JamesXY

Není to vyloženě špatné, ale stálé plné klišé a předvídatelného děje. Stále mám pocit, že DC těžce nezvládá. K tomu - nemůžu si pomoc - ale "pirátský záporák" mi připadá těžce komický. ()

SHERLOCK5443

mne sa to páčilo...pekná zmena od typického DC looku...herci dobrý, kamera bola dobrá v istých scénach musím fakt pochváliť ale taktiež musím vyzdvihnúť aj hudbu ktorá sa mi páčila a bola vystihujuca...nič prevratné ale splnilo účel aj dobre znela...konečný cgi fest tiež vyzeral dobre aj keď to bolo trochu predvídateľné a také..."typické"...Arthur (Jason Momoa) a Mera (Amber Heard) mali dobrú chémiu medzi sebou...Kráľ Orm (Patrick Wilson) to tiež zahral dobre...hah....musím tiež pochváliť 3 akt filmu kde boli menšie odkazy na The Conjuring v hudbe čo som ako fanúšik ocenil...všeho všudy 3,5/5* lepšie ako Justice Leage by far ()

Alairik

Za mě takhle měl vypadat Black Panther, který pro mě byl odpadovým filmem. Tohle, na to jaké to bylo sci-fi, mi dávalo hlavu a patu. Aquamana já můžu. A nic mi na filmu nevadilo. Několikrát jsme se přistihli říkat "A neměl by teď udělat tohle?, aby to dávalo smysl?", jako když radíte debilním detektivům z kriminálky New York. A ejhle, za dvě vteřiny udělal přesně to a ještě líp. ()

teekanee

Ale jo, velmi zábavná taškařice na nedělní večer. Co si zaslouží největší pochvalu je Wanova režie,a kamera, jelikož to dohromady vytváří naprosto vynikající akční scény. Celkově film má velké tempo, které na chvílí poleví jen v druhé čtvrtině filmu, jinak je to ale jízda od začátku do konce. Herecký ansábl je hodně příjemný, zejména ústřední dvojice Momoa a Amber Heard jsou skvělý. Hudba a CGI je taky skvělé, záporáci jsou taky fajn, vytkl bych jen trochu jednoduší děj, který si za měsíc nebudu vůbec pamatovat. 77% ()

BStone

Velice příjemná komiksová pohádka v níž se James Wan opravdu odvázal a ústřední dvojici to spolu skvěle ladí. Jinak se nejedná v komiksovém žánru o nic nového, ale je to fakt pěkně natočené a kouká se na to parádně. 65% ()

Caesarion

Tohle je pro DC přesně ta vzpruha jak má bejt. Ten skvěle vypadajíci picirvouci hrdina, co má kolem sebe to nejlepší křoví za milióny dolarů. Nemůžu si pomoct, ale mám radost z Lundgrena . Detailove, barevně, zahraný, natočený-přesně tak, aby to bylo perfektní. ()

d-nao

Epicke a priznavam po Nolanovom Batmanovi najlepsia solovka od DC na filmovom platne! Momoa prave ziskal svoju osudovu ulohu. Od zaciatku az do konca som nemal chut spat, ani pretacat. ()

711 odpad!

Tak tohle je těžkej průjem po 10 minutách vypnuto.. možná se to nějakým 10 letým kidům může líbit normálnímu člověku těžko. ()

MatrixChose

Totalni splacanina (Star Wars, Iron Man, Tron, Lovci pokladu). Absolutni nesmysly - vodni lidi a na pousti jsou ok bez vody, pak prozmenu plujou na nejaky rybarsky lodce, on pak jde do vody po kaminkach aby se nenamocil, atd... Nechapu. Max jedna hvezda za efekty. ()

Matrix44

Celkom zábavné, ale niečo tomu chýbalo, a hviezdička dole za amatérsky spracované vizuálne efekty, ktoré boli dosť slabé, čo je v dnešnej dobe dosť škoda. ()

Mr.Freeman

Ďaľší film o superhrdinovi. I keď je film o hlbočinách, paradoxne žiadnej hĺbky nedosiahol. Množstvo akčných scén ... hotovo Plytký dej, čo by sa zmestil na 3 papiere formátu A4 ...hotovo Hlavný hrdina musel prekonať zloducha...hotovo Zarobené peniaze bez umeleckej hodnoty ...hotovo Na tomto filme ma desí jedna vec. Že sa to ľuďom páči. Strácam vieru v inteligenciu, vkus a duševý rozvoj ľudí. ()

alpaka

Jestli tohle nedostane Oskara za zvláštní efekty, tak co potom už? Vodní svět mě uchvátil a zůstával jsem v úžasu jako u Avatara. Příběh je plný klišé a je čitelný jak dětská knížka, ale vo co go? Někdo touží na plátně číst Vergilia v originále, někdo tam hledá zábavu a odreagování. Ještě že nás druhých je většina a tak vznikají takovéto filmy. Jason Momoa je k sežrání a hlášky podává bezvadně. Jeho to prostě baví a je to na něm znát. Z čeho jsem byl trochu zmatený nebo překvapený je soundtrack! Odvážný mix popu, elektronické hudby a orchestrální velkoleposti mi dával dojem, že jsem viděl víc filmů v jednom a přitom ne úplný celek. Mám elektronickou hudbu rád stejně jako orchestrální, ale nevím, jestli tohle byla úplně šťastná kombinace a řekl bych, že se režisér měl rozhodnout buď pro jedno nebo pro druhé. Celkově jsem se ale bavil a dal bych tak 85%, protože mi tam vlastně nic nechybělo. ()

tein odpad!

Eine kleine deutche fekal hardcore gay porno. Doporučuji všem tento skvost shlédnout a já si jdu zatím raději stáhnout nový díl seriálu Kameňák, aby se mi zvedla úroveň myšlení a zapojil mozek nad tím propracovaným scénářem, dějem i dialogy jež budou na výrazně lepší urovni než tato jen barevně přepatlaná zrůdnost. ()

Jindra_S

Pěkné efekty, profesionální scény, ale děj jen o chloupek lepší než transformers. Chápu, že vymanit se z superhrdinských klišé jde ztěžka a podaří se to jen občas (např. Batman). V tomto případě to nějak nevyšlo. Takže neurazí, nenadchne. A po jednom dnu od shlédnutí - o čem že to bylo? ()

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Gunn začíná čistku DC filmů