Reklama

Reklama

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz

  • USA The Conjuring: The Devil Made Me Do It (více)
Trailer 1

V zajetí démonů 3: Na ďáblův příkaz je mrazivým příběhem plným hrůzy, smrti a neznámého zla, které šokuje i zkušené výzkumníky paranormálních jevů Eda a Lorraine Warrenovi. Jeden z nejnapínavějších případů jejich skutečné kariéry začal bojem o duši malého chlapce a pokračoval způsobem, kterým si ani jeden z nich nedovedl představit – historicky první obhajobou v americké historii, kde se vrah odvolával na posednutí ďáblem. (Vertical Ent.)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (355)

T2 

všechny recenze uživatele

║Rozpočet $-miliónov║Tržby USA $33,751,425 ║Tržby Celosvetovo $67,551,425 ▐   V prvom rade chyba zveriť takýto dobre rozbehnutý projekt úplnému rutinérovi ako je Michael Chaves. Dobre už aj démoni 2, nebola taká príjemná duchárska maznanica ako prvý diel ale čo to ešte ponúkla. Tu to je akosi postavené len na vode, že vraj najdesivejší príbeh od Warrenovcov. Na úvod vymítanie ako hovado a potom kde nič tu nič. Ten akýsi povestný démon tu je strašne prispatý, priam monotónny. Postavy dosť nevýrazne, ako tak to tu tiahne len ústredná dvojica Warrenovcov. Dúfam že už túto sériu na ktorú sa už nelepili, kadejaké vedľajšie blbyny ako Mníška či Annabella nechajú už späť, lebo len zbytočne prilievajú olej do ohňa, ktorý len troška tleje, dohorieva a nechutno dymí.   /55%/ ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Námět potěší, sérii příjemně osvěží správným směrem. Rozehraje ambiciózní “detektivku” s tajemnými otazníky a hledáním souvislostí mezi dvěmi událostmi, s postupným rozehráním události třetí. Při finálním vygradování příběhu ovšem Chavesovi režijní schopnost vypořádání se s propojením míst dění a jejich postav nevystačí a dojmy klesnou do žánrového průměru. Po hříchu z rychlíku jsou řečeny scény, které mohli být silným momentem pro celou sérii (první útok Eda na Lorraine), na úkor soustředění se na detaily ve “vedlejší lince” s mladým odsouzencem. A epilog je vysloveně kýč. ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Cirkusová čorkařka Jolanda Králikárníková a její slizce impotentní manžel Éda se už potřetí vydali strašit debily jakože skutečně, ale skutečně skutečnými událostmi, načež v Muzeu cigánských hraček v ameryckim Konektykukutu přibyl další exponát, a sice smrďýci Lakatošova myska na psý gulaž. Ti řykam, more, z toho oklutyzmu sy pyču dělat nebudeš, bo tě zeřere rakovyna nebo Lucyfer! Každopádně, ač na hovnech postavena mykologie pouťových podvodníků, je z toho do třetice rozhodně zase jeden z nejlepších počinů ve své třídě za poslední rocky. Sice trošku teplejší než Jakub One a s ne až tak mrazivou stratosférou, nicméně stále těžce nadstandardní démonstrašní rejdy s vcelku duchůplným scénářem, solidní a stylovou exekucí, pevnou režií a ňuňavou satanistkou v prdeli. Tedy pardon, chtěl jsem samozřejmě říct „v pozadí“. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Nic proti ničemu. Od Conjuring universa už jsem přestal očekávat zásadní žánrové filmy, které by měly mít ambici přinést něco zajímavého, originálního či skutečně děsivého. Filmy, které by se zapsaly do moderního zlatého hororového fondu a vzpomínalo by se na ně. Hlavně proto jsem si třetí díl hlavní série vcelku užil. Řemeslně je to rozhodně schopnější než Chávesova prvotina La Llorona, nepůsobí to směšně a hlavní dvojice je stále náležitě sympatická. Úvodní vymítačka a scény s tlusťochem z márnice dokonce vyloženě výborné. Zamrzí větší nevyužití hlavní záporačky. Mohl bych tomu klepnout tři hvězdy, mohl bych tomu klepnout čtyři hvězdy, je mi to víceméně jedno. Ale ať nežeru, budiž čtyři. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

SOUDY PŘIJÍMAJÍ EXISTENCI BOHA. JE NA ČASE, ABY PŘIJALI I EXISTENCI ĎÁBLA…“ ///  Parádní filmařina, na jakou moc v hororech nenarazíte. V hlavní roli není tentokrát ani tak Ďábel, jako spíš manželé Warrenovi. A není ani tak strašidelný, jako spíš zajímavý… Takže ano, taková „démoní“ kriminálka.     ///  NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti. 2.) Dcerka se mi nějak nevyvedla. Chci ji předat Peklu.  /// Thx za titule „titulkomat“.       /// PŘÍBĚH  *****  HUMOR  ne  AKCE  ne  NAPĚTÍ  * ()

Galerie (32)

Zajímavosti (22)

  • Príbeh tohto filmu je opísaný v knihe "The Devil in Connecticut" (1983). (Pat.Ko)
  • Trailer obsahuje scény, které se ve filmu neobjevily. (DavidHolub)

Související novinky

Deváté Rychle a zběsile trhá rekordy

Deváté Rychle a zběsile trhá rekordy

28.06.2021

Vin Diesel a jeho gang dorazili do amerických kin zhruba měsíc po čínské premiéře, a nutno říct, že tak učinili s velkou parádou. Okamžitě totiž stanovili nový pandemický rekord, kdy za první víkend…

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na…

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

03.12.2020

Poté, co před třemi týdny studio Warner Bros. oznámilo plány pro uvedení snímku Wonder Woman 1984 souběžně v kinech i na streamovací službě, a také po nedávných spekulacích, že podobný osud by mohl…

Premiéra Tenetu dočasně zrušena

Premiéra Tenetu dočasně zrušena

20.07.2020

Studio Warner Bros. dočasně zrušilo plánovanou premiéru nového snímku Christophera Nolana Tenet. Rozhodnutí padlo poté, co byl film již dvakrát odložen. Studio je stále rozhodnuto pustit film do kin…

Reklama

Reklama