Battlekingx

prumerna oddychovka.. trapne dialogy, trapna zapletka, trapny cely dej.. fajn obsazeni, dobra kamera a super efekty.. dneska se hold jede na efekty a pribeh se jen dokola recykluje.. neni tu nic co uz bychom nevideli, krome suprovych efektu, ktere skutecne vyniknou na 4k telce.. jinak slabej prumer.. DC se ani omylem nemuze priblizit marvelu, i kdyz se o to snazi ;-) ()

aznaho

Nádherná pohádka s tuze štědrým rozpočtem, skvělým obsazením a cool režisérem. Nikola Kidmanová je moje láska od dětství a moc mě potěšilo, na ni po čase koukat. A ten testosteronovej Momoa se taky poved. Jako - fakt dobrý a nikdy bych neřekl, že dám komiksárně od DC plnej počet! ()

Bruce0659

Podarená pestrofarebná rozprávka od Jamesa Wana, kde stupňujúcu naivitu v pravú chvilľu preruší Arthur svojím humorom. Možno sa DC inšpirovalo úspechom Marvelu... Úvod bol slabší, prišel som si na svoje až keď Arthur objavil svoju “zrzku”. Slabučké 4* P.S. kajdžu naozaj existuje... ()

mina_harker

Dvě hvězdičky dávám kvůli Jasonu Momoovi a ... Jasonu Momoovi. Do role mi sedl, měl i dobré hlášky. Amber Heard pohledná. Jinak naprostá natahovaná nuda, tisíce digitálních potvor nevyváží stupidní scénář se slabými dialogy. Digitálně vyhlazená Nicole Kidman - to už nechci nikdy vidět. ()

Lanco

Asi najlepšia DC komiksovka, farebné, rozprávkové a hudobný podklad úplne skvelý. James Wan je skvelý režisér, ktorý z najslabšej DC postavy spravil top film. ()

pantokrator

Jeden bod za negerský piráty. Jinak je to slaboduchá chujovina. Naprosto dementní hudba. Za zkurvení Afriky od ToTo někomu rozbít držku. ()

sonycat

Farebné, veľkolepé, nápadité fantasy pomrkávajúce nostalgiou (hello Dolph) , občas strašne digitálne vyhladené (hello Nicole) a občas kapánek strnulé ( hello Momoa). Ale viete čo? Stále kuuuuuuuuul :D.. Užila som si túto digijazdu:) ()

Ceile

Poučena z Teorie velkého třesku, kde jeden z hrdinů prohlásil, že Aquaman je trubka....:) jsem čekala, co se z toho vyvrbí. A musím říct, že vlastně příjemná podívaná, Pravda je, že hlavní hrdina působil někdy naprosto heroicky, občas mi přišel jak kačátko s otřesem mozku (některé ty hlášky) a pak to byl zas ten největší klaďas, jakého si jen může divák přát. Chvílemi jsem si říkala, jak může tentýž člověk, co vypustil nějakou hloupou hlášku či trošku prkennou...nebo jak to nazvat, pak oslnit znalostí historie:) ()

Pepa.Pepina

Aquaman je trubka. Aspon toto říka Rajesh Koothrappali. Ne není. Aquaman je přesně takový jaký jsem čekal a ještě o dost lepší. Děj je zajímavý, film má spád, 143 uběhlo jako voda. Není to žáden film, který má stát se legendou či kultovním ale taky to není žáden,který jsem musel dokoukat jen z povinnosti. 4+ ()

sml41

celkom slusne urobeny filmik, dobry dej, super dialogy a poriadne priposrany gay hrdina v latexovom obleku :-))) super ja som sa bavil ()

Kam3L

Pohodový fantasy film z komiksového prostředí. Krásné zpracování podvodního světa. Příběh je sice recyklovaný víckrát, než odpadky vyvržené na břeh "hrdou" rasou podvodních "lidí", ale celkově to nenavozuje pocit čaje, který je uvařený z potřetí louhovaného čajového pytlíku, což je fajn. Co mě ale vyloženě točilo po celou dobu (dlouhou dobu) filmu je fakt, že je v něm několikrát zmíněno slovo TROJzubec. Chápu, že pod vodou člověk vidí hůř, ale aby rasa lidí, kteří umějí dýchat pod vodou a plavat rychleji než plachetník, neuměli napočítat do tří? Vím, že v angličtině se rozdílný význam slov TRIdent a PENTAdent ztratí, ale pokaždé, když slyším trojzubec a panáček živený vodníma řasama a vypadající jako on, drží něco, co má zubů pět? Proč, vodní bože, proč? Dost zloby. Za mě celkově 70%. A tři hvězdy jenom proto, že 3 není 5. :D ()

Zaks

Pozerať každý deň komiksovku sa nedá, ale raz za čas si pozrieť nadupaný film s trikmi na úrovni a s dobrým dejom, je zážitok. Tiež humoru tu bolo tak akurát, aby to neskĺzlo do násilných trápností. Do mozaiky filmov DC Universe pribudol ďalší pekný kúsok. Páčilo sa mi, ako Momoa presne zapadol do svojej svalovskej roli, nesnažil sa hrať inteligenta, ale vždy išiel rovno na vec. Dokonca aj Dolph Lundgren v roli kráľa Nereusa tu bol znesiteľný. ()

Lenites

Napůl člověk, napůl obyvatel bájné Atlantidy. Celý film je na co koukat. Hlavně na Jasona Momoa, který se pro roli nadčlověka perfektně hodí. Má na to správnou výšku, postavu a hlavně celkově exotický sexy vzhled. Trošičku by se dalo zapracovat na příběhu, ale grafické zpracování je perfektní. Nikole Kidman vystupuje jako superbojovná mořská víla, která za svou lásku k pozemšťanovi zaplatí příliš velkou cenu. Těším se na další pokračování a nechám se překvapit. ()

mombasamomo

Tohle se fakt nepovedlo, jediné co stálo za pokoukání bylo tělo Jasona Momoa :) Normálně se DC filmů zastávám a hájím je, ale tady se to nedá...ty barvy, co to bylo? Vždyť mi to málem vypálilo sítnici a celé je to tak přeefektované, že by tomu neuvěřilo ani tříleté dítě. Bohužel nezaujal mě ani příběh narvaný filmově-komiksovýma klišé. Přišlo mi, že si studio/tvůrci řekli, že to natočí jako marvelovku a bohužel do toho nedali nic navíc. Ach jo. ()

Johny203

Veľmi podobné ako Marvelovky poslednej doby. Má to typické DC neduhy ako predvídateľnosť či digibordel ale aj tak je to fajn. Stačí vypnúť mozog a nechať sa opantať tými červenými vlasmi. ()

Doomkraton

Ačkoliv je děj celkem předvídatelný a klišovitý, má opravdu šílené tempo (někdy až moc). Častými akčními scénami se režisér James Wan navyšuje rychlost a místy děj ztrácí jednoduchost a často jsem ho nepochopil ihned zcela správně. Samozřejmě je to podle mě asi to nejlepší co jsme mohli od studia DC po Justice League a Batman vs. Superman čekat a je srovnatelný s některými kousky od Marvel Studios. Postavy celkově mají dostatečnou hloubku a hraní herců je na dobré úrovni. Např. Jason Momoa (Aquaman) a Willem Dafoe (Vulko) zahráli velmi dobře a pro Jasona je to po dlouhé době velmi dobrá role. Snímek doprovází krásné CGI podvodní prostředí s nestvůrami a bytostmi. Velmi dobré nápady režiséra přenesené na plátno krásně podtrhují můj celkový dojem o filmu. ()

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Gunn začíná čistku DC filmů