Kruhy se odehrávají třináct let po událostech předchozího dílu. Příběh o vraždícím filmu je považován jen za hororovou historku, přesto studentku Julii zneklidní změna chování jejího přítele Holta, který prý toto video viděl. Přes jeho varování se na něj zvědavá dívka podívá. Nepochopitelný sestřih zdánlivě nesouvisejících scén korunuje telefonát, ve kterém jí neznámý hlas oznámí, že přesně za týden zemře. Protože ji v tu chvíli začnou různé děsivé události provázet doslova na každém kroku, nebere Julia varování rozhodně na lehkou váhu. Brzy jí také dojde, že jedinou naději na přežití jí může dát pochopení videa, kterým Samara, dívka ze studny, vyslala světu zašifrovaný vzkaz. Pátrání po Samařině děsivém osudu zavede Julii na cestu, kde je její život ve stejném ohrožení, jako kdyby na smrt odevzdaně čekala doma. (Cinemart)

Kushina

Nebylo to úplně špatné. Nejlepší byla část jak hledali její hrob. Jinak horor jako takový to nebyl. Až na pár leknutí a ksichtu Samary to byl takový den nestrašidelný horor. 50% ()

Emperor1

Jednička patřila k mým nejoblíbenějším hororům a proto jsem ze zvědavosti koukl i na tento snímek. Nic zvláštního jsem nečekal a ničeho zvláštního jsem se ani nedočkal. Přežvýkané téma, jehož zpracování se atmosférou jen občas zlehka přiblíží prvnímu dílu, ale strašidelného tu už není nic, taková vyčpělost prázdného hrobu, abych se vyjádřil stylově ... Ale potěšilo mě, že jsem mohl spatřit zpustlého Leonarda, který zřejmě poslal Penny, Sheldona a teoretickou fyziku do prdele a jal se věnovat obskurním metafyzickým naukám. ()

veverysiak

Dosť zlý kasting možno spôsobil stiahnutie filmu do podpriemernosti, okrem Matildy, ktorá jediná je uveriteľná a emotívna, ostatok sa buď minul charakteru alebo celkovo povolaniu herca, a pritom je to škoda, lebo chlapi sa snažili vniesť do otrepanej témy nové myšlienky, je úplne jasné, že drvivá väčšina akademikov sa bude patlať v minulosti a dokonalosti prvotiny a možno americkej druhotiny, tak ich nechajme mlátiť prázdnu slamu, takže 40%. ()

Skylwalker42

No nevím. Jako scenáristický nápad tam zjevně trčí, avšak okolo je profesionálně na bodu mrazu. Atmosféra je pod bodem mrazu. Škoda, původní americký remake mám opravdu rád. ()

Mydlivoj

Tak jsem teď zjistil, že jsem film už hodnotil. Takže jsem ho tedy už viděl. Tak proč si to nepamatuju? Jo aha.... absolutně mě nebavil. Jako teď. ()

machmej

Nepochopím,jak někdo může dát pět hvězd...Film, který totálně ničí původní 2 kruhy...Příběh je totálně mimo a scénář je neskutečně ohraný, jako z každého druhého hororu...z celkové stopáže 102 minut se 80 nic neděje a to si nedělám srandu!!!A to nejhorší je, že se Samara za celý film ukáže 2x a to asi na 30 sekund!!!!Jedna hvězda za atmosferickou hudbu a ozvučení a za posledních cca 15 minut, kde se začne aspoň něco málo dít. Role Johnnyho Galeckiho, který oproti teorii velkého třesku působí vcelku temně je také docela povedená. ()

Mr.Lordi

Mohlo to být horší, ale rozhodně to mohlo být i lepší. Příběh celého filmu se dá shrnout do jedná stránky A6 psaného textu a to bez nadsázky. Pro mé silné nervy žádná větší lekačka, žádné ultra napětí. Nějaké vysvětlení a napojení na předchozí díly aby se neřeklo, ovšem musím zcela regulérně říci, že jsem neodcházel z kina s pocitem vyhozených peněz ani znuděný. Potenciál to mělo, nicméně nevyužit. 55% ()

OndrejKas99

Od filmu jsem nic nečekal a to bylo jediné štěstí. Něco tak nudného, trapného a nezáživného jsem neviděl už hodně dlouho. Jednu hvězdu dávám snad jen ze solidarity k původnímu konceptu Kruhu. Na scénář se musely vyplácat alespoň tři láhve kvalitního vína, protože tak mdlé a prkenné dialogy jsem už taktéž neslyšel dlouho. Přítomnost Johnnyho Galeckiho absolutně nechápu, copak má zapotřebí lézt do podprůměrných filmů? Jednu hvězdu dávám s velkou nechutí. ()

Evee04

Netuším prečo to tu má také zle hodnotenia.Príbeh fungoval a zaujal a ako horor do kina to prijemne potešilo,kedže to bolo skôr o atmosfére,ako o lakačkách ik ani tie tam nechýbali.Spracovanie tejto ságy do terajšej doby sa nedlao nijak inak spracovat ako za použitia internetu čo tomu vlastne dodalo nový smer.Za mna spokojnost zvyšujem na 75%. ()

Lockdown

Pokud tuto věc Kodži Suzuki viděl, v současnosti nejspíše sídlí v některém z blázinců. Muset totiž sledovat něco, co tvé dílo tak neskutečně zesměšňuje, to dokáže nasrat. Stále se tak bohužel stavím k tomu, že spisovatelé jako Stephen King, nebo právě Kodži Suzuki zůstanou nejspíš navždy těmi, jejichž díla byly filmaři né uplně pochopena. Pokud bych měl jedním slovem říci něco o filmu, nejspíš by to bylo slovo ZBYTEČNÝ! Už první scéna, která v podstatě kopíruje Nezvratný osud naznačuje, kterým směrem se film bude ubírat. Cílem je omladit osazenstvo a pokusit se něco vykřesat z už omletého příběhu o Samaře. Problém je však v tom, že z něčeho co je několikrát omleté už prostě víc nevykřesáte a casting je sice omlazen, ale tak debilními herci, že nevíte chvilkama, jestli se smíchy neposrat, nebo si raději nevystřelit mozek na úžasné koberce kina. Hlavní herečku bych ve zkratce shrnul těmito slovy - debilní,tupá,hnusná a slovo píča bych obzvlášť vyzdvihl, jelikož každá scéna s ní nabízí opravdu nepopsatelný WTF efekt. Opravdu mě to jako velkého fandu knižní předlohy(a i přes trochu jiné vystihnutí i původního amerického filmu-ty japonské jsou uplně jinej vesmír) neskutečně zklamalo. 15% ()

kamislava odpad!

Zajímala by mě logika tvůrců téhle nesmyslnosti. "Dvojka byla hovadina, ale pojďme natočit ještě třetí díl." Celé to bylo šíleně předvídatelné, nepřekvapivé, nudné, logika nulová, dialogy děsné a o hereckých výkonech hlavních dvou postav ani nemluvím. Například opravdu nechápu tohle: silnice, nehoda, převrácené auto, ve kterém je živý člověk. To se hasiči opravdu nepodívali dovnitř? Auto asi jelo na autopilota. Nebo proč Julie dýchá tak šíleně nahlas, obzvlášť v domě se SLEPÝM knězem? Plus ze Samary udělali ufňukanou chudinku, no kde to sakra jsme? Po závěrečné scéně jsem se musela už jen smát a říkala jsem si, proč není tvůrcům trapné něco takového vydat. Jen doufám, že už nebude žádné pokračování. Jasný odpad, ani ten Johnny, ačkoliv zahrál skvěle, mi nestojí za jednu hvězdičku. ()

Monditrade

Tak jak se člověk bál při prvním dílu, tak na to stejně hezky při sledování vzpomínal... ideálně si před tím vzít projímadlo a na 100% se i při sledování Kruhy člověk posere :-) ()

Big Daddy

Bál jsem se dalšího bezduchého ždímání předlohy, ale byl jsem příjemně překvapen. Kruhy zajímavě doplňují historii Samary, přičemž zachovávají principy budování děsivé atmosféry série. Škoda jen, že naprosté finále není nápaditější, ikdyž snahu o kvalitní last minute překvápko, nelze tvůrcům upřít. ()

stepanvaj

Jednoznačně nejhorší díl "série"....SPOILER: Konec je asi ta nejhorší možná varianta, která diváka napadne po půlce filmu x/ finální velkolepá rekapitulace filmu alá SAW + Samara chtěla celou dobu jen poškádlit svého pana otce + stačí zabít fotra a spálit Samařinu kostru = vznik nové Samary a parádní promo názvu dalšího dílu... ()

Mark1983

Scéna v letadle je v mých očích zcela bez chyby, až mě to fakt překvapilo. Avšak s postupem času po první scéně film upadá do průměru, i když scéna, kdy uvězněná ve studně vyleze s LCD televize, je taktéž zaujatelná. Bohužel má film několik hluchých míst, tudíž průměrné hodnocení je pro něj to nejlepší, které může mít. ()

StanleyVanH

Takže, Samarka tam byla vidět leda tak z rychlíku téževé, což je asi tak třikrát za film a to jen tak, jako bych se snažil ji vyfotit v rychle projíždějícím vlaku bez autofocusu za oknem s otevřenou hubou. Nevím zda to je remake nebo trojka, ale totální shit. ()

PF 2017

PF 2017