Reklama

Reklama

V každém z nás dříme superhrdina a k jeho probuzení stačí jen trocha magie. V případě Billyho Batsona (Asher Angel) stačí zvolat jediné slovo – SHAZAM! – a tento velkoměstem protřelý čtrnáctiletý chlapec v pěstounské péči se zásluhou starého kouzelníka změní v dospělého superhrdinu Shazama (Zachary Levi). Shazam s dokonalým tělem s vyrýsovanými svaly si však uchovává duši dítěte a v dospělé verzi se pouští do všeho, co by dělal každý teenager, kdyby byl obdařen superschopnostmi: užíval si je! Umí létat? Má rentgenové vidění? Dokáže rukama vrhat blesky? Dokáže se vyhnout zkoušce ze sociologie? Shazam se vydává otestovat hranice svých schopností s radostnou bezstarostností dítěte. Ale své schopnosti bude muset zvládnout rychle, aby mohl bojovat se smrtícími silami zla ovládanými Dr. Thaddeusem Sivanou (Mark Strong). (Vertical Entertainment)

(více)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

dosty43

dosty43 (hodnocení, recenze)

Nové fotky ze sólovky SHAZAM!

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40675186_322727081623843_851306786295119872_n.jpg?_nc_cat=0&oh=acf03c23f34f8204d4939334fc5bfc65&oe=5C284297

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40820669_322727098290508_2483250816673120256_o.jpg?_nc_cat=0&oh=2fc2d7867af4e97959c38347c6d6a60f&oe=5C2C901E

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40819667_322727144957170_9054339527291699200_n.jpg?_nc_cat=0&oh=d3c67a48c40302ff94477fa441c151c4&oe=5BF22218

na příspěvěk reagoval Ratemus, woodsman, hrdygay

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Z toho Loba bych to ale nepoznal. Že ale máš stále chuť jít do dalších DC tv s.se divím,po takových zkušenostech. Tak to mám lepší. Já ty Titans ani zkoušet nemusel,abych věděl že to stojí za hovno. Sice to zní,jako nesmysl,ale v tomhle mám kompas a ten mě ještě nikdy nezklamal.Tím ušetřím fůru času. Taky i díky v tomto př.tobě,abych byl fér. Někdo to prostě musí odnést za nás ostatní.:) Na Krypton si asi počkám,až bude celý,nebo až ho stopnou. Prostě,až toho bude víc. A zřejmě jediná věc,kterou zkusím hned,bez čekání,bude ten Swampík.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

To by ses divil jak nejsem liberální v Dc seriálech a obecně v komiksových seriálech...ovšem věk Loba není známý takže tohle beru...ale aby zesrali Lucifera, z Penguina udělali homouse a prodělali Preachera to fakt ne...a to jsem dala Ještě pár dílů arrow a Flashe a hned s tím přestal...Gotham beru jako jednookého krále mezi slepími a teď mě naštvali s Titans kde to vypadá že Nightwing bude mix Jasona a Damiena...a proto se obávám Swamp Thing ale těším se i tak...ale to není jen Dc i seriály dle Image mě nasrali jako Outcast nebo Walking dead

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak mě to nesere vůbec. Jen mi to prostě přijde na hlavu. To je celý. Já mám smůlu v tom,že nejsem v DC tv seriálech tak liberální jako ty. Nechápu,proč ho tak za každou cenu rvou do tv s.a neudělají mu raději solo film. To by mělo větší smysl. Nebo by mohl být v tom tv Swampym. To už by mě nepřišlo tak divný. Jsem zvědav,jak bude vypadat. Snad ne,jako ten buzík z new52. To byl fakt úlet a urážka. Ještě že ho Kara,tak zrasila. To jsem mu přál.

na příspěvěk reagoval Ratemus

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak jsem to nemyslel. Já ji tam nechci. Jen jsem ji uvedl jako příklad,že když tam už může být Lobo... asi tak. Koukal jsem na wikinu,ale věk jsem nevykoumal. To ostatní samoz.vím. Ale prostě mi nějak nesedí,že by znal Kalova dědu. Takovou info.v žádném comicsu nemám a proto se mi to moc nelíbí.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Samozřejmě víme...tak ať ji tam hodí klidně, ale příběhově by tam moc nezapadala...nevím jak je starý, je nesmrtelný a má brutální regeneraci

na příspěvěk reagoval PKD, Clark_Kent

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

Hm ale to je teď hovno platné... neměl jo tam dávat vůbec a soustředit se měl jen na BvS a ne tam cpat ještě tuhle postavu kterou vědomě uvedl jako demo verzi že potom někdy dostaneme tu pravou...to ještě nevěděl že bude ze hry

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Nevím,mě to připadá dost divný,zrovna jeho cpát do seriálu o dávném Kryptonu. Modli se,ať to nebude černá huba,jako chudák Dru-Zod. Ten dopadl. A to mi tenkrát úplně neseděl v MofS. To už tam rovnou můžou dát Karu. To by nebylo o nic divnější.

na příspěvěk reagoval Ratemus

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak takové prognózy já nedělám. Jsem velmi opatrný. Co bude nebo nebude míti úspěch,nikdo nedokáže odhadnout přesně. Možná,velmi mlhavě.

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Ratemus

na tej stranke Vero kde ma profil a odpoveda tam fanusikom tak to pisal a zakomponoval to tak aby to bolo dobre tiez nemohol viskakovat ako chcel zrod praveho doomsdaya a jeho minulost je na dlchsie co by v BvS nebol cas ak si si nevsimol 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Má být padouch druhé série...hele vždycky takovej není ale radši bych taky R nebo na hraně R když už...

na příspěvěk reagoval PKD

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Však jednou bude ale jak říkáš bude to úplně jinak, film přece si to znovu nenechá dceu posrat...akorát by mě zajímalo co vše budeme muset vidět předtím...vsadím se že birds budou mít úspěch a hned se posune MoS 2 a Liga 2 a další hlavní postavy a začne se dělat birds 2 a solovky postav z nich

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

No,našel jsem pár nejasných fotek,kde není moc vidět,takže nevím. V kryptonu bude Lobo??? To nezvládnou. Navíc,muselo by to být R,aby byl jaký má být a to pochybuji.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

No v porovnání s tím z BvS diametrální rozdíl....a prej lobo bude stejně šílenej jako v komiksech

na příspěvěk reagoval PKD

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

On to bude nechápe, byl jen nařčen...ovšem filmy od Singera a se spaceim mu už nevadí...no jo to totiž nejsou z MCU...tomu se říká pokrytectví

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

To je teda dceu plně debilů když ti strčí nejprve špatnou verzi postav a potom ti řeknou že jednou toho pravého dostaneme...ten toho může říkat, jeho vize se ovšem to týkat už nebude

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

woodsman

Na to mu kašlu. To měl udělat hned a ne to slibovat na později,když už tu šanci stejně nedostane,takže je to jedno.

Související novinky

Zabil Rock dvě franšízy najednou?

Zabil Rock dvě franšízy najednou?

22.03.2023

Pakliže jste to ještě nezaznamenali, pokračování DC komiksárny Shazam! tentokrát s podtitulem Hněv bohů je po prvním týdnu v kinech adeptem na propadák roku. Blockbuster režiséra Davida F. Sandberga … (více)

Novinky z DC Fandome

Novinky z DC Fandome

24.08.2020

Víkendová událost DC Fandom jistě potěšila nejednoho filmového fanouška. Kromě nových trailerů na Batmana, Wonder Woman a Sebevražedný oddíl jsme se ale dočkali taky kupy nových informací o… (více)

Black Adam nabírá obsazení

Black Adam nabírá obsazení

17.07.2020

Filmový spin-off Shazama! Black Adam s Dwaynem Johnsonem coby titulním antihrdinou nabírá další obsazení. Nově jsme se dozvěděli, že postavu Atom Smashera – super silného a super velkého potomka… (více)

Henry Cavill zpátky jako Superman?

Henry Cavill zpátky jako Superman?

28.05.2020

Ještě než se stihnete po přečtení titulku dnešní zprávy nadchnout, musím vás zarazit. Ano, server Deadline potvrdil, že Henry Cavill (Muž z oceli, Mission: Impossible – Fallout) skutečně jedná o… (více)

Reklama

Reklama