Dobrodružství Černého bleska (TV seriál)

Adventures of Black Beauty, The

Předloha:

Anna Sewell (kniha)

Ted Willis

Kenneth Higgins

Charlotte Mitchell, Judi Bowker, Alastair Mackenzie, Kenneth Gilbert, Geoffrey Bayldon, Leigh Lawson, John Nettles, Ray Barrett, Maxine Audley, Neil McCarthy, Lesley Dunlop, Jonathan Newth, Jack Shepherd, John Rhys-Davies, Peter Firth, John Nettleton, Godfrey James, Patrick Jordan, Harold Goodwin, Stanley Meadows, Annabelle Lanyon, Max Faulkner, Len Jones, Jennie Linden, Robert Coleby, John Hallam, Graham Crowden, Eddie Byrne, Christopher Benjamin, Mervyn Johns, John Stratton, Peter Williams, Eileen Way, William Moore, Tony Selby, George Waring, Derek Martin, William Lucas, Fiona Walker, Ruth Dunning, Deddie Davies, Glyn Owen, Gwyneth Strong, Gretchen Franklin, Jean Anderson, Stacy Dorning, Bernard Archard, Michael Culver, Gerald Flood, Martin Boddey, Noel Coleman, Derek Newark, Iain Cuthbertson, Melvyn Hayes, Archie Duncan, Kenneth Thornett, Glynn Edwards, Michael Sheard, John Ringham, Barry Jackson, Larry Martyn, Frank Forsyth, Patrick Westwood, Michael Brennan, Robert Raglan, Brian Hayes, Keith Chegwin, Reg Lye, Barry Linehan, George Murcell, George Innes, Mark Eden, Griffith Davies, Kenneth Watson, Jack Woolgar, Meadows White, Bill Stewart, Paul Angelis, John Junkin, Sean Lynch

Sidney Cole

Alan Killick

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

Jako dítě jsem tenhle seriál docela žral, dnes už by to asi nemělo to pravé kouzlo, ale s nostalgií jsem si aspoň zavzpomínal. Judi Bowker se objevila i v televizně x-krát profláknutém Souboji Titánů.(11.9.2007)

Vzpomínka na dětství, celkem povedený seriál pro děti.(21.4.2009)

Nostalgická spomienka na detstvo. A na sympatickú JUDI BOWKERovú. :-) (12.9.2007)(12.9.2007)

• Stanley

Vybavit si tenhle rodinný seriál vyžaduje skoro sloní paměť, poněvadž, naposledy jsme jej, pokud vím, mohli v TV vidět snad zařazené v programech dětských pořadů Magion nebo Vega. Z dnešního hlediska by sice představoval infantilní kravinku pro děti, ale tehdy zejména holky z toho byly paf a všechny chtěly mít doma taky nějakého svého koně, který by ani nemusel být po vzoru Černého bleska bezpodmínečně černý a tak neanimálně inteligentní. :-)(9.11.2005)

• Splasher

Vystupování hlavní hrdinky je pro mne ten největší problém v tomto jinak příjemném seriálu. Potřebovala by deštník, aby jí nepršelo do nosu.(16.5.2009)

Z nostalgie a dětské naivity musím dát 4*, ten seriál jsem milovala :)(8.5.2013)

Příběhy hřebce ze stáje na anglickém panství z přelomu 19. - 20. století. Nejspíš to už vzhledem autorským právům nikdy neuvidíme, z dílů si vpomínám jen na nález vikingského artefaktu přilbice, ale holt jsem to zbožňoval.(2.8.2018)