Reklama

Reklama

Philly

(seriál)
  • USA Philly
USA, (2001–2002), 15 h 55 min (Minutáž: 41–44 min)

Kamera:

Sharone Meir

Hudba:

Mike Post

Hrají:

Kim Delaney, Tom Everett Scott, Rick Hoffman, Diana Maria Riva, Scotty Leavenworth, Kyle Secor, Robert Harper, James Denton, Scott Alan Smith (více)
(další profese)

Epizody(22)

Obsahy(1)

Hlavní hrdinkou seriálu Philly je obhájkyně Kathleen Maguireová (Kim Delaney), svobodná matka a partnerka v jedné právnické firmě ve Filadelfii. Žena, která tvrdě bojuje u soudu za své klienty a která se zároveň snaží skloubit svůj dosti komplikovaný osobní život s pracovními závazky. (oficiální text distributora)

Recenze (2)

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Pohodový seriálek z právnického prostředí, kde mají právníci i své soukromé bolístky, něco jako Soudkyně Amy. Roztomilý dabing frčí přes původní stopu jak za starých časů véháesek, taky je jeden hlas pro více postav, ale mě to nerušilo. Sympatické obsazení a takový jakýsi archaický fílink, v čemž pro mne přibyla další hodnota, jenže dnes už je laťka mnohem výš a všichni to chtějí syrový. ()

nessbeal

všechny recenze uživatele

Kathleen Maguire je osamělá matka a společnice v jedné malé advokátní kanceláři ve Philadelphii. Ve své práci dělá maximum pro to, aby svým klientům pomohla z problémů, do kterých se dostali. Během toho se snaží také řešit střet zájmů se svým bývalým manželem Danem Cavanaughem, který je asistentem státního návladního. Aby toho nebylo málo, začne randit se soudcem Augustem "Jackem" Ripleym. ()

Reklama

Galerie (17)

Reklama

Reklama