Nenávist

• USA The Grudge (více)

Hemlock

Tento remake někdo solidně nezvládnul - vleče se to jak šušeň z nosa, napětí žádné, a faktor strachu nulový. Čekal jsem od toho jednoznačně více, ale holt trailer není celek, takže nová Nenávist je mé letošní první větší zklamání - 30%. ()

Mr.Ward

Tak tohle nevyšlo... A mohlo to být fajn! Americký remake z roku 2004 mám rád i kvůli Sarah Michelle Gellar, tohle má ale hrozný obsazení, debilní děj, a ty lekačky stojí taky za dvě věci... ()

Pitryx

Natočili remake, a nedali nic nového ani překvapivého. Takže snad dávám jen dvacet maskérům za pár efektů, hlavně za ten skok ze schodů. Vidět tento film jako desátý na jedno téma ve třech dnech je i na mne silný tabák. ()

titmok

Ja predtým že: "Nahh to nemôže byť také zlé." Ja potom že: "Tak to je dobrá pičovina :D." Až na pár jumpscareov je tento film dejový a strihový bordelíňos. Aj keď ten koniec bol gut, to sa im musí uznať. /30% ()

moviefan4

Hneď na začiatok, ta jedna * je len a len za prvých 25 minút filmu, kde ešte film vyzeral že môže byť aspoň v pohode B-čko. Ale následne sa film ponoril do vôd C-čkovej srwčky z ktorej sa nedokázal vytiahnuť a keď sa ukázali záverečné titulky si potvrdil svoje prvenstvo v týchto vodách. Hlavná príbehova linka korra skákala z prítomnosti do minulosti a zase naspäť, sa dala zvládnuť veľmi dobre ale režisér robot braku to nezvládol absolútne. Namiesto toho aby ukázal celú sekvenciu z minulosti každú na 3 menšie, keď si zoberte že v minulosti sa odohrávali 4 príbehy ktoré sa dali normálne uložiť ale pán režisér sa rozhodol z nich spraviť mini útržky a naskladať ich na seba ako vrstvy v burgri. Keďže tento nápad bol úplne hlupy a nefungoval už od začiatku film stratil atmosféru. Následne prišol aj o pocit strachu keď film zabíjali jumpscaremy ktoré boli tak lacné a absolútne nefungovali. Taktiež nezvládol napísať postavy ktorým by ste chceli fandiť a súcitiť s nimi, keďže boli ploche a bez kúska duše a tak vám bolo jedno čo sa s nimi v priebehu filmu stane. Ale najviac ma naštvak tým že zmenil klasický výzor duchov ktorý strasili v sérii Ju-On, títo duchovia boli vždy biely ako stena a v originále strašila len Kayako s jej synom, načož tu strašili všetci čo umoreli a vyzerali ako lacná verzia zombies z nejakého TV filmu. Absolútna katastrofa ktorá nemohla dopadnúť už horšie.Ale po príklade série Ring aj The Grudge nemohla chýbať a musela svoju už mŕtvu sériu pochovať ešte viac než bola. A to som si myslel že už sa táto mŕtva séria pochovať viac ani nedala. ()

rasto87 odpad!

Jeden z najhorších filmov na ktorých som bol v kine. Myslím, že netreba viac ani komentovať. Kuknite trailer a je to to najlepšie čo môže byť. ()

WeeLass odpad!

Naprosté zneuctění jedné z mých oblíbených a legendárních hororových frančíz, no fuj. Výběr herců byl zajímavý, ale nedopadlo to vůbec dobře. Nenávist samotná byla rovněž úplný opak strašidelnosti. ()

J.Mayen

Kua asi se zacnu lidem omlouvam, ze se mi libi filmy, ktere ostatni hodnoti velmi nizko nebo dokonce odpadem. Myslim, ze ucelem hororu je se bat, nebo aspon o filmu nejakym zpusobem premyslet. Zde se to povedlo a i kdyz i mne ty flashbacky byly neprijemne a v tech 3 nebo kolika dejovych liniich se ztracel, porad si budu stat za svym a rikat, ze minimalne u me film svuj ucel splnil. Vyborne. ()

BlondJames

neskutečná slátanina všech možných amerických RÁDOBY HOROROVÝCH klišé.. A ta největší sranda pro mě byla - malá bílá rozmočená holka s černýma mokrýma vlasama co jí visely do obličeje- no to by jste nevymysleli :-D prostě originální horor, co jiného dodat.. ()

blondboss

Novodobý recyklát známej hororovej série, ktorý nedopadol až tak zle, ako som očakával. Pesce si to zobral po svojom a nadviazal na slávnu sériu síce v rámci žánru priemerným, ale v rámci série tým lepším dielom, ktorý stavia hlavne na správne načasovanej a vygradovanej hororovej atmosfére nepokoja. Viac ako tri hviezdy si to nezaslúži už len preto, že v zásade tento film neponúkol nič nové. 55 % ()

HanzoBureshi

Mohu mít dotaz? Co má tohle sakra jako být? Při sledování filmu Nenávist jsem skutečně cítil nenávist. Jak jsem už psal u předchozích filmů, tak prostě Ju-on se skutečně hodí Japonska, protože jakmile tenkrát začal americký remake, tak šla kvalita rapidně dolů, i když tam bylo Japonsko, ale už američtí herci. No a nyní tu už nemáme ani to Japonsko. Jako sorry, ale když tam byl ten týpek s nadváhou, co dělal zvuky jako Kayako... to prostě bylo k smíchu! Co se týče reakce nováčků, tak možná budou spokojení, pro mě je to rozhodně velké zklamání a výsměch. Úplný odpad to ale není. Mé hodnocení: 3/10 ()

halberdier

Původní japonský Grudge jsem neviděl, ale americký remake z 2004 ano a jde o povedený a především strašidelný horror, který se svezl na vlně úspěchu amerického remaku Kruhu. Pokračování už za moc nestálo. Nyní se do kina dostal remake amerického remaku. Studio nejspíš usoudilo, že 15 let je dostatečná doba, aby do kin dostali další přírůstek do této série. Jenže vše je tu horší než v původním americkém Grudge. Budování strašidelné atmosféry se moc nedaří, pár průměrných lekaček to nezachrání, protože bubací z nového remaku vůbec nenahánějí strach. Herci nejsou vyloženě špatní, jenže nemají co hrát. Nový remake navíc nepřinesl do série snad vyjma toho, že bubáků je víc, nic nového a je tak zcela zbytečným filmem v této sérii (např. na rozdíl od dva roky starých Kruhů). ()

Retrostalker

Nenávisť 2002 alebo 2004 bolo COOL. Neveril som a nevedel som si predstaviť že by niekto dokázal doje*ať pointu filmu "nenávisť". Ale dokázali to! Skur*ili to ako sa len dá a ešte v "home video direct netflix to dvd".. Toto je HOROR pre ľudí čo videli dva a pol horora... Pre nás čo sme videli 100 a viac hororov je to NUDA! ()