Resse

Pro mne zklamání - ten samý příběh jako v černém panterovi a to samé nečestné chování které je filmem odobřené a vytváří antipoučení. Je jedno že něco slíbíš... Když se cítíš v právu, klidně ignoruj pravidla, prohraný souboj, svoje královské sliby taky, a jen si přines větší trojzubec a přiděl si další pokus. ()

Vaelor

Je nabíledni, že toto je obyčejná disneyovská pohádka, která dokonce přináší i to morální ponaučení, které by pohádka obsahovat měla. Nevím, či vizuál za svoji finální podobu vděčí do absurdna dotaženým huličským večerům kreativního týmu, anebo je doteď nejoblíbenějším pokrmem jeho členů mléko s nesquikem. Nic jsem od toho nečekal, jak tady někteří tak moudře radí, a dostal jsem přesně to, co jsem očekával - spánek. Nad dvěma hvězdama to drží neokoukaný, dynamický fighty (minimálně ten první), Dolphík, EKO vložka a povedená část na Sicílii. A taky kvituji těch pár scén, kde se Wan jednoznačně vydal proti klišoidnímu proudu, což je z filmu tak 6 %. Ale ty trapný hlášky... ou ou, to bolelo. ()

u_vox

Smutný příběh, když takové množství lidí obětuje veškerou svou výtvarnou kreativitu pro jeden nesnesitelně stereotypní reklamní klip o vodě. Nebo jsme snad už zapomněli, že kdysi se točily filmy, které bylo možné s hrdiny skutečně prožívat a nikoliv na ně výhradně jen civět v co nejvyšším rozlišení? ()

Dwayne47

mm splnilo to moje ocakavania, nakolko marvelovky a DC mozem , toto bolo fajne spokojnost len 2 veci : 1. tie šedý vojaci ked tam prisli vyzerali ako keby boli vystrihnutí z iného filmu a prilepení do tohto cez malovanie resp skicár windowsacky :D .... 2. ten černoch, resp ten pirát... to CO ZA ULTINAJTRAPNEJSI KOSTYM mal? vyzeral tak neuveritelne komicky ze som vriskal od smiechu ... vyzeral ako čaptavý nohy do Xka TELETUBBIES a ta hlava velka mno ako to snad nemyslia vazne to nebolo ani komicke ani respektuhodne ani nic..... absolutny kostimérsky výsmech to ako keby sa šukal Teletubies s 780 ročnými POWER RANGERS a vzniklo hento z toho....... kto hento schvalil ze sa objavi na plátne musel byt pekný debil :D.... to bolo fakt ze trapne najvac na svete co sa tyka zo vsetkych takychto filmov co som kedy videl :D :D uplne ze ridiculous.... ()

tehol

tohle jsou tak pruhledne jasne 3 hvezdy az tomu musim dat jen 2.. po tomhle filmmu se mi chce zkorigovat vsechna hodnoceni marvelovek a hodit jim tam taky jen 2 hvezdy, protoze je to uplne ale fakt uplne uplne vsechno stejne. je az ubijejici, jak pohodove vsechny ty filmy jsou. tento zanr uz musi umrit, aby mohly zase vzniknout dobre komiksovky. ◘◘◘◘◘ uz se tesim jen na gotg, thanose a tu muslimskou holku, pokud to teda bude. ostatni bych snad radsi zrusil. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: Provázaný svět DC Films! Kapitola 6: "Atlantida vždy měla krále... Ale teď je třeba něco víc." - "A co je víc než král?" - "Hrdina... Král bojuje za svůj národ... Ty bojuješ za všechny..." Jason Momoa s vypracovaným břišním svalstvem, namalovaným tetováním a trojzubcem zachraňuje podmořský svět. Asistuje mu přitom věčně mokrá Amber Heard, která tu má vážně silný sex appeal. "Zrzky jsou boží!" Její dekolt tu je jako zbraň, ke které má Amber zbrojní pas. Když už chválím ženskou protagonistku, tak musím pochválit i padesátiletou Nicole Kidman. Tady vypadá snad lépe než ve starém Batmanovi. Příběhově to je podmořská Hra o trůny, kde Aquaman musí vypráskat nevlastního bratříčka, po čemž se stane králem. Scénář je tak dobře napsaný, že nám představí i Black Manta, což je v komiksových sešitech úhlavní nepřítel Aquamana. "Já jsem mořskej pirát. Ty seš Aquaman. Bylo jasný, že se jednou potkáme!" Tady je trochu v pozadí, ovšem potitulková scéna slibuje, že snad v pokračování bude víc. Jinak tu byl rozhodně výraznější než Aquamanův nevlastní bratr. =) Co mne opravdu dostalo bylo zpracování vodního světa Jamese Wana. Ten mne jednoduše hned uchvátil a nemohl jsem se na něj vynadívat. Pak Aquaman v kostýmu, který nosí v komiksu. Poté mne rozesmála scéna, kde Aquaman a Mera řeší hlavolam. "Hračička... Stačilo to počůrat..." Nešetřil jsem superlativy proto, že Aquaman je jednoznačně nejlepší film roku 2 0 1 8!. - 100%. ()

MrAldridge

Počítačová slátanina plná nesmyslů, dějových děr, nelogičností, nesrovnalosti a katastrofálních hereckých výkonu. Fakt problém to dokoukat do konce...a ze ten konec stal za to... Půl hvězdy za kočku Amber a za snahu grafiků za počítači. ()

quido.morava

Trochu nechápu to hodnocení. Výběr týpka, jako je Jason Momoa byl do hlavní role perfektní (co na tom,že neumí hrát, umí za to pěkně pózovat), ale jinak to bylo asi nejkýčovitější obludárium, co jsem kdy viděl... Tím ovšem nesnižuji pěkně odvedené řemeslo speciálních a vizuálních efektů, pyrotechniků a tak. ()

kicsim

Úplne skvelé od akčný scén, vizuálnych efektov, vtipných hlašok a hereckeho obsadenia po zvuk a dej filmu. DC komiks má stále čo ukazat, len sa musí nájsť osoba sfilmovať ako napríklad tento film alebo wonder woman ()

evita_

Aquamuž bol skvelý, aquasvet bol skvelý aj aquaWillem Dafoe bol skvelý, no a Aquabrat Aquamuža mi išiel so svojim egom dosť na nervy. Bolo to spravené veľmi príjemným spôbosom, komixové filmy jednoducho budú vždy iné a to im dáva ich čaro. Rozhodne si to viem pozrieť kedykoľvek znovu. ()

BigJohn02

Zábavný animák (skutečného tam toho fakt moc není). Sledování vyvolá spoustu příjemných vzpomínek: Nejprve na Highlandera (výcvik malého aquamana), pak na Excalibur (jen pravý král dostane trojzubec starého krále), na Star Wars (pronásledování uprchlíků mezi skalami), na verneovky (cesta do středu země), na Indiana Jonese (cesta k trojzubci podle stop a náznaků) a na filmy podle Tolkiena (všeobecná podvodní válka). Skvrnou je pouze naprosto necharismatický záporák (Black Manta), který kdyby umřel, nikomu by nechyběl. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /děj hlavní mínus filmu - hlavní zápletka prostinká a celé takové předvídatelné až hrůza/, + /Mera pěkná, akce dobrá, vizuál špičkový, nahláškované a vtipné docela/, hodnocení - prostoduchá digitální pohádka, která je vlastně úplně o ničem, ale dobře se na ni kouká, digitální orgie, nicméně šlo to, jeden z těch lepších DC filmů, ale Wonder Woman je lepší ()

eaglestar

Slabota, digi matlanina, a navíc wonebí ekologický aktivista, vlastně ekodement s IQ hliníkové plechovky (nebo snad PET láhve ?!). ()

lukas.pukas.

Tak , především co tomuto snímku pomohlo jsou hlavní postavy především Jason .Jinak oprvdu nechápu o co se DC snaží jesti se snaží odlišit od Marvelu NATOLIK že divák hned pozná rozdíl po několika sekundách zhlédnutí nebo fakt nevím , rozhodně jsem tento snímek dokoukal do konce a nebylo to tak horozné jako ta Wonder Woman, to do konce dokoukat fakt nešlo . Prostě si mysím že kdyby tam někdo ještě torochu více přemýšlel, jak tu dějovou línku natočit aby to nebylo tak povrchní ,hodně by to tomuto snímku prospělo ale dost negativ . Řídím se svým pravidle dobrého nebo špatnýho filu tím , jestli bych se kouknul víckrát jak jednou a tento snímek je schválen k tomu že se na něho ještě někdy kouknu :-) takže 60% ()

EternalS

No tak já jsem se teda bavil královsky. U naprosté většiny filmů neznám zápletku a v mnoha případech ani hlavní postavy či herce. U Aquamana jsem jen věděl, že ústřední postavu hraje Drogo z Game of Thrones. O to mileji jsem byl překvapen plejádou skvělých herců ve vedlejších rolích - překrásnou královnou Nikol Kidman, sexy princeznou Amber Heard (mimochodem můj asi první film, který jsem s touto herečkou viděl), moudrým královským rádcem Willemem Dafoe, či exkluzivním záporákem Patrickem Wilsonem (furt jsem ho nemohl při sledování filmu zařadit, aź po té co jsem zjistil, že snímek režíroval James Wan, tak mi vše krásně do sebe zapadlo). No a když se na plátně zjevil na mořském koníku rudovlasý král Dolph Lundgren, bylo vymalováno. Skvostné kostými, překrásné CGI scenérie, geniálně zachycené akční scény, příjemný, nevtíravý humor a skvěle vykreslené postavy. Mám strašně rád záporáky, kteří jsou motivováni vyššími principy a Sea Master byl přesně takový (mimochodem pokud se budeme držet u komiksů, tak dle mého skromného názoru je prozatím nepřekonaným záporákem Thanos z Infinity War, naprosto geniální postava). Delší stopáž mi absolutně nevadila, vše uteklo jako voda z rozmlácených skafandrů a já bych klidně ještě další půlhodinku snesl. Gigantické ultra nářezové hardcore finále bylo už jen třešničkou na desetipatrovém dortu. PS: Setkání Aquamana s mamkou se odehrávalo v pravěku? WTF? Ale vždyť je to úplně jedno, stačí prostě přistoupit na hru, kterou Wan servíruje na stříbrném podnose a nechat se unášet hlubokým oceánem... Edit: Tak jsem to dnes 7.2.2020 viděl podruhé a je to snad ještě lepší. Vysoká škola točení akčních scén, které jsou neuvěřitelně nápadité: střih, kamera a zvuk jsou téměř dokonalé. Vizuál dechberoucí. Lokace se střídají jak na běžícím páse, neustále se něco děje a překotný vývoj mě nenechal ani na chvíli vydechnout. Casting na jedničku a humor, který mi neuvěřitelně sedl. Já jsem zkrátka navýsost spokojený. ()

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Gunn začíná čistku DC filmů