Od děsivých událostí uplynulo půl roku. Rachel Kellerová se synem Aidanem opustila Seattle a přestěhovala se do Astorie v Oregonu, kde nastoupila do místních novin. Jednoho dne se doslechne o záhadné smrti středoškoláka Jakea a pochopí, že duch holčičky Samary opět zabíjí prostřednictvím smrtící videokazety. Podaří se jí videokazetu najít v domě Jakeovy spolužačky Emily a zničit. Ducha se tím však nezbaví. Samara se dál zjevuje Aidanovi, jehož těla se podle všeho chce zmocnit, a podle chlapce je neustále sleduje. Jedinou možnost, jak spolu mohou komunikovat, aby je duch neslyšel, mají během spánku, pomocí telepatie. Po jednom ze Samařiných útoků skončí Aidan v nemocnici a doktorka Templeová zakáže Rachel přístup, protože se domnívá, že syna týrá. Rachel mu ve snu slíbí, že se pokusí Samaru zastavit. Začne pátrat po její matce Evelyn a objeví deníky, které si psala. Vypátrá, že se kdysi pokusila utopit dítě a od té doby žije v blázinci. Navštíví ji v naději, že se od ní dozví, jak by mohla svého syna zachránit. Evelyn jí však poradí pouze to, že má syna poslouchat. Chlapec jí ve snu tvrdí, že ho musí zabít, jinak Samara nezmizí. Rachel si uvědomí, že ji Aidan oslovuje jménem, když však jeho tělo ovládá Samara, oslovuje ji vždy maminko. Pochopí, že dívka chce maminku, a když se v televizi objeví samy od sebe záběry ze smrtící videokazety, nechá se vtáhnout do děsivé krajiny z nahrávky. Ocitá se ve studni, v níž kdysi Samara zahynula, a ví, že má šanci ducha zastavit. Ještě však netuší, co by měla udělat... (TV Nova)

Feacher

Tak je to taková už vycucávačka no, ale oceňuju dovysvětlení souvislosti k úplnému pochopení příběhu. Kvalita obou filmů je dobrá, ale jednička je prostě jednička. Ta dostala 5, takže zde jednu hvězdičku uberu. Jako dvojice filmů dohromady je to fajn. 80% ()

Larikazka

Na začátku to nabralo celkem fajne tempo, později se tempo ztratilo.. vytratila se i některá vysvětlení a přišla chvíle, kdy jsem si říkala snad už bude konec. ()

draxxi

Myslim, ze to nebylo zase tak spatny. Samozrejme, chybelo tomu to tajemstvi jednicky, ale Samara desila i tentokrat dost. A ten kluk....proboha kde nasli takovyho malyho dospelyho? Hral to vyborne.... 7/3/2021 67% ()

Jansuper

Druhý díl nechápu proč má nižší hodnocení, za mě je určitě mnohem ale mnohem lepší a za druhé je to opravdu už takový ten duchařský nářez. Opravdu co si pamatuji dost pořádných lekaček (lekl sem se dost asi tak 5 krát) častokrát index strachu a fakt takový drsnější děj než v prvním, tady sem se konečně fakt bál ()

Little_Sawy

Celkem chabé pokračování slovného hororu The Ring, se tu dostávame k stejným postavám, víceméně se tady i trochu porozumí Samare, skrz její matku, co je celkem vychytaný. Jenom mě sere že se zas duch musí vtělit do malého chlapce aby mohl dál páchat trable,zmatek ááále, je tam taky i konec díky Buddhovi, a žádne pokračování už nikdy nevznikne. ()

Nataniel73

Strhujúci horor s mrazivou atmosférou. V hlavných úlohách chlapec, videokazeta a Samara. Úprimne nechápem nízkemu hodnoteniu a kritike zo strany ostatných užívateľov. Mne sa naopak páči, že film si ide svojou cestou a nekopíruje pôvodný horor. Aj keď uznávam, že omnoho desivejší je Kruh, ale dvojka má tiež veľa z depresívnej atmosféry a dozvieme sa čo to aj o minulosti Samary a jej matky. Myslím, že sa jedná o dôstojné pokračovanie s perfektnou kamerou a pôsobivou hudbou. A niektorými naozaj vydarenými scénkami (kúpanie vo vani, útok stáda jeleňov, fotenie na záchode, či scénka z nemocnice, v ktorej sa duch Samary elegantne zbaví drzej psychiatričky). Niektoré pokračovania známych hororov sa kvalitatívne na Kruh 2 nechytajú ani omylom. 85% ()

V-TECH

Velké zklamání. Chyběla mi ta super ponurá atmosféra, která byla cítit z prvního dílu. Navíc tu bylo spousta hluchých míst a děj byl někdy až moc předvídatelný. ()

Breaker

2* za tři momenty, kdy je na scéně Samara, ty jsou v normálních (nic extra) mezích a scéna s jeleny na silnici (která je cool) ... ale to co je zbytek filmu, to není ani titulková oblast prvního dílu. ()

Elkavar

Po velmi vydařené jedničce obrovské zklamání. Ani jedna jediná strašidelná scéna, zato hromada scén naprosto samoúčelných, které děj absolutně nikam neposunují. Dal bych tomu ještě méně než dvě hvězdičky, nebýt skvělé Naomi Watts, které je pro takový film opravdu škoda. ()

Cristiena

Oproti vynikající jedničce nehorázná nuda, kterou zachraňuje celkem zdařilý a napínavý konec, za který jsem ochotna jednu hvězdičku přidat.Děj nás nemůže překvapit něčím novým, je to pouhá vykradačka prvního dílu, kde vlastně jich všechno bylo řečeno a vyřešeno, že druhý díl v podstatě nemá kam pokračovat.Hlavním tématem se stala Samara a její touha po matce - a že to není téma příliš nosné, o tom se můžeme přesvědčit na vlastní oči. ()

Sided

Po shlédnutí jedničky jsem se na dvojku moc těšil. Bohužel nebylo na co, toto pokračování mi přišlo fakt hodně špatné... ()

DaNQa

Nechápem, prečo sa tento horor nepáči toľkým ľuďom. Myslím tým pokračovanie jednotky, ktoré porovnávať nebudem a tým si zodpoviem otázku, že našťastie. Pokračovania ako je známe sú často slabým odvarom a väčšinou len snahou filmových spoločností o ďalšie zisky. Ja sa budem odvíjať od pokračovania, ktoré je pre mňa prvou časťou a tak, myslím, nestranne a objektívne posúdim. ()

bocy

Ďalšie "SUPER" pokračovanie... Škoda, že pokým Kruh I. bol fakt super, Kruh II. je super v uvodzovkách:-( ()

Liquigas

Od hororů nikdy neočekávám propracované příběhy, základem je ale dostatek hrůzy nahánějících scén. U Kruhu 2 jsem se ale nebál zdaleka tolik jako u prvního dílu a celkově mi to přišlo jenom jako jeho slabý odvar. Jediným smyslem nesmyslného příběhu je umělé navyšování napětí do dalšího příchodu Samary. Ta už ale nepůsobí tak děsivě jako v jedničce. Běžně se mi také nestává, že bych u hororu usnul. Dávám upocené 2 * a to jen ze sentimentu, protože Kruh je pořád jeden z mála hororů, který mě dokázal doopravdy vyděsit. ()

CrashHP

Nie tak dobré ako prvý diel, ktorý ma od začiatku vtiahol do deja, no i napriek slabšiemu deju a možno nie najlepšiemu hereckému obsadeniu som si našiel vo filme scény, ktoré boli dosť dobré. ()

Novik

Přišlo mi to stejné jako 1 díl, ovšem tady byly scény které mě bavily víc viz. v koupelně, Samara v těle Aidana a konečné finále. Řekl bych že tady to má vypracovanější příběh ovšem atmosféru jako v 1 opravdu nenahradí. Já se ale bavil a dokonce i trochu bál. :) ()

sun.eagle

Už u jedničky jsem zapadní remake zkritizoval, japonské originály jsou prostě někde jinde, ale přesto byl Kruh nadpruměř na poměry remake made in USA. Ale Kruh 2 je docela pruser. Zbytečné scény jen pro efekt a pro rádoby strašení, opravdu nefungují, prostě Samara nedokáže děsit a to je špatné když na tom film stojí že? Jedinné co mužu vyzvednout je scena s jeleny ta jedinná dokaže trošku zvýšit tepovou frekvenci. Trošku málo. Kruh 2 je řídká kaše bez ničeho. ()

Sissy zpět na místě činu

Sissy zpět na místě činu