Reklama

Reklama

Kingdom

(seriál)
  • USA Navy Street (pracovní název) (více)
Trailer
USA, (2014–2017), 30 h 40 min (Minutáž: 43–56 min)

Tvůrci:

Byron Balasco

Hudba:

Tyler Bates

Hrají:

Frank Grillo, Kiele Sanchez, Matt Lauria, Nick Jonas, Joanna Going, Paul Walter Hauser, Jonathan Tucker, Juliette Jackson, Natalie Martinez, Mac Brandt (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(40)

Obsahy(1)

Seriál, který nás zavede hluboko do světa MMA zápasníků. Alvey (Frank Grillo) a Lisa (Kiele Sanchez) se snaží udržet jejich tělocvičnu Navy Street nad vodou. Jejich největší nadějí je syn Nate (Nick Jonas), který je skvělý zápasník. Zato s druhým synem moc dobře nevycházejí, nedokáže se usmířit se svým otcem. A aby toho nebylo málo, tak se z vězení vrací Lisin bývalý přítel a zápasník (Matt Lauria). (topr harley)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (45)

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1.řada: ***** Seriál klame tělem (a názvem taky). Jde totiž o “vztahové drama” s MMA na pozadí. Jestli za celou řadu došlo na 3 zápasy bylo to moc. Nicméně výběr herců fenomenální (na to že jediný kdo se umí “ohánět rukama” je Grillo, vážně dobrý) a postavy v žádném případě ne černo-bílé. 2.řada: ***** Tak nějak nelogicky “dvě řady v jednom”, kde ten předěl je celkem znát. Celkem mě vadil divný časový skok, který jakoby ignoroval závěr minulé řady. Chápu, že dost na to mělo vliv těhotenství jedné z postav, nicméně o důvod víc, proč z toho udělat řady dvě. Nicméně vše tady funguje lépe než minule. 3. řada: *** Opět retardovaný dějových skok navíc okořeněný ale super sestupem ohledně děje. Jako kdyby už to najednou nemělo být o MMA vůbec. Ignorují se zásadní situace a děj i během řady skáče i o několik týdnů (bez důvodu). Nevysvětlují se některé zvraty a dokonce se do děje tlačí další postavy. To, že se některé chovají jako idioti je už jen bonus. Prostě “ještě víc děje” a o to “méně tělocvičny” (což už předtím bylo dost ve prospěch “dramatu”) a už to šlo přes únosnou mez. Prostředek řady byl skoro nekoukatelný. Celkem po tomhle úpadku chápu konec seriálu. ()

Chen 

všechny recenze uživatele

MMA mi nikdy nepřirostly k srdci, takže mě nějak netrápí, že soubojů je relativně málo. A také nemám tendenci dávat vyšší hodnocení jen kvůli prostředí smíšených bojových umění. S chladnou hlavu tak můžu říct, že jde o zajímavé rodinné drama s příjemnými hereckými výkony, který sice není něčím, co by bouralo hranice žánru, ale osudy hlavních postav vás zajímají. Trošku mě ale zklamalo finále, které se do posledních minut snažilo nacpat, co nejvíce překvapivých momentů. Šlo je rozložit trošku lépe napříč celým dílem, takhle působí dost uspěchaně. ()

Reklama

ConanVJ 

všechny recenze uživatele

Tak pro mě peckový seriál z prostředí mma, kterej mě chytnul od prvního dílu. Jsou zde vidět i tváže z UFC a celý je to pojatý neuhlazenou syrovou mluvou, kde je nejvíc používané slovo fuck. Vztahy mezi rodinou a ostatními hlavními hrdiny je pěkně pojatý. K těm vyvrhelům postupem času člověk dává šanci a nokonec ji se oblíbí. Poslední díl první série hodně povedenej a já se nemůžu dočkat druhé série. Za mě 1. serie 100% :) ()

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Fakt vydařený seriál, od kterého jsem čekal bezhlavé mma zápasy a tréninky a nulový děj nebo charaktery. Ale dostal jsem to přesně opačně - 80% seriálu se věnuje postavám a příběhu a MMA je zde jen jako doplněk k dokonalému a vypjatému ději. Nečekaně kvalitní a scénaristicky propracované hlavní postavy jsou největším tahounem seriálu, protože divák si většinou po pár dílech oblíbí a prožívá každý okamžik seriálu. Do druhé série snad jen přidat více toho mma materiálu a je to vyvedeno k dokonalosti, tohle se filmařům povedlo! ()

kareen 

všechny recenze uživatele

Svět MMA zápasů mě nijak nebere, ale o to tady ani tak nejde. Je to jen kulisa k rodinnému dramatu (v tom dobrém slova smyslu), jehož největší předností jsou především výborně napsané postavy, které tak působí neuvěřitelně reálně a plasticky. Z tohoto důvodu jsem neměla problém si je téměř všechny oblíbit i přes fakt, že to zdaleka nebyli žádní bezproblémoví andílci. Nehledě na to, že ačkoliv je Kingdom jeden z těch seriálů, které neoplývají zrovna překotným tempem, plným neočekávaných zvratů, tak mi těch deset dílů i tak uteklo jako voda a těším se na brzkou druhou sérii. ()

Galerie (62)

Zajímavosti (5)

  • Herečka Kiele Sanchez, stvárňujúca postavu Lisy Price, bola v druhej sérii skutočne tehotná a skutočne aj prišla o dieťa len necelé dva mesiace pred plánovaným pôrodom. Scenárista nechal rozhodnutie, ako sa bude postava Lisy vyvíjať, na samotnej herečke. Bolo jej rozhodnutím, že svoj príbeh vyrozpráva cez tento seriál, pretože ako sama povedala, vo svojom psychickom rozpoložení nedokázala hrať akýkoľvek iný príbeh ako ten, ktorý práve prežívala. (Scar)
  • V 7. epizodě 1. série lze zahlédnout Natea (Nick Jonas), hrajícího konzolovou hru "Gears of War 3". (f.com)

Reklama

Reklama