Kruhy

• Španělsko

• Austrálie

Drama / Horor

USA, 2017, 102 min

Kruh 1 ani Kruh 2 si už nepamatuji, takže nemohu porovnávat. Dá se říct, že Kruhy byl pro mne nový film. Sympatické herecké obsazení. Trošku mi ve filmu neseděl Johnny Galecki, přece jen jeho postava uťápnutého malého skrčka v Teorii velkého třesku je dost známá a tak mi vadil v roli profesora. Film byl ale dobře natočen a pár lekaček se taky našlo.(22.4.2017)

• Bloody13

Tak po tomhle budete koukat na dvojku jako na docela dobrej horor. Její pokračování je totiž jen smutnym odrazem hollywoodské sterility. Lekačky absolutně nefunkční, atmosféra se utopila asi někde ve studni a napětí se smrsklo na jedinou palčivou otázku: nedojde si profesor Leonard Hofstadter pro radu k profesoru Sheldonovi Cooperovi? Jenže nedošel, a tak je divák, počítající počet hlav v poloprázdnym sálu, svědkem toho, jak je Samara degradovaná na pouhou oběť v nepříliš funkčních family vztazích. Jediné, co zbylo, je známý hudební motiv a celkem mrdatelná hlavní hrdinka. "Ale no tak, Blooďáku, přece to nemůže bejt až tak zlý!" Ale ono to je, ty vole, ještě horší! Však uvidíte sami...(2.2.2017)

Opět žádná sláva, ale není to tak špatné, jak by hodnocení napovídalo. Pořád mi to přišlo lepší než 2. Dost se tu vysvětluje původ Samary. Objevují se i nové vize. Nakonec to skončí v jejím rodném městě. Ta parta maniaků, co ji studuje na výšce je taky zajímavá. Zvláštní roli tu má Johnny Galecki jako profesor. Dost drsný je taky slepý kněz. Připomnělo mi to smrt ve tmě. Možná bude i další díl. "Ten nápis na ruce je braillovým písmem."(20.6.2017)

• kaylin

Asi jsem si dělal trochu naděje – a dělal jsem si je zbytečně. „Kruhy“ jsou rozhodně hororovým zklamání. Tady už není moc co budovat, jen to roste a nabobtnává a já osobně doufám, že tohle byl poslední film v americké sérii a už se dál nebude pokračovat, protože tohle už může být jen horší. Takový potenciál k vyděšení diváka a nic z něj nebylo vytěženo. Ale opravdu vůbec nic.(7.2.2017)

• Psychor

Rings jsem ve své fundované prognoze, se kterou se může každý seznámit na mém profilu, zařadil mezi 10 očekávaných mainstreamových propadáků hororového roku 2017 a asi nikoho nepřekvapí, že se má slova opět do puntíku vyplnila. Během projekce jsem se vyděsil pouze jednou a to asi v padesáté minutě při pohledu na časovou osu. I postava Samary by se totiž doplazila do závěrečných titulků rychleji než toto zdánlivě nekonečné hororové utrpení. Studia by se měla smířit se skutečností, že černokráska ze studny už svůj veškerý potenciál vyčerpala a nevyhazovat nevídaných 25 milionů dolarů za její opakovaný výlov, kterému navíc zcela nesmyslně velel hororový analfabet F. Javier Gutiérrez. Neustálá recyklace jednoho scénáře je tolerovatelná u superhrdinských prostoduchostí z dílny Marvelu, ale nikoliv u královského filmového žánru. Jakožto zdejší hororový expert tak mohu po všech směrech sterilnímu Rings udělit nanejvýše jednu hvězdu. Před odpadem ho zachránila zejména Meirova zručná kamera a epizodní role mé oblíbené herečky Lizzie Brocheré.(22.4.2017)

• - Matilda Anna Ingrid Lutz a Alex Roe, ktorí tvoria ústrednú dvojicu (Julia + Holt), bývali v rovnakej budove. Nakoľko počas natáčania nemali čas na nacvičovanie scén, ich zakaždým skúšali večer pred klapkou. (Marceloo)

• - Matilda Anna Ingrid Lutz (Julia) spočiatku netušila, že ide o horor. Keď dostala ponuku, natáčala práve v Taliansku, takže ju prijala bez toho, aby zisťovala viac informácií o projekte. Pravdu sa dozvedela až na druhej skúške. (Marceloo)

• - Film byl natočen v Atlantě v Georgii. (filmsim)