3:15 zemřeš

• Česko Horor v Amityville (více)

14. listopadu 1974 dovedl policii zoufalý telefonát do domu DeFeových, kde nalezla šest těl obyvatel domu, zastřelených ve spánku. K vraždě rodičů a čtyř sourozenců se přiznal Ronald DeFeo, který tvrdil, že mu to přikázaly hlasy. O rok později, 18. prosince 1975, se do domu přistěhovali George a Kathy Luzovi se svými třemi dětmi. Mysleli si, že to bude dům jejich snů. Mohl být, pokud by to byly noční můry... Rodina Lutzových v domě vydržela pouhých dvacet osm dní, během nichž byli terorizováni démonickými silami. Film 3:15 zemřeš, natočený podle skutečné události, zachycuje jeden z nejděsivějších příběhů o strašidelných domech, které kdy byly vyprávěny - protože se skutečně stal. (SPI Film)

Andre3000

Docela trapnej horor u kterého jsem se vlastně ani nebál a pořád sem doufal, že se něco stane co ten film vyzvedne z hororového bahna, nestalo se. Snad už nebude 4:15 zemřeš :-) ()

pufina

Dejme tomu, že nápad by nebyl špatný, ale to zpracování? Prodává se starý dům, živá holčička vidí mrtvou holčičku, táta psychopat, bla, bla.. typické, typické, typické.. A to, že je to "podle skutečné události" kvůli tomu se mi to má víc líbit nebo mám z principu líp hodnotit? Pche.. ()

necisty

Nechci už takové :D! Ten démon v koupelně byl nejhorší :)! Zajímavé, jak typicky komediální herec dokáže zahrát takovou roli. ()

emo

Typický moderný horror s celkom slušnou atmosférou, skvelým Reynoldsom ale bez slušného vyvrcholenia a s množstvom hluchých miest... ()

Davosh

Nuda, nuda, nuda. Jedna dobře natočená scéna (střecha), ale jinak nic zajimavýho. No aspoň to rychle uteklo a po technické stránce se taky nejednalo o úplnou hrůzu. ()

fashion

Dobre zvládnutý horor s rástucim napätím. Pár krát som sa aj zobudila práve 3:15 a spomunela si na tento film. :o ()

LasT_Olt

Mám obrovskou chuť se na to znovu podívat, ale v dětství mi to přivedlo asi měsíční schízu a ať se snažím sebevíc, nejsem schopný si to pustit. Vím že jsem byl tehdy zesrané dítě a dnes už nejsem...ale i tak jsem si to před měsícem stáhnul a furt nemám odvahu si to přehrát. Vlezu do stažených souborů, minutku dvě na ten soubor koukám, ale ne a ne. Stačí jediná vzpomínka na tu malou holku s prostřelenou hlavou a jsem v koncích. Je to zvláštní. ()

Radiq odpad!

Kravina první třídy! Těží to z nějakého skutečného zločinu, kterej se tam stal ve skutečnosti, ale snaží se to svést na nějakej podělanej vraždící barák, jakoby za to ten chlap, co je povraždil, ani nemohl. Ironicky dodávám, že děcko vidící duchy nebo kněze, co vysvěcuje barák, jsem nečekal. Jo a má se to odehrávat kdysi v roce sedmdesát něco, ale připadlo mi to jak ze současnosti... ()

Noviik

Naprosto podprůměrný thriller, nic nového či převretného nenabízí a spíše se u něj nudíte. Naprostý odpad to není, marketingově to zvládli skvěle, zbytek však nestojí za nic. Ha, přišel jsem na na nové označení těchto jakoby hororů: Baf film! ()

Benjamin-L

Skvělý film se skvělým Ryanem Reynoldsem. Docela jsem se místy i lekal. jeden z mála hororů podle mě které jsou málo oblíbené a hodně podceňované. Doporučuji pustiť. ()

Nivenx

Další z řady remaků, který mi nemohl uniknout. Také je to jediná naděje jak vzkřísit jinak mrtvou a nudnou sérii. Celkově je film působivý, má dobrou atmosféru, dobrý příběh. Být to první film a ne remake, tak si myslím, že má tento film mnohem více, ale jako remake nám nedokázal nic nového, jen Amityville v novém kabátku. Ale i přes to celkem spokojenost, ale je to takový průměr bohužel. Na první díl nedosahuje ani náhodou, ale i přes malé mouchy na kráse spokojenost. 60% ()

URBAN

Jako výplach mozku je to ideální a pokud to slouží jen na to je to v pořádku, ale nic víc v tom nevidím. ( 26.10.16/MAC ) ()

Triple H

Slušne nadpriemerný horor. Nejak extra strašidelný nebol, ale bol pútavý. Ryan Reynolds ma príjemne prekvapil a svojho "psycha" zahral veľmi dobre. Len škoda toho náhleho prerodu z dobráka na šialenca. To mohli scenáristi trošku roztiahnuť. ()

Ptačí zob

16.02.2006

A další předělávka

A další předělávka

11.02.2005

Specialista na filmovou akci Michael Bay nasměroval svou produkční společnost na konkurenční žánr. Po předělávce Texaského masakru a vedle jeho připravovaného prequelu, si pod svou záštitu vzal také… (více)