Batman: Dead End

Akční / Krimi / Fantasy / Krátkometrážní
USA, 2003, 8 min

Temný rytíř zase jednou vyráží vstříc ponurému Gotham City, aby se snad naposledy utkal se svým nejzarytějším protivníkem, šíleným Jokerem. To ale ještě netuší, že na samotném bitevním poli bude pomatený Jack Napier jeho nejmenší problém. (Hurley)

petero

http://www.youtube.com/watch?v=Hjp0I_okX0w Neznášam amatérske filmy, lebo sú príliš lacné a hrajú tam herci ktorý sú vyložene nemožný a tvorcovia len málokedy oplývajú nejakým talentom. O to viac však dokážem oceniť keď amatérsky film ma dokáže zaujať ako tento. Zručne nasvietené zábery dotvárajú skvelú temnú atmosféru. Dvaja herci. Batman je v pohode i keď má ten staručký oblek ale Joker ktorému aj vidno do ksichtu ten kúsok zahral dobre. Ďalej sú tu masky ktoré sú vynikajúce. Pointa je tiež prekvapujúca no niekomu to sem nemusí sadnúť. ()

Xmilden

K dokonalosti tomu moc nechybí:) Je neuvěřitelné co vše dokázal Sandy Collora po technické stránce s filmíkem. Za takové efekty by se nemusel stydět lecjaký áčkový film. Pro mě naprostá povinnost vidět tuto pekelnou akcičku. ()

-bad-mad-wolf-

Nejlepší prvek je stejně koktejl hudby z různých dílů Vetřelce, Predátora i Batmana. Samo o sobě je to roztomilé, ale taky nenápadité... naštěstí to trvá jen pár minut. Jakožto pravověrného fandu Alienů i Predátorů mě to nijak nenadchlo. ()

Hrabka

Hodně zajímavý kraťas s famózním obsazením legendárních postav. Batman... Joker... Vetřelec... Predátor... Mohlo to být možná trochu zajímavější a pestřejší, když už se do toho tvůrci pustili. Ale i tak je to fajnový souboj, který nepostrádá atmosféru, náboj a hlavně zmíněné superhrdiny a supermonstra. ()

LiVentura

Technicky velmi zvládnuté, takový roztomilý pokus o Batmana, kde uvidíte i Predátory... Joker úžasně hnusný, ale jinak... takovtéto nepodložené pokusy nedržící se alespoň něčeho ze slavného příběhu WB, nic pro mne.!! ()

Shakers

Nemám rad takéto somariny ale tato bola trochu iná kategória.Bitky celkom slušne a hudba dobre zostrihaná 60% - 3* ()

JohnnyD

Nie až taká pecka. Atmosféra hustá, dážď podmanivý, hudba bombastická, plášť a maska Batmana skvelá - len ten gay kostým a podpriemerný Joker kazia dojem. A to ešte neprišiel rozhodujúci zvrat, kde je síce akcia skvelo zvládnutá, no prítomnosť votrelca i predátorov pôsobí skôr ako z Batman: Brave and Bold... len bez humoru a nadhľadu. ()

Paldini

Ani se mi nechce věřit, že je tento film dílem pár fanoušků. A Batman. Z téhle slepé uličky se asi tak lehce nedostane. Ať je mu země lehká. ()

Nin

Super, super, super. 100% komiksový Batman na plátně, to se jen tak nevidí. Skvělý Joker, skvělý Batman... No jsem nadšen. Dal bych i 5 hvězdiček, kdyby to mělo aspoň trochu větší náznak příběhu ;) (8/10) ()

Boogeyman

Výborné! Opravdu povedená záležitost a nebýt Batmanova směšného retro kostýmu, vypadalo by to jako klasická hollywoodská velkoprodukce! Kdo umí, ten umí i s malým rozpočtem! ()

Stegr

80% - Opravdu povedená fanouškovská práce, u které nechybí porce napětí, zajímavé herecké výkony i skvělé kostými. Jen tak dál! ()

Carol Pifková

Ja som si toto pôvodne ani neplánovala pozrieť ale keď som si pozrela galériu a uvidela moju lásku Predátora tak to proste bolo hneď jasné, že to musím vidieť.... Dávam 5* za votrelca a Predátora.... a keď si to tak vezmem ono to ani vôbec nebolo také zlé celkom slušne natočené len na Batmanovom kostýme mohli viac zapracovať vyzeralo to ako pyžamo ale aj tak klobúk dolu... ()