ovar.m2

Moc jsem od filmu nečekal, po shlédnutí trajleru se mi prvotní nadšení trochu zmenšilo, po shlédnutí filmu v kině jsem párkrát vyprskl smíchy nad primitivní trapností některých scén. Natočené je to hezky, líbí se mi, že je tam vysvětleno během filmu celé to pozadí příběhu. Jenže to vysvětlení je tam dost okaté, některé herecké výkony, jako třeba od Nicol mě zklamaly, tahle paní se tam prostě ani nehodila :( . Líbilo se mi pár hlášek, některé se asi uchytí v mém repertoáru. A scény přestřelek rádoby podmořských hvězdných válek byly pro ně dost ubohým klišé, ale asi lepší, než aby tam po sobě házeli klackama, bylo to prostě přepísklé po všech stranách. Což je co říct, já scifi zbožňuju. Jako taková oddychovka s kámošema v kině, dobrý a dobrý je za tři. ()

Fiffty

Tak tento film určite nakopne DC k lepšej budúcnosti a budu sa toho aj naďalej držať. Vizuálna stránka bola perfektná, určite z DC filmov na najlepšej úrovni a kamera v bojových scénach taktiež. Momoa sa herecky na svoje pomery prekonal a pôsobil naozaj sympaticky, zatiaľ čo Amber to až tak dobre nešlo. Wan si to skvelo postrážil a zachránil celé DC a verím, že to nebol jeho posledný film pod DC. ()

Tafee

Tož, jako že by to bylo na čtyři, no ty delfíne, ani omylem... Stěží, hodně stěží tohle vymokřenÿ dildo, doleze na tři... Vizuálně jistě příjemná podívaná! S, u DC již zcela tradičně, superslabým scénářem, dialogy, které psal zřejmě žák pomocné, pardon speciální, školy a to pouze tak maximálně 5. třídy... Že Jásoň uhraje dva pohledy, nic víc, nic míň, to víme...ale oni ani ostatní herecké výkony nestály za promočené ponožky. Některé rádoby dramatické / heroické scény vzbudily v osazenstvu kina upřímný smích, což zřejmě nebylo úplně zamýšleno. Inu... Skoro se mi chce říct, že to je taková poudačka, jako by to natočil Zdenda Troška. A to už je prostě velká facka... Ne... DC prostě stále zůstává světelné roky (což je míra vzdálenosti, ano, nikoliv času) za Marvelem... A můžeme s tím nesouhlasit, můžeme se proti tomu bouřit, můžeme proti tomu i protestovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeme udělat... ()

marmat7

Vizuálne efekty miest boli očarujúce, plus humor bol znesiteľný. To je však asi všetko, čo sa mi na filme rátalo - príbeh bol úplne ako cez kopirák, nič originálne. Scény boli ľahko predvídateľné a miestami až príliš lacné. ()

io.

Vizuálně parádní podívaná, 3D jsem si rozhodně užil a peněz nelituju. Příběh je průměrný, ale na to, že film trvá přes dvě hodiny, bylo pořád na co koukat a nenudit se. Hezká pohádka. ()

Nelenya

Komiksy uplne nevyhledavam, ale rekla jsem si, ze tomuhle dam sanci. Kdyz uz nic jinyho, aspon tam je Momoak. No, nespasil to ani on, byt se na nej aspon dobre koukalo. Dejte dohromady Malou morskou vilu od Disneyho (vc.hlavni predstavitelky, ktery chybela jen ta skeblova podprda), Avatar (komplet podmorsky svet), Harryho Pottera (wow, umim mluvit s rybama), hlavniho zaporaka neco mezi mravencem a masarkou (i kdyz to mela byt manta) a nakonec neco mezi Godzillou a Balrogem na cemz prijede Momoak a spasi svet pred svym zlym bratrem Mesicnikem... takze to shrnu: takovej filmovej potencial, takovejch penez, tak hvezdne obsazeny.... a pritom takova sracka :-D. Dve hvezdy za obsazeni. ()

Zoulik1993

Skvělý zážitek. James Wan se toho chopil skutecne zodpovědně. Tento snimek se dost liší od predchozich z dilny DC studia. Neni to temne a nudné drama na ktere jsme byli zvykli u Batmana (vyjimkou je Nolanova skvělá trilogie Temného rytíře) nebo liga spravedlivyvh. Aquaman je mix fantasy světa z Avatara, trochu Pana prstenů a tak trochu pohadka pro děti. Vysledkem je skvělý celovečerní film který neurazí a pobaví. Nechybí vtipné hlasky a radoby poučné proslovy. ()

gegon10

Čekal jsem velkolepý akční film typu Marvel. A přesně takový jsem dostal. Krásné prostředí, sympatické postavy, soundtrack a i příběh šlape, tak jak má bez nudných částí. Jedinou výtku k tomuhle filmu mám a to je postava Black Manta, která mi tam vyloženě nesedl, ale to už je můj problém. 9/10 ()

tykew

Tak autoři měli opravdu bujnou fantazii. Někdo by řekl slátanina, ale je to pěkná pohádka, kde se objevuje inspirace všeho možného: Atlantida, Hobit, Iron Man, Indiana Jones, Jurský Park, Starship Troopers atd... Každý si tam najde své. ()

czkrikri

Zase nechápu, proč zrovna tento film nabírá toliko fanoušků. Sladká slátanina s dokonce double happyendem, ze kterého se chce až zvracet. Kromě toho, že Momoa je celkem zábavným týpkem a film obsahuje zajímavé vizuální efekty z vodního prostředí, což je zase nové a neohrané to nic kvalitního nenabízí a film by měl být zařazen kamsi mezi školní výchovu dětí do 15 let. Škoda, potenciál to mělo velký, ale za vícero shlédnutí to myslím nestojí. ()

Rocknar

Nepovedal by som, že som sa na tento film vyslovene tešil, alebo mu veril, no určite som mu držal palce. Potom ako ma DC viacnásobne sklamalo, som pri nich veľmi opatrný, no predstava, že vezmú toho najtrápnejšieho zo superhrdinov a spravia z neho skutočného drsňáka, ktorého si všetci zamilujú, sa mi dosť pozdávala. Druhým lákadlom bola pre mňa Amber Heard, ktorej to ako redheadke v trblietavom korzete náramne pristane (a tá jediná ma vo filme preto skutočne bavila). A tak som išiel s nádejou do kina, a dočkal som sa tohto: Na plátno mi naservírovali nemasný, neslaný film. Ani voda ani súš - presne ako samotný Aquaman. Žiaľ dramatické prvky, ktoré na mňa mali vo filme zapôsobiť akosi nefungovali. Vždy keď niektorá z postav začala epický monológ o svojom osude, či o osude sveta, a ja som mal prežívať emócie spolu s ňou, mal som chuť zapchať si uši, aby som sa necítil trápne aj za ňu. Film sa snažil SLOVOM povedať všetko, aj keď nemusel. Ukazuje nám trápne výjavy z Artušovich (Aquamanovych) detských čias a ja som len neveriacky krútil hlavou nad tým, či sa dá na rolu dobráckeho mentora zvoliť horší cast ako ex-Green Goblin (ktorého ešte digitálne omladia). Namiesto toho, aby tvorcovia ukázali krásnu Atlantídu a okolité svety, a my by sme sa nabažili tým krásnym svetom a tvorstvom, dostávame naháňačku po Sicílii s najhoršie vyzerajúcimi záporákmi (hlavne Black Manta), ktorý by sa hodili do Power Rangers a nie do universa, v ktorom nájdete napr Jokera... Výsledok: Podpriemer. Tvorcovia tlačili na pílu, a vytvorili to, čo sa na súši sfilmovalo už 100x, tentokrát však pod vodou. ()

veruna.b

Já jsem prostě tým DC! Tohle se jim opravdu povedlo. Vizuální podívaná a za ženy mohu říct, že je vážně na co se koukat. Příběh je jednoduchý, jasný.. všichni hned na začátku vědí, jak vše dopadne. Ale o tom tento film není.. má pobavit. Myslím, že za vše mluví to, že jsem si nepřipadala, že na film koukám 2,5 hodiny. Panu Momoa tento film neskutečně sedl a je mi jasné, že mu někdo tuto roli napsal na tělo. Amber Heard už tak přesvědčivá nebyla.. překvapil Dolph Lundgren (to jsem si fakt musela promnout oči). Celkově super biják a díky hlavnímu představiteli se na to určitě musím podívat ještě jednou. ()

majorzeman13

Velkolepé,působivé podmořské fantasy dobrodružství nabité akcí,triky a vizuální stránkou .Hlavně ta podmořská část je skvostná,krásná,užasná,uchvatná,ale i ta suchozemská je moc fajn. Prostě taková pastva pro oči !! "Podmořské Star Wars". Jason Momoa a James Wan táhnou fim ! Palec nahoru pánové ! ()

feszani.cz

Nemůžu přijít na to, co se mi na tom filmu tak líbilo, ale asi to byl klasickej filmovej přístup. Odkaz na starší sci-fi filmy s dokonalým provedením efektů. Super obsazení, klasickej příběh. ()

xladik

Toto povazuju za béčkové ankmace...sorry a v dnešní době kde nahrazuje nekdo temer 90% všeho animacema povazuju takovy film za nizkorozpoctovy. ()

eplunie

Haha, no tak tohle bylo skvělý. 1. hvězda dolů za nepopsatelně špatnou Nicole, 2. za nebetyčnou tupost přebírající prvky všeho od Ariel po Jurský park, 3. za všechny scény na majáku a 4. za to, jak děsivě je to tu nadhodnocený. Takže s velkým sebezapřením 1* za tu jeho božskou postavu. ()

Oxytocin

Pokud nebudete očekávat nějaké překvapivé zvraty, dechberoucí nezapomenutelný souboj hodného a zlého k závěru a třeba šokující vyvrcholení, tak se vám dostane před oči fantasy pohádka, která je plna efektů, honiček a soubojů. Horší než marvelovka není. Dejte tomu šanci, až budete chtít se příjemně uvolnit. ()

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Gunn začíná čistku DC filmů