poster

Kingdom (TV seriál)

 • USA

  Navy Street

  (pracovní název)
 • USA

  Navy St.

  (pracovní název)

Drama

USA, 2014–2017, 30 h 40 min (Minutáž: 43–56 min)

Hudba:

Tyler Bates

Hrají:

Frank Grillo, Kiele Sanchez, Matt Lauria, Nick Jonas, Joanna Going, Paul Walter Hauser, Jonathan Tucker, Juliette Jackson, Natalie Martinez, Mac Brandt, Gentry White, Bryan Casserly, Evan Arnold, Bryan Callen, Keith Campbell, Coby Ryan McLaughlin, Joe Spellman, Jeff Ross, Anne Johnson, Kirk Acevedo, Lina Esco, Katherine C. Hughes, Jamie Harris, Mario Perez, Anna Easteden, Kim Robillard, Zuleikha Robinson, Ronnie Gene Blevins, Frederick Koehler, Dina Meyer, Talia Shire, Chris Coy, Jonathan Howard, Patrick St. Esprit, Deborah Meister, Kevin Weisman, Larry Poindexter, Roman Mitichyan, Mark Consuelos, Jessica Szohr, Mark Adair-Rios, M.C. Gainey, Michael Mantell, Suzanne Whang, Michael Graziadei, Vincent Duvall, Bruce Davison, Roxy Olin, Andre Royo, Paul Ben-Victor, Billy Lush, Hector Luis Bustamante, Jolene Andersen, Alina Andrei, Kamar de los Reyes, Wendy Moniz, Robert Baker, Corbin Reid, Obba Babatundé, Meaghan Rath, Alicia Witt, Jamie Kennedy, Cynthia Stevenson, Fernanda Andrade, Lane Smith Jr., Santana Dempsey, Brandon Barash, Matthew Le Nevez, Kevin Makely, Courtney Bandeko, Madeleine Wade, Phil Abrams, Lukas Gage, Chloe Lanier, Joe LoCicero, Alisa Allapach, James Dav're, Anita Tucker, M.J. Karmi, Joy Osmanski, Adam Shapiro

Producenti:

Steve Turner

Zvuk:

Karol Urban

Scénografie:

Maria Caso, Linda Louise Sheets (set dekoratér)
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jerenymo
  ***

  Po prvním dílu velká očekávání v podobě MMA zápasů a fajnových bitek. Bohužel seriál o tomhle z daleka není...spíše zabředá do spletitých problémů lidí okolo...a zápasení je to poslední o co tam jde. Já očekával seriál kde se bude zápasit něco málo řešit, poté zase zápasit atd. nic jiného jsem od toho nechtěl,ale bohužel to tento seriál nedopřává. Škoda. Myslím že 2. sérii si nechám ujít.(31.12.2014)

 • KevSpa
  *****

  Velice podařený seriál nejen pro milovníky zápasů MMA. Ostatně těch tu moc neuvidíme, Kingdom se ve své první sérii zaměřuje hlavně na strastiplné životy hlavních protagonistů. To sice může být pro někoho zklamáním, ale pravdou je, že příběh je díky tomu zajímavější, než kdyby nám tvůrci servírovali pouze pohled na tréninky a zápasy bez toho, abychom mohli proniknout hlouběji do světa našich hrdinů. Kingdom je syrová podívaná, která má kromě jiného k dispozici charismatického tahouna v podobě Franka Grilla, jenž má sám s bojovými uměními bohaté zkušenosti a v roli trenéra je velice přesvědčivý. 1. série - 90%(16.1.2015)

 • iXtr3m3
  ****

  Slušná dráma, ktorá má MMA hlavne ako pozadie, pred ktorým sa rozplietajú osudy problematických hrdinov v problematickom svete. Nič nie je ružové, nič nie je čierne alebo len biele. Frank Grillo si strihol úlohu lepšiu ako vo väčšine svojich filmov a veľmi veľmi potešil Jonathan Tucker, ktorého už poznám roky z béčkových filmíkov alebo béčkových úloh všeobecne, ale tu to strihol na pána.(9.3.2019)

 • emma53
  *****

  Na doporučení jsem se začala dívat s obavami na seriál, kde jsou ústředním mottem MMA zápasy. Chyba! Zatím, opravdu jen zatím jsem nadšená, protože těch pudrovaček tam je málo, ale těch lidských osudů kolem je dost, jsou výborně zahrané a postupně se odkrývají charaktery všech hlavních protagonistů, to je něco pro mě, takže zatím bravo a pokračuji dál................Tak jsem na konci desítky, první série a konstatuji, že jsem si všechny kluky zamilovala a zatím nejzajímavěji na mě působí Jay. Takže se půjdu ponořit do jejich duší, kde jí má každý bolavou jinak a přihodím k tomu i ty dvě nešťastný děvčata, z nichž jedna je mamkou dvou zápasníků, Zatím zůstávám na nejvyšší laťce.......... Na konci druhé série jsem nadšená a byla bych nesmírně vděčná nějakému titulkáři za třetí sérii. Karty byly rozdané bezvadně, všechny osoby tam měly svoje místo, ale stejně zůstávám při tom, že Jay je pro mě prim. Konec, ano možná by to šlo i takto ukončit, ale je to vyloženě nastavené na tu trojku, tudíž se budu snažit být trpělivá a titulky snad budou.- A byly, pouze to protáhly na dvacítku, kterou jsem včera s úspěchem dokončila. A dál trvám na tom, že Jay Kulina je dle mého pohledu nejzajímavější postavou, kluk jeden ušatá, zfetovaná, ale se srdcem na dlani. No a ten konec už trochu vařili z vody, ale stejně patří mezi nej seriál loňského roku. Já až v 18 díle, když se do ringu dostaly ty dvě děvčata, pochopila, že to není odvětví pro mé oči. Ale to už se musíte přesvědčit sami. Docela nerada se s touhle MMA partou loučím.(28.1.2017)

 • kareen
  ****

  Svět MMA zápasů mě nijak nebere, ale o to tady ani tak nejde. Je to jen kulisa k rodinnému dramatu (v tom dobrém slova smyslu), jehož největší předností jsou především výborně napsané postavy, které tak působí neuvěřitelně reálně a plasticky. Z tohoto důvodu jsem neměla problém si je téměř všechny oblíbit i přes fakt, že to zdaleka nebyli žádní bezproblémoví andílci. Nehledě na to, že ačkoliv je Kingdom jeden z těch seriálů, které neoplývají zrovna překotným tempem, plným neočekávaných zvratů, tak mi těch deset dílů i tak uteklo jako voda a těším se na brzkou druhou sérii.(5.10.2015)

 • - Frank Grillo hraje již podruhé v kariéře postavu trenéra bojovníka MMA, poprvé to bylo ve snímku Warrior (2011). (Paulusek)

 • - Aréna, kde se v 10. epizodě 1. série "King Beast" odehrál zápas, ke kterému směřovala celá série, se jmenuje Walter Pyramid a patří Kalifornské státní univerzitě v Long Beach. (FTP)

 • - Když se v 1. epizodě 1. série "Set Yourself on Fire" probační dozví, že byl Ryan (Matt Lauria) MMA zápasník, zeptá se ho, jestli také používal igelitové obleky na hubnutí a ptá se ho, jestli se v tom hodně potil, Ryan odpoví, že samozřejmě a že v pocení je ten smysl. V 9. epizodě 1. série "Cut Day" dají Jay (Jonathan Tucker) s Natem (Nick Jonas) tento oblek před Ryana, a ten na něj kouká s nepochopením, jako by to nikdy nedělal a řekne, že ve vězení viděl člověka rozřiznout si čelo a oloupat se jako banán... To mu prý dávalo větší smysl, než se obléknout do toho obleku. (FTP)