Reklama

Reklama

Kingdom

(seriál)
  • USA Navy Street (pracovní název) (více)
Trailer
Drama
USA, (2014–2017), 30 h 40 min (Minutáž: 43–56 min)

Hudba:

Tyler Bates

Hrají:

Frank Grillo, Kiele Sanchez, Matt Lauria, Nick Jonas, Joanna Going, Paul Walter Hauser, Jonathan Tucker, Juliette Jackson, Natalie Martinez (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(40)

Obsahy(1)

Seriál, který nás zavede hluboko do světa MMA zápasníků. Alvey (Frank Grillo) a Lisa (Kiele Sanchez) se snaží udržet jejich tělocvičnu Navy Street nad vodou. Jejich největší nadějí je syn Nate (Nick Jonas), který je skvělý zápasník. Zato s druhým synem moc dobře nevycházejí, nedokáže se usmířit se svým otcem. A aby toho nebylo málo, tak se z vězení vrací Lisin bývalý přítel a zápasník (Matt Lauria). (topr harley)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (45)

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Velice podařený seriál nejen pro milovníky zápasů MMA. Ostatně těch tu moc neuvidíme, Kingdom se ve své první sérii zaměřuje hlavně na strastiplné životy hlavních protagonistů. To sice může být pro někoho zklamáním, ale pravdou je, že příběh je díky tomu zajímavější, než kdyby nám tvůrci servírovali pouze pohled na tréninky a zápasy bez toho, abychom mohli proniknout hlouběji do světa našich hrdinů. Kingdom je syrová podívaná, která má kromě jiného k dispozici charismatického tahouna v podobě Franka Grilla, jenž má sám s bojovými uměními bohaté zkušenosti a v roli trenéra je velice přesvědčivý. 1. série - 90% ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Na doporučení jsem se začala dívat s obavami na seriál, kde jsou ústředním mottem MMA zápasy. Chyba! Zatím, opravdu jen zatím jsem nadšená, protože těch pudrovaček tam je málo, ale těch lidských osudů kolem je dost, jsou výborně zahrané a postupně se odkrývají charaktery všech hlavních protagonistů, to je něco pro mě, takže zatím bravo a pokračuji dál................Tak jsem na konci desítky, první série a konstatuji, že jsem si všechny kluky zamilovala a zatím nejzajímavěji na mě působí Jay. Takže se půjdu ponořit do jejich duší, kde jí má každý bolavou jinak a přihodím k tomu i ty dvě nešťastný děvčata, z nichž jedna je mamkou dvou zápasníků, Zatím zůstávám na nejvyšší laťce.......... Na konci druhé série jsem nadšená a byla bych nesmírně vděčná nějakému titulkáři za třetí sérii. Karty byly rozdané bezvadně, všechny osoby tam měly svoje místo, ale stejně zůstávám při tom, že Jay je pro mě prim. Konec, ano možná by to šlo i takto ukončit, ale je to vyloženě nastavené na tu trojku, tudíž se budu snažit být trpělivá a titulky snad budou.- A byly, pouze to protáhly na dvacítku, kterou jsem včera s úspěchem dokončila. A dál trvám na tom, že Jay Kulina je dle mého pohledu nejzajímavější postavou, kluk jeden ušatá, zfetovaná, ale se srdcem na dlani. No a ten konec už trochu vařili z vody, ale stejně patří mezi nej seriál loňského roku. Já až v 18 díle, když se do ringu dostaly ty dvě děvčata, pochopila, že to není odvětví pro mé oči. Ale to už se musíte přesvědčit sami. Docela nerada se s touhle MMA partou loučím. ()

Reklama

milka 

všechny recenze uživatele

1. série: Kingdom je vlastně dosti specifickým a osobitým seriálem. Tempo je po většinu stopáže záměrně dosti pomalé, příběhově se tady toho vlastně zase tolik nestane, a pokud se těšíte na efektivní a krvavé bitky, budete spíše zklamání.Tvůrci totiž kladou hlavní důraz především na postavy, jejich vnitřní boje, démony a také fakt, že nestačí být bojovníkem jen v ringu, ale musíte se se vším správně poprat i v životě. Tvůrcům pak důraz na charaktery výtečně vychází a hlavně díky až detailnímu náhledu do jejich bolístek a rozervaných duší vám členové zdejší tělocvičny přilnou nečekaně rychle k srdci, k čemuž dopomáhá také nenápadná a nevtíravá režie. Frank Grillo si to pak neskutečně dává a s přehledem zvládá i vážnější polohu. I přesto mi tu ovšem k naprosté spokojenosti něco chybělo. Tvůrci možná na pomalé tempo a nenásilnou režii spoléhají až příliš a v některých dílech tak může seriál začít malinko nudit. Možná by zkrátka nebylo nejhorší v jistých situacích více šlápnout na plyn a přijít se silnou scénou, která by divákovi dala emocionální K. O. Toho se zde však bohužel nedočkáme. Kingdom je prostě seriál, na něhož musí mít divák náladu a jako relax po náročném pracovním dni se zrovna příliš nehodí.70% ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Je to tak, pilot trhá koule a ukazuje, že je Frank Grillo jedním z nejtýpkovějších herců současnosti. Tohle bude veliká zábava sledovat, zvlášť když nejenže šlape dramatická linka, ale i bitky samotné jsou sejmuty výsostně napínavým stylem. A ty hezounký buchty co se tam promenádujou! ()

Houbiczska 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Fakt vydařený seriál, od kterého jsem čekal bezhlavé mma zápasy a tréninky a nulový děj nebo charaktery. Ale dostal jsem to přesně opačně - 80% seriálu se věnuje postavám a příběhu a MMA je zde jen jako doplněk k dokonalému a vypjatému ději. Nečekaně kvalitní a scénaristicky propracované hlavní postavy jsou největším tahounem seriálu, protože divák si většinou po pár dílech oblíbí a prožívá každý okamžik seriálu. Do druhé série snad jen přidat více toho mma materiálu a je to vyvedeno k dokonalosti, tohle se filmařům povedlo! ()

Galerie (62)

Zajímavosti (5)

  • V 7. epizodě 1. série lze zahlédnout Natea (Nick Jonas), hrajícího konzolovou hru "Gears of War 3". (f.com)
  • Aréna, kde se v 10. epizodě 1. série "King Beast" odehrál zápas, ke kterému směřovala celá série, se jmenuje Walter Pyramid a patří Kalifornské státní univerzitě v Long Beach. (FTP)

Reklama

Reklama