Horká stopa L.A. (TV seriál)

L.A. Heat

Horúca stopa L.A.

Akční / Krimi

USA, 1996, 48x40 min

Wolf Larson, Steven Williams, Amy Weber, Kevin Scott Allen, Sam J. Jones, Nicki Aycox, Alfonso Freeman, Maeve Quinlan, Josie Davis, Emily Kuroda, Tommy 'Tiny' Lister, Michael McFall, Willie C. Carpenter, Addison Randall, Kenneth Tigar, Sarah Douglas, Wade Williams, Kevin Spirtas, Aki Aleong, Lisa Rotondi, Daniel Quinn, Symba, Paul Logan, Antonio Fargas, Julia Nickson, John Saint Ryan, Kirk B.R. Woller, Tina Louise, Christopher Kriesa, Don Niam, Michael Shamus Wiles, Jillian McWhirter, Jim Cody Williams, Todd Bridges, Jonathan Erickson Eisley, John Aniston, Joseph Campanella, Conrad Janis, Nicholas Worth, Gary Kasper, Richard Allen, Thomas Rosales Jr., Neil Delama, Stephen Quadros, Oscar Dillon, Ed Beechner, Ray Laska, Robert Gallo, Lance LeGault, Angelo Tiffe, Kathrin Middleton, Robert DoQui, James Dalesandro, Larry Thomas, Jane Higginson, Gregory Storm, Ted Lange, Joseph John Barmettler, Jack Carter, Johnny Williams, Stack Pierce, Raymond Ma, Julie St. Claire, Meilani Paul, Julianne Morris, Sal Landi, Chick Vennera, Anne Marie Howard, Kyle T. Heffner, Nils Allen Stewart, Joseph Cali, Haskell V. Anderson III, Ron Yuan, Jack Bannon, Steph DuVall, Abby Dalton, Judd Omen, Elena Sahagun, Ric Sarabia, Michael Bryan French, Vito D'Ambrosio, Robert Noble, Nicholas Kusenko, John Wheeler, Allegra Curtis, Sam Chew Jr., Robert Hegyes, Charles Hoyes, Jeremy Roberts, Jhoanna Trias, Paul G. Volk, Deborah Lacey, Tim Haldeman, Debbie James, John J. Kelly
  • Korbitch

Ano,tak tohle je opravdu seriálová "pecka" hadr.V 90.letech jsem to sice sledoval,ale tehdy se prostě tyhle braky k nám valily rychleji než banda důchodců pro rohlíky za 1,20,-..A vybírat mezi tímto,1000x zhlídnutým Odpadlíkem a Dr.Quinovou....Takže suma sumárum ** hlavně za to,jak uplně v každým díle zrušili nějakou káru a předvedli sem tam i celkem ucházející akci.Hovgh.(25.11.2009)

Tento seriál jsem opravdu miloval a to nejvíce pro ty honičky v L.A. ulicích. Vždy bylo perfektní jak se postupně měnily ty ulice a domy. S bývalým kámošem když jsme hráli na honěnou tak v tomhle stylu - vymyslel jsem pro tohle název "Americká honička" a to jen na základě tohoto seriálu plného akce, napětí a místy i zapeklitých krimi případů.(28.3.2006)

Hehehé, co to vidí mé bystré oči, není to pocestný?:) Jen abych vysvětlil chod svých myšlenek - Lethal Weapon(s) jsou klasika akčního žánru, tohle je jenom jeden z mnoha mnoha mnoha (prostě hafo:)) krimi seriálů na všednodenní brzké odpoledne...před SGčkem a zábavným estrádním pásmem telenovel;) Ale na tři hvězdy to stačí, pořád ještě tu máte třeba Detektiva Nashe Bridgese, takže jistě chápete...(28.2.2004)

V dětství jsem to žral. Béčkové seriálové Leathal Weapon natažené na seriál, co chtít jako malý kluk víc ...(10.7.2003)

• Gimp

Tuctovej stupidni americkej serial. Spravna dvojka policajtu barvy bile a hnede. V kazdym dile aspon jeden vybuch.(18.8.2003)