V nadpřirozeném thrilleru One Missed Call obdrží skupina náhodných lidí děsivou sms, která se týká posledních okamžiků jejich života. Ačkoliv jde zprávy vymazat, danému nešťastníkovi jich postupně přichází stále víc a víc. Beth Raymond (Shannyn Sossamon) má hluboké trauma. Zcela nedávno totiž byla svědkem úmrtí svých dvou přátel, kteří zemřeli bezprostředně po sobě. Na celé věci je nejděsivější ta skutečnost, že oběma byla před smrtí doručena děsivá sms s obrazovým záznamem jejich skonu. Jakkoli se to příčí chladnému rozumu, oba následně zesnuli přesně takovým způsobem, jaký sms několik dní předtím předpověděly. Policie se domnívá, že Beth není při smyslech - až na detektiva Jacka Andrewse (Edward Burns), jehož sestra zemřela při podivné shodě náhod, ne nepodobné okolnostem úmrtí přátel vyděšené Beth. Beth a Jack se rozhodnou, že spolu tajemství znepokojivých sms odhalí... Čím blíže jsou pravdě, tím častěji se v mobilu Beth rozezní neznámá melodie a na displayi září slova Zmeškaný hovor... (oficiální text distributora)

Luckyman

Tento horor mi tiež odporúčal ten samý kamarát ako Klikař Charlie a musím uznať, že po Osade to je ďalší skvelý horor. Jedine, čo mi prišlo v polke filmu, že mi to prišlo trochu ako Kruh, kde to bolo zo zhliadnutím kazety a tu zase sms so zmeškaným hovorom. Už som myslel, že je koniec a v závere došlo k skvelému obratu. A pozeral som, že originál je Japonský, takže toto je celkom slušný remake. ()

Black-star odpad!

Opravdu mi příjde že pro dobrý horor už v dnešní době není místo. Je to spíše trapné a chvílemi i úsměvné. Nehledě na nijaké herecké výkony. Nehledě na to že pocitu napětí se za celý film nedočkáte! ()

cinemaboy7

Zvoní telefon. Zvednete ho. Slyšíte svůj hlas a poslední slova před vaší smrtí. Začnete se bát. Pak se to stane. Leknete se tak, až vám z toho vypadne z pusy bonbon a vy umřete. To je v podstatě celý děj filmu. Originál jsem neviděl, ale rozhodně bych to nepřirovnával k luxusnímu "Kruhu". Tohle je strašná nuda. Jen doufám, že mě nic důležitého neuteklo, když jsem si při něm trošku zdřímnul. Ale kvůli tomu na něj znova koukat nebudu. ()

Drtic

Nevidel sem japonskou verzi tak tyhle snímky nebudu srovnávat. Celý mi to přišlo jako slátanina známych hororú ( kruh, nenávist, nezvratny osud.....) Na začátku sem si chvilku myslel že by to mohl být takovej prúmernej horor, ale pozdeji mi zápletka hned došla a bylo po hororu. ()

Likan7

Remake podprůměrnýho japonskýho hororu je...podprůměrný americký horor. Několik solidních scén a hezký masky Vám horor neudělá, musíte být šikovný a vytvořit nepříjemnou atmosféru. Eric Valette není a nedokázal nic z toho a jen převyprávěl už jednou viděné, jen s několika známějšími tvářemi. ()

Banger888

Co k tomuhle dodat. Japonský originál jsem neviděl a americký remake mi tenhle film znechutil natolik, že se na něj ani nepodívám. Praktický celých těch 90 minut jsem se nudil, nelekl jsem se a ač u filmů neusínám, tak tady jsem měl co dělat. Jestli se tímhle páni tvůrci chtěli alespoň lehounce přiblížit Kruhu, tak se jim to skutečně nepovedlo. 1* za sympatickou hlavní hrdinku. ()

DjMetal

Peckovy podla mna taky light horor B.....toto bolo super.Ked som si pozeral Kruh americky-bal som sa a pri japonskom som po 10minutach zaspal a vypol som to...nudaaaa...a myslim ze to bude tak aj v tomto pripade. (pisane pred tym ako som si pozrel japonsky)....teraz ho mam pozrety a je to nuda....americania to kopiruju,ale maju to omnoho lepsie vo vsetkom... ()

beso74

Dal by som aj menej ako 3 hviezdičky, ale nechcem riskovať nijaký hovor čo by som nestihol... :D čo keď...? ()

kenileja

Jejda, to vypadalo na slátaninu z jednoho notýsku ustrašeného samotáře. Neříkám, že "princip" toho, jak bylo zabíjeno a původce toho všeho je úplně marný, ale domontovat do toho ty zrůdičky (navíc každou jinak) a přidat pár bu-bu efektů mi nepřišlo jako zcela správné. Nicméně technicky to je horor se vším všudy. Pro mě navíc obsazen sympatickou Shannyn Sossamon, která se mi sem prostě hodila. "Crrrrrr"... promiňte, někdo mi volá... ()

PB2

Duchové se přestěhovali do mobilního telefonu. Nápad dobrý, zpracování se trochu kýve na hranici kvalitního hororu a parodie, ale jak ke konci ubývají hloupé postavy, zlepšuje se to. Samotný princip, kdy lidé dostanou echo o času své smrti a poslední slova, dokáže vytvořit docela dost napětí, i když to mohlo být o hodně líp zpracované. ()

Amynka

Tak přišlo mi to skoro na stejné úrovni jako originál..Nijak zvlášť děsivý to teda není, ale pár dobrých momentů se tam přeci jenom našlo...Vyzváněcí tón je chytlavý a nerada bych ho uslyšela na svém telefonu:-)Shannyn Sossamon a Edward Burns potěšili:-)Ale teda ten konec mohl být rozhodně lepší a ne tak odfláknutý...Každopádně jsem se nenudila a filmek, jako nenáročná oddychovka, splnil svůj účel.. ()

atlee

Čo ja viem, je to taká z Japonska importovaná verzia Final Destination, ktorá ma nadchnúť nedokázala. Zimomriavky som dostal za celý čas asi len dvakrát na začiatku, potom to bolo stále o tom istom. Na môj vkus príiš predvídateľný záver a dosť veľa dier v scenári. A ani pekné herečky to zachrániť nedokázali. Zvonenie nájdete tu. ()

Luki.V

Nehodlám tady veskrze průměrnému originálu lézt do zadku. Tam kde nezajímavé postavy 10 minut jen hleděly doblba tady nezajímavé postavy pořád něco řeší, tam kde byl originál nechtěně směšný je nechtěně směšný i remake, tam kde byl originál zbytečně natahovaný remake jen příjemně odsýpá. Oba filmy vidím na stejné kvalitativní úrovni, proto hodnotím tak jak hodnotím, a kdybych už měl na jeden z filmů někdyk kouknout tak beru remake, přece jen jsem se bavil mnohem více. ()

deep

Mix Kruhu, Nezvratnýho osudu atd.. Občas probleskne něco jako náznak napětí a atmosféry, který je vzápětí doslova umlácen nudnou šedí. Nuda, nuda, nuda ()

Boudyy

Dávám 3***, páč občas to bylo zajímavé, některé scény byly dost zručně natočeny a třetí za důstojnou adaptaci originálu. Je to průměrné, ale jestli si originál zaslouží ****, tohle je určitě za *** nebo 2,5* (automaticky zaokrouhleno na ***). ()

Pitryx

Mám podobné filmíky rád. Ne že bych od nich něco čekal. Jen tu trochu zábavy bych od nich chtěl. Nu a tady se to povedlo, i když nového nepřinesl snímek zhola nic. Prostě jen opakovaná variace na staré téma, ale úplně jsem se nenudil, takže něco málo plusů dávám i za scénu se zombicí /64/.060820117818/8316 ()

cinema_cz

Další nudný a neinvenční remake japonského hororu, kde oběti díky mobilu zjistí datum smrti i svá poslední slova. (Ci 09/2008) ()

otamat

Na začátek musím říct, že jsem bohužel / nebo možná bohudík / neměl možnost shlédnout japonský originál. To, co se ale přede mnou po celý americký film odehrávalo by se dalo shrnout do jednoho slova: NUDA. Námět a pár scén mi trochu připoměl Kruh, který byl ale nesrovnatelně lepší. Moc jsem si přál nějaký alespoň průměrně dobrý horor na večer, ale tohle byl opravdu přehmat. Absence napětí i originálního příběhu ... musím říct, že jsem byl ve stavu, kdy bych bral i prvoplánové lekačky, ale ani těch jsem se nedočkal. Vím, že jedna hvězdička je vážne málo, ale víc prostě nemůžu. ()