Kingdom (TV seriál)

Navy Street

(pracovní název)

Navy St.

(pracovní název)

USA, 2014–2017, 30 h 40 min (Minutáž: 43–56 min)

Tyler Bates

Frank Grillo, Kiele Sanchez, Matt Lauria, Nick Jonas, Joanna Going, Paul Walter Hauser, Jonathan Tucker, Juliette Jackson, Natalie Martinez, Mac Brandt, Gentry White, Bryan Casserly, Evan Arnold, Bryan Callen, Keith Campbell, Coby Ryan McLaughlin, Joe Spellman, Jeff Ross, Anne Johnson, Kirk Acevedo, Lina Esco, Katherine C. Hughes, Jamie Harris, Mario Perez, Anna Easteden, Kim Robillard, Zuleikha Robinson, Ronnie Gene Blevins, Frederick Koehler, Dina Meyer, Talia Shire, Chris Coy, Jonathan Howard, Patrick St. Esprit, Deborah Meister, Kevin Weisman, Larry Poindexter, Roman Mitichyan, Mark Consuelos, Jessica Szohr, Mark Adair-Rios, M.C. Gainey, Michael Mantell, Suzanne Whang, Michael Graziadei, Vincent Duvall, Bruce Davison, Roxy Olin, Andre Royo, Paul Ben-Victor, Billy Lush, Hector Luis Bustamante, Jolene Andersen, Alina Andrei, Kamar de los Reyes, Wendy Moniz, Robert Baker, Corbin Reid, Obba Babatundé, Meaghan Rath, Alicia Witt, Jamie Kennedy, Cynthia Stevenson, Fernanda Andrade, Lane Smith Jr., Santana Dempsey, Brandon Barash, Matthew Le Nevez, Kevin Makely, Courtney Bandeko, Madeleine Wade, Phil Abrams, Lukas Gage, Chloe Lanier

Scénografie:

Maria Caso

Je to tak, pilot trhá koule a ukazuje, že je Frank Grillo jedním z nejtýpkovějších herců současnosti. Tohle bude veliká zábava sledovat, zvlášť když nejenže šlape dramatická linka, ale i bitky samotné jsou sejmuty výsostně napínavým stylem. A ty hezounký buchty co se tam promenádujou!(1.11.2014)

Po prvním dílu velká očekávání v podobě MMA zápasů a fajnových bitek. Bohužel seriál o tomhle z daleka není...spíše zabředá do spletitých problémů lidí okolo...a zápasení je to poslední o co tam jde. Já očekával seriál kde se bude zápasit něco málo řešit, poté zase zápasit atd. nic jiného jsem od toho nechtěl,ale bohužel to tento seriál nedopřává. Škoda. Myslím že 2. sérii si nechám ujít.(31.12.2014)

Tak pro mě peckový seriál z prostředí mma, kterej mě chytnul od prvního dílu. Jsou zde vidět i tváže z UFC a celý je to pojatý neuhlazenou syrovou mluvou, kde je nejvíc používané slovo fuck. Vztahy mezi rodinou a ostatními hlavními hrdiny je pěkně pojatý. K těm vyvrhelům postupem času člověk dává šanci a nokonec ji se oblíbí. Poslední díl první série hodně povedenej a já se nemůžu dočkat druhé série. Za mě 1. serie 100% :)(28.12.2014)

MMA mi nikdy nepřirostly k srdci, takže mě nějak netrápí, že soubojů je relativně málo. A také nemám tendenci dávat vyšší hodnocení jen kvůli prostředí smíšených bojových umění. S chladnou hlavu tak můžu říct, že jde o zajímavé rodinné drama s příjemnými hereckými výkony, který sice není něčím, co by bouralo hranice žánru, ale osudy hlavních postav vás zajímají. Trošku mě ale zklamalo finále, které se do posledních minut snažilo nacpat, co nejvíce překvapivých momentů. Šlo je rozložit trošku lépe napříč celým dílem, takhle působí dost uspěchaně.(23.12.2014)

• Heroine

Chytlavé, velmi dobře obsazené, příjemně dramatické. Škoda jen, že je to občas zbytečně "nevhodné pro děti a mládež", protože jinak by se mi to sledovalo mnohem příjemněji. A nemám na mysli násilí. Ženské v tomhle seriálu jsou opravdu prvotřídně nesympatické mrchy, jedna vedle druhé. To udělá docela dojem. A jinak Jay Kulina je top postava. Třetí série mě trošku zklamala po dějové stránce - mnoho příběhů zůstalo nedokončených, a celkově jako kdyby trochu došla šťáva.(8.3.2018)

• - Frank Grillo hraje již podruhé v kariéře postavu trenéra bojovníka MMA, poprvé to bylo ve snímku Warrior (2011). (Paulusek)

• - V 7. epizodě 1. série lze zahlédnout Natea (Nick Jonas), hrajícího konzolovou hru "Gears of War 3". (f.com)

• - Když se v 1. epizodě 1. série "Set Yourself on Fire" probační dozví, že byl Ryan (Matt Lauria) MMA zápasník, zeptá se ho, jestli také používal igelitové obleky na hubnutí a ptá se ho, jestli se v tom hodně potil, Ryan odpoví, že samozřejmě a že v pocení je ten smysl. V 9. epizodě 1. série "Cut Day" dají Jay (Jonathan Tucker) s Natem (Nick Jonas) tento oblek před Ryana, a ten na něj kouká s nepochopením, jako by to nikdy nedělal a řekne, že ve vězení viděl člověka rozřiznout si čelo a oloupat se jako banán... To mu prý dávalo větší smysl, než se obléknout do toho obleku. (FTP)