Reklama

Reklama

Ezra Miller se představí v roli Barryho Allena alias Flashe, který ve vůbec prvním samostatném filmu o superhrdinovi DC překonává hranice svých superschopností. Barry Allen použije svou superrychlost, aby změnil minulost, ale jeho pokus o záchranu rodiny vytvoří svět bez superhrdinů a donutí ho závodit o život, aby zachránil budoucnost. (Vertical Entertainment)

(více)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lares4

Zeus mentor mi přišel perfektní.

 

Zeus béčkový záporák je.....nic moc, sice ho hraje skvělý herec, ale hraje špatně napsanou psotavu.

na příspěvěk reagoval Lares4

Lares4

Lares4 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Jako sorry ale to co tobě přišlo jako perfektní mi přišlo šíleně trapný. Jako, že fakt Russella mám jako herce fakt rád, ten parodický Zeus v Thor 4 bylo něco šíleného a to v tom nejhorším významu. Vždyť se tomu nemůže nikdo ani zasmát. 

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

DEXTER099

DEXTER099 (hodnocení, recenze)

Lares4

Jo jasný, já jen trpím na Gadot a tak dokážu něco přehlednout a myslím, alespoň za mě, že co se týče komiksových filmu tak je jich daleko víc horších. Jinak Thor 4 je příběh sám o sobě, jelikož to člověk musí brát spíš az jako parodii. Každopádně moje děti se u toho smáli tak asi ok

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Russell Crowe toho Zeuse co by mentora, ztvránil úplně perfektně. Tam je vidět, že má v sobě tyhle role, že to umí hrát a prodat divákům 

na příspěvěk reagoval Lares4

Lares4

Lares4 (hodnocení, recenze)

DEXTER099

Hele kdyby tam nebyl ten Pascal tak by to asi u mě stouplo. Ale i tak těšil sem se na dobrou bitku Wonder woman s cheetah a ani ta za moc nestála. Ale pokud se ti to líbilo vpořádku 

na příspěvěk reagoval DEXTER099

DEXTER099

DEXTER099 (hodnocení, recenze)

Já jsem jeden z mála kterými se ww84 prostě líbila. Samozřejmě Gal Gadot je nádherná a pro tu roli je jak dělaná podle mě. Taky ona mě zamrzí úplně nejvíc pokud i jí bude Gunn s tím jeho úžasným záměrem ignorovat.

na příspěvěk reagoval Lares4

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lares4

když pominu to, že si Dwayne Johnson si skrze ten film pohonil svoje ego a to dost masivně. Tak největší problémem, bylo to že velká většina postav, byla naprosto otřesně napsána a zahrána. A i když Brosnan a Hodge, byli tak nějak v mezích, jejich šance se nějak ukázat ve filmu, byla prostě hrozně upozaděna. 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ale třetí Ant-Man je rozhodně horší než čvrtý Thor, a Black Adam tomuhle všemu kraluje, ten film je čistý zlo. 

na příspěvěk reagoval Lares4

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Na čvrtém Thorovi je prostě divný, že je to právě od Taika Waititi, který měl za sebou filmy které byli úspěšné. Tam se prostě muselo něco stát, něco co se nikdy nedozvíme a je to škoda. 

Lares4

Lares4 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Já to respektuji, každému se líbí něco. Mě právě Shazam 2 více než jednička. Ovšem na filmy typu Aquaman nebo Man of steel to samozřejmě nemá. Venom 2 mi nevadil ale s WW1984 souhlasím to bylo zklamání, hlavně ten příšerný Pedro Pascal to kazil. Co se týče toho Thora to bylo opravdu až někdy  trapný.  Když vezmu jak stejný režisér natočí dobrou trojku a pak tenhle paskvil co se snaží tvářit od počátku tak hrozně cool až sem měl chuť z toho kina odejít. Ale Flash pro mě zklamáním nebyl. Jo mohlo to být lepší ale opravdu po filmech: Thor4, Wonder woman 1984, Black panther wakanda. Jsem rád, že konečně mě opět něco nezklamalo. Samozřejmě je to úhel pohledu. 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Lares4

On taky Thor 4 nenastavil laťku, jako horší než to je snad jen Venom 2 a WW84. Pokud je to jak říkáš na úrovni Shazam 2 tak už teď mě to nezajímá 

na příspěvěk reagoval Lares4

rollman1

rollman1 (hodnocení, recenze)

Lares4

Shazam, tfuj... Každopádně. Muzes mi prosim do PM napsat, jestli jsou potitulkovky, tak co tam je, Já jdu dnes, ale po filmu hned běžím na bus. Díky 

Lares4

Lares4 (hodnocení, recenze)

Kincl

No za me za mě stokrát lepší než poslední Thor, který byl místy až trapný. Lepší než Black panther wakanda což byla pro změnu nuda ale stoprocentní to také není. Řekl bych asi na úrovni Shazam 2, ten byl ale za mě lepší než jednička. 

na příspěvěk reagoval rollman1, Ratemus, Prometheus69

Uživatel Lares4 smazal svůj příspěvek.

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Kincl

Lepší než poslední Thor nebo Shazam to jednoznačně ne, ale, přiznejme si, to není až tak těžké, že. s Black Panther 2 bych to nesrovnával, protože to je docela tematicky a filmařsky ambiciózní dílo, zatímco Flash je braková jízda vědomá si své brakovosti. V podstatě Dobyvatelé ztracené archy komiksových filmů - zábavné přepálení konvencí, hra s různými (ne)návaznostmi.  

Ezra je herecky skvělej. 

Uživatel Terepin smazal svůj příspěvek.

Clark_Cent

Clark_Cent (hodnocení, recenze)

dragon94

Hele, já tedy nejsem odborník na americké právo (nebo kam to spadá), ale většina výraznějších severů to popisuje pouze jako "allegation". Takže buď nejde nejde o tak závažné řízení, nebo média už na popud studia začínají celou věc zlehčovat. Svou interpretaci si vyber sám.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Clark_Cent

To je soudní líčení. Jde poznat už jen z toho, že je tam přítomen žalobce, jak jej ostatně soudkyně mnohokrát nazve. Tudíž se jednalo o soud a o obžalobu.

na příspěvěk reagoval Clark_Cent

Clark_Cent

Clark_Cent (hodnocení, recenze)

dragon94

To je šetření toho obvinění z vloupání. To to dotáhlo asi nejdál. Nejsem si úplně jist který termín by k tomu seděl nejvíc, ale nenašel jsem žádný výraznější zdroj, který by to označil jako "lawsuit". 

A ano, studio to dělalo především aby zachránilo své investice do filmu, ne aby zachránili "nadějného herce".

na příspěvěk reagoval dragon94

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Rok 2023 se uchýlil ke svému konci a přišel tedy čas, abychom vám stejně jako v předešlých letech opět představili výroční topky tří filmů a případně taky tří seriálů podle některých z… (více)

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (více)

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start

20.08.2023

Warneři se sice můžou do konce rukou plácat po zádech za to, jak moc se jim vyplatila sázka na Barbie v režii Grety Gerwig s Margot Robbie v hlavní roli, jenže bokem růžového megahitu se studiu v… (více)

Reklama

Reklama