Martin.Proko

Dobré od DC a jako, že toho je opravdu málo... ...další skládačka vesmíru od konkurenta Marvelu. Vtipné , mnohdy i originální, ikdyž staví na žánrovém klišé dokázali vsunout něco nebo nějak jak by to člověk zrovna nečekal.... ...výprava kamera triky megalomanské, přebarvené, zvukový a hudební doprovod klasika... ...velká spokojenost... ...čaj a rybička o páté... ()

Doffy

Pěkné CGI podmořských hlubin, ale paradoxně to Aquamanovi víc šlape na pevnině než pod vodou. Povedené scény se tam střídají s těmi klišé, až to vypadá, jako by scénář psali na přeskáčku úplně dva různí lidé. Finální bitva mě upřímně moc nenadchla a přistihl jsem se, jak pořád na dolní liště přehrávače kontroluju, kdy už bude konec. Tenhle film díru do světa neudělá. ()

breebee

Na Aquamana jsem se do kina nedostala, ačkoliv ho všichni hrozně vychvalovali. Zpětně mě to trochu mrzí, protože bych možná hodnotila jinak, ale to už nevrátím. Pro mě to prostě povedený nebylo. Šílená CGI blamáž, spousta wtf momentů, naprosto zbytečná zápletka s fejkovým Killmongerem a vlasy tý zrzky (ty mě mrzí nejvíc, na pořádnou paruku z lidských vlasů už nezbyl rozpočet, co schramstly ty hrozný efekty?) Prostě a jednoduše, nelíbilo se mi to. Párkrát mě to pobavilo, ale to na tři hvězdy stále není. Myslela jsem, že to bude na úrovni Wonder Woman, která se mi líbila, ale bohužel. ()

fabregas1

Popcorn, který se dal čekat. Slátanina která zabaví, ale po druhé si to nepustím. Tyhle komiksy je povinné si pustit i když se mi nikdy nevryjou pod kůži, tak to je. Většinou je hodnotím kladně a není tomu jinak ani zde. ()

Pintenta

Nech si vraví kto chce čo chce, je na čo pozerať. Aquaman má dej, má dobrých hercov, super efekty a navyše - Jasona, hmm tak božsky sexi chlap, že sa čudujem, kde doteraz bol? Aj po tretí krát ma film bavil, nieto pochýb.. ()

asdfasdf

Upřímně, hned od vydání traileru jsem od toho moc nečekal, ale myslel jsem, že to alespoň na 4 hvězdy bude, což nakonec ani nevyšlo. Prostředí Atlantidy mě teda moc neohromilo, spíše mě zklamalo, fakt mě připadlo velice divné a ne moc (samozřejmě v rámci druhu filmu) uvěřitelné. Hudba byla částmi sice celkem v pohodě, ale chvílemi zase celkem pokulhávala. Abych alespoň něco pochválil, tak musím uznat, že herci toto zvládli celkem obstojně. Občasný humor tomu sice dodal trošku nadsázky, ale mohlo ho být o něco více. Ale děj, to bylo asi to, co mě zklamalo nejvíce. Asi do půlky to bylo jenom takové "zbytečné" tlachání, které nevím jak druhé, ale mě teda moc nebavilo. Pořádně se něco začalo dít až tak u půlky, což je vzhledem k minutáži docela dlouhý začátek. A pak už nezbývalo moc času na konci udělat nějakou pořádnou akci, aby se trošku rozproudila krev v žilách. Celkově to na mě působilo hodně únavně a musím se přiznat, že jsem málem několikrát během filmu usnul. ()

Pythonator

DC comics žije. Liga spravedlivých možná nezabodovala, ale tenhle vodní frajírek je zatraceně skvěle natočený. Prvotřídní zábavný blockbuster s velmi sympatickým obsazením. Vodní děva Amber Heard se jistě postará o nějaké ty mokré sny mnohých mládenců a Momoa zase krade naše manželky pro sebe. Aquaman je epická podívaná s perfektními efekty v kouzelném podmořském fantasy hávu, takže kdo to miluje, není co řešit. ()

RanMori odpad!

Ne. Už od první minuty filmu, kdy moře vyvrhne na břeh své první klišé, se tato už jen stále nabalují, takže je celý příběh velmi průhledný, předvídatelný a tudíž ukrutně NUDNÝ! Jednu pofiderní a imaginární hvězdičku dávám za humor, který ovšem tvůrci neplánovali, ale je pravda, že my se smíchy ohýbali skoro celý film. Dílo se sice snaží o několik různých linek, z nichž jedna má být romantická, ale když se dva dospělí lidé najednou začnou červenat jako puberťáci, když se náhodou vezmou za ruku, tak nefunguje ani tato. Přiblblé nájezdy kamer do xichtů přehrávajících herců, chlápci pod vodou v těžký zbroji (ideální na plavání), lídl efekty a ta hudební smyčka to už jenom dodělávala. Tu tu tů... Navíc nevím, jestli se film snažil o reference, ale působilo to na nás spíše jako vykradačky a to do toho raději nepočítám ten degenerovanej výtvor fůze Antmana s Ironmanem - to se jako vážně našel někdo, komu ten kostým nepřišel k smíchu? ()

Camel91

Je to dobré.. jako samostatný příběh to je fajn. trošičku mi přišlo že to ignorovalo Justice League v jeho schopnostech ale příběh v pohodě. Klasický. Momoa je dobře vybraný. Celkem hezky udělaný, ten film je plný CGI efektů a vlastně ono to ani jinak nešlo natočit většina scén se odehrávala na moři či podmořem apod. Jen si myslím že u DC stále nepoučili a furt dělají ty souboje od může z oceli furt stejně epický. V podstatě to samé jenom trochu jinak jsem viděl ve filmu Wonder Woman taky průběh filmu skvělý, ten jejich ostrov krásně udělaný.... ale souboj s Aresem byl digitální bordel... A Aquaman je to totéž výprava, kostýmy, podvodní svět vše OK ale jak dojde na finále tak je to zase digibordel v epic souboji. Představa co se odehrává v oceánu je děsivá.. Vypadá to že v DC se daří točit sólovky. PS: Říkám si že jsem dlouho neviděl choreografii ve filmu se superhrdiny. ()

Naby

Tak jsem prave dokoukal Aquamana. Ve 4K HDR se zvukem Dolby Atmos. Musim uznat, ze zvuky 🎶 aj video efekty 🙀🤯 fakt pecka 🥳😱😎. Udělali z pěkné pohádky parádní, akční trhák. Fakt jsem byl mile prekvapen. Bez tech vsech super zvuku a efektu by to klidne mohlo spadnout az k hranici lepsiho prumeru, ale takhle je to proste super. Zkuste na to kouknout v nejake dobre kvalite a nekazte si tenhle zajimavej film. Celkem 4,7* ()

Bull2

Konečně DC komiks řádně zaútočil na stupně vítězů komiskových filmů. Co do vyprávění a CGI čokoládky se týče. Nechápu, kdo napsal Jasonovi Aquamana "tupce", ale Jason Momoa umí hrát (Atlantis) a rozhodně mohl mít lépe napsanou postavu. ()

draxxi

Pastva pro oči. Ten podmořský svět je opravdu fantastický. Příběh je ovšem klasický,předvídatelný a bez jakéhokoliv překvapení. A některé záběry - jako například polibek uprostřed bitvy - vážně kýčovité... Ale jinak opravdu fajn pohádka.... A Jason Momoa má opravdu kouzlo.... 4/11/2019 75% ()

ouki81

Jo,já se u toho prostě bavil.....kombinace vodníka Česílka (byť s drobet větším rybníkem) a Hercula, namixovná do artušovské legendy je fakt podařený počin. Film odsýpá v příjemném rytmu,nemá vyloženě slabá místa a to od podobně laděného snímku chci. A když se mi navíc dostane scény kdy se hlavní hrdina zjeví v kostýmu s trojzubcem v ruce(poté co jej vytrhne z pevného sevření Atlana což mohl dokázat jen on), za opravdu artušovského: "The one true king" podmalovaného emotivní,heroickou hudbou,jsem spokojen. ()

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Gunn začíná čistku DC filmů