Již potřetí máme tu čest vidět pověstný dům v Amityville v akci. Prokletý dům koupí americký spisovatel John Baxter, který tady chce napsat velký román a odpočinout si od rozvodových tahanic se svou manželkou. Poté, co jejich dcera utone v jezeře u domu při nehodě na lodi, ji její matka začíná potkávat bloudící po domě. Baxter kontaktuje vyšetřovatele paranormálních jevů a ten začíná pátrat po zdroji ďábelské síly v domě. (Chatterer)

kaylin

Po zhlédnutí snímku „Amityville - Dům hrůzy“ budete mít pocit, že najednou sledujete naprosto jinou sérii. Je to hlavně v tom, že se skutečně jedná o kvalitativní úpadek. Když už měli tvůrci volnou ruku a mohli si skutečně vymyslet jakýkoli příběh, nechápu, proč sáhli po tomhle, který v sobě nemá nic hororového a ani nic dramatického. Jako celek to prostě nefunguje a je to jen klasická snaha pokračovat v rozjeté sérii, v tomhle případě skutečně za jakoukoli cenu. ()

Trevor

Podpriemerný film, aj s ohľadom na rok v ktorom vznikol. Podstatne slabšie ako iné časti a žánrovo podobné filmy z tohto obdobia.Snaha nadviazať na niečo pomerne úspešné nevyšla, niektoré scénky sú vyložene trápne. Sériu Amityville postihol podobný osud ako Exorcistu či Omen, a oveľa neskôr série Saw či Pach krve, že sa k réžii ozaj dostal každý a namiesto toho, aby niečo nové priniesol kúsok toho dobrého z prvej časti vzal. Strata času, oplatí sa pozrieť snáď iba tým, ktorý chcú vidieť všetky dostupné časti točiaace sa okolo domu v Amityville. 43% od užívateľov je zaslúžených... ()

Martin741

Reziser Richard Fleischer /Ruda Sonja, Conan Destroyer/ natocil uz podstatne slabsie pokracovanie hororu zvaneho Amityville. Vidno, ze reziserskym talentom nemal ani na Rosenberga ani na Damianiho. Herci su mdli, nevyrazni, duchom sa do tohto tiez nechcelo /asi uprednostnili Raimiho Evil Dead/, pribeh nudi. Bu bu bu barak je sice strasidelny, ale nie az tak ako v /pre mna/ vybornej Amityville 1 a 2. O velikanoch typu Rod Steiger tuna moze divak len snivat. Skoda, tymto sa tato hororova seria pre mna zatial konci, mozno sa niekedy dopracujem aj k zvysnym dielom. 64 % ()

Jimmi

Dost slaby odvar o strasidelnom dome.Strasne nudny film pri ktorom sa brutalne dobre zaspava. Tych 105 minut bolo riadnym utrpenim a dopozeral som to len s vypatim vsetkych sil.Nastastie ten koniec nebol az taky zli ale ked cez cely film zaspavam tak koniec to nemoze zachranit. ()

cariada

Kdo viděl dřív předcházející díly musí být zákonitě zklamán, tak jako já. Po skvělé dvojce jsem šel rovnou do tohodle. Plus je že je to úplně jiné než předcházející díl, jenže ke škodě filmu, je to nezáživné a hodina filmu vás moc nebaví, pak se to pěkně rozjede, ale jako celek už to prostě nezachrání. Filmu určitě neprospívá to, že se hodně děje i mimo dům což je škoda. ()

Rodriguez

Již s druhým dílem sem měl velké obavy, jak to dopadne. Vypadlo z toho neuvěřitelně výborné pokračování a není tomu tak ani u třetího dílu! Sice děj se odehrává ve "zlém" domě, ale příběh byl zase posazen trochu jinak než v předchozích filmech a proto je absolutně nevykrádá, jako většina x-stých pokračování! 80% ()

charge odpad!

Nejhorší z dílů o smrtícím domě v Amityville a ještě k tomu 3-D, což mělo tuto duchařskou sérii asi vylepšit, ale jediný co by tam mohlo mít 3-D efekt jsou asi jen ty mouchy, jinak se tam celej film neděje zhola nic, očekával jsem nějakou pořádnou akci, který jsem se ovšem do konečných titulků nedočkal, přitom v předchozím dílu byla hororová jízda od začátku do konce. Zbytečný pokračování! ()

JohnSmith

Oproti prvním dvěma dílům je trojka fakt hrozná bída. Vlastně se tam ani nic moc neděje a je to nudné, krom pár scén. ()

Šakalík

Třetí Amityville se předchozím dvěma výborným dílům nevyrovná ani omylem. Scénář v tomto případě sází na čistě duchařský koncept, takže posednutí zlými silami se tentokráte nekoná, což mě osobně trochu zklamalo. Jako duchařina je to dílo veskrze průměrné, byť závěrečná demolice strašidelného domu je poměrně zdařilá. Film doplácí na obehraný příběh a taky na poplatnost době, která poprvé experimentovala se 3D (stejně jako třeba o rok dříve třetí díl Pátku třináctého). V některých momentech je samoúčelnost takových záběrů patrná a filmu nesluší. Z herců stojí za zmínku mladičká Meg Ryan, která zde má jen malou, vedlejší roli. Přesto je už tady její nenucený herecký projev sympatický. ()

Han22

Možná je to tím, že tenhle díl jsem kdysi viděl, možná kratší stopáží, ale trojka mi nepřišla o tolik horší než předchozí díly. Jasně byla to trošku nuda s mizernými pokusy o 3D, ale na druhou stranu nebylo to tak zdlouhavé jako předchozí dva díly, objeví se tu pár pěkných scén (upálení v autě) a závěrečné finále ve stylu Poltergeista, kdy se barák konečně nasere je vynikající. Navíc je tu pár fakt pěkných efektů a taky mladá Meg Ryan (úpřimně, jako starší se mi líbila víc). ()

willis

Snímek nic nového do hororů o strašidelných domech nepřináší. Ale přeci jen si při kupování pozemku pro vaši vilu dejte pozor, aby na něm nebylo indiánské pohřebiště. ()

fisus

Po kvalitních prvních dvou dílech bylo tohle velké zklamání.Dalších dílů se fakt upřímně bojím. ()

GOREGASM

Prudký sešup ke dnu a ke všemu ve 3D :-). Najít na třetím Amityvillu nějaké pozitivum je téměř nadlidský úkol a nemůžou za to ani tak herci, ale především impotence producentů této "haunted house" série a tvůrčí týmu tohoto dílu. Do třetice stejná šablona, což ale ne vždy vadí, nicméně zde podaná absolutně bez atmosféry. Prostě nuda to je. A nezachrání to ani dvaadvacetiletá Meg Ryan. Podobný fail jako třetí Halloween. 20% ()

Junys

Totálně o ničem... celý film se pořádně nic neděje, herci to jaksi nedávají. Atmosféra nulová, napětí žádné prostě nic. ()

Rathalos

Treti film serie bol slabsi,viac-menej sa vacsinou nic nedeje,az ku koncu sa to rozbehne a to je malo,ani pritomnost mladuckej Meg Ryan nepomohla...:-) ()