdou tak se ženská skoro zblázní a to je tak všechno co bych k tomu napsal. ()

a.d0

Niesom vôbec milovník hororov,ale v tomto filme sa mi stalo asi prvý krát že som sa bál aj ked bol deň.A ruka stále na hlasitosti :-). Tak to ma vypadať. /80% ()

brondy

ako môžem dať filmu 3,5*? na zodpovedné štyri to nie je, ale tromi by som tvorcov nerád neobjektívne pokarhal.. CSFD by mohlo konecne prejst na 0-10 hviezd.. ()

DobraVila

Film ktorý vás prinúti sa báť či to chcete alebo nie. Toto je presne ten druh hororu kvôli ktorému sa bojíte v noci vyliezť z postele. Žiadny druhoradý americký príbeh a pritom námet nie je dvakrát originálny. Dom v ktorom straší a rodina ktorá z toho šalie, takých tu už bolo poviete si. Avšak perfektná kamera, strih a réžia vás prinútia si film pozrieť od začiatku až dokonca. A malá poznámka „natočené podľa skutočných udalostí" vám nedá spávať ešte mesiac. Rozhodne odporúčam vidieť. ()

VenomSK

No, dosť dobrý duchársky horor, zaujalo ma hlavne poňatie toho že príbeh bol originálnejší v istom smere ako podobné filmy v žánre, teda že dvaja ľudia sa profesionálne a seriózne zaoberali výskumom a zaháňaním zlovoľných entít, spolu s filmami Žena v čiernom a samozrejme Tí druhí asi naj horory s haunted tematikou aké som videl. ()

Wiceman

Nestává se často (zvlášť u mě) abych mi při sledování hororu běhal mráz po zádech. Horory Jamese Wana jsou nejen strašidelný, ale příběhové i opravdu šťavnatý :D Při sledování tohohle kousku mi k srdci přirostl hlavní tým Supernatural rodinka Warrenových. Jejich podání paranormálních vyšetřovatelů je dle mého skromného názoru hlavním tahounem celýho filmu. Babská rodinka z domu v Amityville (ups špatnej horor) je až na taťku Rona (herec se smutnýma očima :D ) hrozně upištěná, při čemž korunu tomu všemu nasazuje protekční spratek Lílí Taylor, která prostě hrát neumí (toť můj názor). Co se týče hlavního bubáka nemám výtky a celková zápletka roztažená i na další obětní bubáky domu funguje dobře. Bavil jsem, leč ne královsky, ale na dnešní hororovou scénu je to klenot :) ()

onden85

ad 1 : není to horor ad. 2: nic se tam vlastně neděje a účastnící se chovají přinejmenším tak, jako by měli minimálně Downův syndrom nejtěžšího kalibru. ad. 3: Je to ubohé. ad. 4 - ∞: U toho se mohl bát jen kretén. ()

C.A.T.

Nemám slov. Zážitek v kině byl nezapomenutelný. Naprostá bomba a troufám si tvrdit,že tento snímek ještě v hororové sféře vstoupí do dějin. ()

Allica

Klasické téma, které by se dalo asi označit za nejzdařilejší v hororovém žánru, kde jde čistě o strach a není tu přítomné žádné nechutenství. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění