Kruhy se odehrávají třináct let po událostech předchozího dílu. Příběh o vraždícím filmu je považován jen za hororovou historku, přesto studentku Julii zneklidní změna chování jejího přítele Holta, který prý toto video viděl. Přes jeho varování se na něj zvědavá dívka podívá. Nepochopitelný sestřih zdánlivě nesouvisejících scén korunuje telefonát, ve kterém jí neznámý hlas oznámí, že přesně za týden zemře. Protože ji v tu chvíli začnou různé děsivé události provázet doslova na každém kroku, nebere Julia varování rozhodně na lehkou váhu. Brzy jí také dojde, že jedinou naději na přežití jí může dát pochopení videa, kterým Samara, dívka ze studny, vyslala světu zašifrovaný vzkaz. Pátrání po Samařině děsivém osudu zavede Julii na cestu, kde je její život ve stejném ohrožení, jako kdyby na smrt odevzdaně čekala doma. (CinemArt)

Trailer 1

Asia_Power odpad!

Vím, že se říká 100 lidí, 100 chutí a co člověk to názor. Takže vždy plně respektuji hodnocení ostatních ( lžu ) a nemám o nich kvůli jinému hodnocení špatné mínění (nelžu zas tak moc) . Nicméně, pokud někdo dá 5* dejme tomu 102 minut dlouhému dívání se do prdele, konkrétně na řiťák, ze kterýho nakonec vypadne hovno a chválí to do nebes, myslím si o něm, že je jebnutej, duševně zaostalej nedonošenej debil. Kruhy jsou něco velmi podobnýho, sice se nekoukáme do prdele, ale hovno či sračka z toho vyšla taky a to kolosální. Samara byla Gut-Érekcem zprzněna a opakovaně zneužívána na sucho do prdele a tak, kdysi obávaná hororová postava, budí už jen soucit. To jak moc je v píči, dokazuje, že vyleze z hajzlu, žaluje na vyžranýho kněze a dokazuje, že je totálně na hovno. Postavy jsou pestré - máme tu debila, krávu, absolutní píču, totálního čůráka a ještě pár podobných. Nejvíce jsem fandila štěkajícímu psu, který byl na scéně asi pět vteřin. Postavy vedou smysluplné konverzace o ničem typu - ,,To je kuřecí, řízek, nebo kuřecí řízek?" ,,Co vídíš? Co vidíš? Co vidíš? Co vidííííííš?" ,,Éééééé.....nevim" ,,Hmmm divné, to jsme tam neviděli." a tak podobně. Jako bonus se "duchařina" Kruhy rozhodne vykrádat Smrt ve tmě. To už bylo moc i na lidi kolem mě a já tak nebyla jediná, kdo v kině volal nahlas, jestli si dělaj prdel. Napravo ode mě se někdo začal hystericky smát. Půlka lidí odešla, ale ne ze strachu. Zbytek se dožadoval vrácení peněz nebo si flustrovaně dal třetí popcorn. Podle závěru téhle zahnilé poševní sekrece nazývané filmem, bude pokračování. Takže se možná brzo dočkáme drsných hororů jako Kolečka, Čtverečky, Obdélníčky a celé to završí finální Kosočtverce, jelikož konečně všem dojde jak moc je to celý na PÍČU !!! ()

misterz

Niektoré remaky, prípadne pokračovania alebo čo to vlastne bolo, by nemali vôbec vzniknúť. Môžu uškodiť aj samotnej výbornej predlohe. Hrozná hatlanina s nesympatickými hercami (ale bolo zábavné vidieť Galeckého inde ako len vo Veľkom tresku), bez rozumného mysteriózneho základu, napätia a hororových prvkov, ktoré by aspoň trocha postrašili. Samary sa už proste nikto nebojí, to je horor ukotvený vo svojej dobe 10 rokov dozadu. A tam aj patrí, preto prosím, žiadne ďalšie pokračovanie, už ju nechajte spať. 30/100 ()

LIVINGDEAD

Kruh 1 ani Kruh 2 si už nepamatuji, takže nemohu porovnávat. Dá se říct, že Kruhy byl pro mne nový film. Sympatické herecké obsazení. Trošku mi ve filmu neseděl Johnny Galecki, přece jen jeho postava uťápnutého malého skrčka v Teorii velkého třesku je dost známá a tak mi vadil v roli profesora. Film byl ale dobře natočen a pár lekaček se taky našlo. ()

AffectedFace

Film by se dal opravdu rozdělit do dvou části a teď která z nich je ta víc debilnější? No já bych řekl, že ta druhá jednoznačně. Už od oznámení jsem věděl, že se bude jednat o propadák v rámci "horor" snímku čímž kruhy rozhodně nejsou. První díl si držel skvělý potenciál v rámci originality, napětí, Naomi Watts a hlavně scénáře... Tady se to všechno jenom koncentruje a neposouvá dál, začíná to zbůhdarma nikde a postupem se nesnaží ani zaujmout. Samara vypadala jako CGI animace z dětských pohádek a tvůrcům se jednoduše nepovedla ani v momentech, kdy z ní měla jít husí kůže. Jediný, co dokáže zaujmout je celková pointa ke který se tvůrci chtěli dopídit, ale nepovedlo se. Horor je to maximálně pro teenky od 13 do 18 let, pro ty ostatní je to jednoznačnej propadák zařazenej do "magického kruhu" hovna.. 20% ()

T2

Rozpočet $25miliónovTržby USA $27,793,018 Tržby Celosvetovo $83,080,890 Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Iba ďalšie zbytočné prznenie upadajúcej série. Už druhý diel bol na hrane znesiteľnosti ale tu to už je len tuctová podpásovka, kde nič poriadne nefunguje a pozerám len na x-krát prevarené klišé. V podstate okrem pár vizuálnych depiek tu nič nezaberie a ide to dosť mimo koľají. Herci a réžia proste pasé. Nechápem kroky producentov keď chcú stále oživovať staré hororové série (Scream, Blair Witch, Saw,...) a dopĺňať ich takýmito hnilými nezáživnými kentusmi. /35%/ ()

• V roce 2014 oznámila společnost Paramount původní název "The Ring 3D". Avšak v listopadu režisér filmu nahrál na Instagram fotku už s názvem Rings (Kruhy). (griph)
  • Film nebyl předem promítán kritikům. (ČSFD)
  • Náklady na výrobu byly zhruba 25 milionů amerických dolarů. (NIRO)

Související novinky

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Zažili jsme i lepší roky než 2016. Nejen co do počtu ztráty lidí, kteří přinesli světu něco hezké a hodnotné, či do počtu překvapivých a znejisťujících politických událostí. On ten rok s šestkou na… (více)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Tak který bude nakonec nejlepší film roku 2015? Revenant: Zmrtvýchvstání nebo Osm hrozných? Nebo ani jeden z nich a do čela žebříčku nej celovečerních filmů roku 2015 se u nás probojují nové Star… (více)

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D

30.04.2010

Saw VII, Nezvratný osud 5 a Kruh 3. Všechno ve 3D. Tím bychom to mohli uzavřít – řekněte, kdo potřebuje podrobnější informace? Nebylo by ale fér nařknout horory z poplatnosti trendům. Pokud nějaký… (více)