babuška

dá se na to v klídku koukat, má to spád což je velký plus, teda narozdíl od jiných marvelovek, navíc to má hlavu s patou, takže tentokrát jo ()

srazer

Určite najlepší film od DC. A to by niekto mohol namietnúť, že som zaujatý kvoli Jasonovy Momoa, ktorého mam rád ešte od Stargate... ale nie. Posledné DC filmy sú viac než dobré, ale tento je moj favorit. ()

Ammit

To muselo být na place zeleno. A tím samozřejmě myslím zelené pozadí pro CGI. Jenže tady je to pozadí, popředí; od podlahy po strop, všechny stěny a asi i šutry. Celý děj je jak slohovka ze střední, Amber Heard se tváří, jako když musí dialogy číst někde z obrazovky za kamerou. Žongluje se tu s pojmy a ten, kdo vytvářel podmořská plavidla asi nikdy nebyl v bazénu, a tak neví, co poplave rychle a co ne. Kdyby se do toho nenacpalo tolik peněz, mohlo to být fajn béčko. Takhle je to naleštěné nic. ()

Nick321 odpad!

Že oni si někteří Američani furt potrpí na takové kraviny. 😂 Roboti, matka praktikující kungfu díky kterému zbije 15 nepřátel za 2 minuty a ani se při tom nerozcuchá... vidět jen část tohoto šmejdu úplně stačí. ()

Holly_Molly

Pompézní Blockbuster sráženej pizdou Heardovou a faktem, že je to samo o sobě hrozná chujovina, ale zvedaný sympaťákem číslo 1 Momoou a sympaťákem číslo 2 Patrickem Wilsonem...a vidět to při vydání v Imaxu asi taky udělalo svoje ngl :-D ()

Pes

Superhrdinské filmíky by sme mali brať vždy s rezervou. Keď si pustím film s názvom Aquaman, tak doprdele čakám, že to bude superhrdinská nálož. DC nesklamalo. Jasoň Momomomoa je pohľadný svalnatý chlap. Pristihol som sa aj pri zalizovaní sa nad tou zrzkou až kým mi nedoplo - hej, ona sa predsa vysrala týpkovi na posteľ... Žarty bokom. Akvamen je príjemná oddychovka na deň po práci, keď sa človeku nejak nechce rozmýšľať len si sadnúť, dať si pizzku, pivko. ()

spar

DC Comics povstalo! Boli tam drobné chybičky, ale pre mňa najlepši film z noveho DC univerza po filmoch Muž z ocele, Batman v. Superman, Suicide Squad, Wonder Woman, Justice League. V historií DC filmov je toto úplne prvý o postave Aquaman, a taktiež bol to prvý komiksový film Jamesa Wana, ktorý to podľa mňa zvládol bravurne. Som nadšený! pre mňa 5 z 5tich hviezd. Uvidíme ako obstojí Shazam! ()

saintanwar

Nejsem velký fanda Marvelovek/DC, ale tahle se mi opravdu líbila. Navíc jsem film viděl ve 3D...umocněné strhující a epické scény, divák má stále, co sledovat a jen tak si neoddechne, tohle se dramaturgicky povedlo. Proto dávám vyšší ohodnocení. U 2D bych asi dal jen 3*. Jelikož neznám komiks, tak nemohu posoudit, jak moc se to povedlo pro fandy žánru. Ale jako nezaujatý divák, ikdyž s trochu menším předsudkem k tomuto žánru, jsem byl spokojen. Slabou stránkou jsou tradičně slabší herecké výkony. Celkem sympatický Momoa se držel jalové pózy a Heard jsem prostě nedokázal její herní projev uvěřit. Po vizuální stránce super, jen ty pohyby ve vodě, ze stoje do plovoucího pohybu, byly z mého pohledu krkolomné. ()

Luci.1

Na Aquamana jsem se těšila a rovnou přiznávám, že nezklamal. Ale musím podotknout, že jsem čekala zábavu, super efekty, nádherný mořský svět a Jasona Momou. Takže pokud někdo čekal oscarový snímek plný reality a intelektu, chápu, že si asi na své nepřišel. Filmová ,,Ariel" mi v traileru trochu svítila, hlavně ty její vlasy, ale v tak barevném světe, jaký tvůrci vytvořili to nakonec výborně zapadlo a její medúzové šaty vidím do teď. Opravdu si tady vyhráli s mořským světem, úžasné prostředí, tvorové. A že hlavní záporák je trochu slabší a spíš vypadal jako, že si odskočil z romantických komedií, to mi na zábavě a zážitku vůbec neubralo. Takže palec nahoru a jestli mě některý film dle komiksu totálně pohltil, tak je to právě Aquaman. Ale nejlepší bude, když si každý udělá svůj vlastní úsudek, že ..... ()

Portman01

Moje hodnotenie DCEU od najlepšieho po najslabší: 1. Aquaman, 2. Wonder Woman, 3. Man of Steel, 4. Suicide Squad, 5. Batman v Superman, 6. Justice League ()

ArchAngel_

Slušný nadprůměr na MARVEL …. Jenže tohle je DC! Gratulace, u DC pochopili, proč se lidem líbí MARVEL filmy, takže použili stejnou šablonu. Je to barevné, je to i veselé, má to dobrý konec, prostě se na to dobře dívá. A je toho tak akorát. Co bych vytkl? Mohla se tam mihnout alespoň na chvíli Wonder Woman :). 90% PS: jeden z mála filmů, který opravdu dobře udělal obří bitvy a potvory, výsledný dojem je fantastický a velkolepý. ()

Vytocenej

Nejlepší věc od DC. Velmi dobré obsazení , super efekty prostě pecka. Jen piráta s mravenčí helmou bych klidně vynechal. Ale jak říkám... Zážitek z kina 5* ()

Verdolin

Parádní, poutavý od začátku do konce. Je to krásně udělaný po vizuální stránce, moc pěkně vymyšlený celý podmořský svět. Jak psal kolega dole, výborně se na to kouká. Výkon Jasona je super, a ještě k tomu se na něj dobře kouká, drsňák a krasavec. I na konci si člověk přeje, aby to nebyl ještě konec. ()

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Gunn začíná čistku DC filmů