V dobrém i zlém (TV seriál)

'Til Death

V dobrom aj v zlom

Kým nás smrť nerozdelí

Komedie / Romantický

USA, 2006 - 2010, 29 h 14 min (Minutáž: 20–23 min)

Bruce Miller

Brad Garrett, Joely Fisher, Kat Foster, Eddie Kaye Thomas, Timm Sharp, J.B. Smoove, Martin Mull, Kathleen Rose Perkins, Kate Micucci, Kevin Nealon, Anthony Anderson, Krysten Ritter, Kym Whitley, Lainie Kazan, Margaret Cho, Richard Lewis, Mayim Bialik, Joe Manganiello, Ken Jeong, Will Sasso, Gilbert Gottfried, Barry Bostwick, Ken Sagoes, Sasha Jackson, Jerry Adler, Lucas Grabeel, Brian Patrick Wade, Yvette Nicole Brown, Roz Witt, Mackenzie Brooke Smith, Kelly Stables, Betsy Rue, Madison Riley, Taylor Geare, Johann Urb, Noureen DeWulf, Amy Rosoff, Meghan Markle, Kimberly Huie, Bill Kopp, Victor Raider-Wexler, Jana Marie Hupp, Rico Rodriguez, Michael Mitchell, Jeff Witzke, Lori Lively, Ted McGinley, Lisa Catara, Diane Delano, Mark Povinelli, Mackenzie Foy, Dom Irrera, Chelsey Valentine, Maree Cheatham, Len Lesser, Hector Luis Bustamante, Sierra McCormick, Stephnie Weir, Robert Donavan, Tricia Leigh Fisher, Anna Zielinski, Stephen Guarino, Alison La Placa, Jessica Lundy, Bre Blair, Jakob Salvati, Nick Bakay, Haley Pullos, Blake Hood, Richie Keen, Brooke Bloom, Toni Trucks, Alan Oppenheimer, Todd Sherry, Carol Ann Susi, Jerry Lambert, Parvesh Cheena, Eddie Hassell, Ty Panitz, Natasha Leggero, Buddy Handleson, Jake Austin Walker, Fred Stoller, Elimu Nelson, Heather Rae Young, Dan Butler, Roy Jackson, Miriam Flynn, Myra Turley, Sayeed Shahidi, Chelsea Smith, Stephanie Pearson, Vincent Oshana, Tim Chiou, Al Ruscio, Anzu Lawson, Elaine Tan, Jill-Michele Melean, John Balma, Hudson Thames, Gibson Bobby Sjobeck, Anthony Steven Giordano, Rudy Dobrev, Brandon Soo Hoo, Rob Benedict, Christopher Darga, Vicki Lewis, Harley Graham, Terence Bernie Hines, Tom Parker, Lindsey Broad, Frantz Turner, Christine Dunford, Susan Yeagley, Joe Howard, Jon Manfrellotti, Regan Burns, Julie Claire, Shaun Gerardo, Richard Tanner, Aree Davis, Steve Monroe, Sam Pancake, Steven Koller, Meeghan Holaway

Alex Barnow

John Doutt

Scénografie:

John Shaffner

Žádné probádávání bílých míst na mapách televizní zábavy, ale dobře odvedený situačně komediální standart. Nejdramatičtější kolizí dobře nastartovaného stroje se stalo ukončení účinkování sousedské rodiny Woodcockových (Eddie Kaye Thomas a Kat Foster), jenž vedlo k hledání nových protihráčů ústřední dvojice (Brad Garrett a Joely Fisher), kteří, jako např. Eddie Muprphyo kopírující J.B. Smoove nebo květinově volnomyšlenkářský Timm Sharp, otevřeli dveře laciné karikaturnosti. I přesto však seriál, po celé své trvání, výrazně nepodlézal laťku nastavenou prvními epizodami a každým svým dílem dokázal nekomplikovaně pobavit.(8.2.2013)

• MM_Ramone

Zrejme si ešte niektorí z vás spomenú na americký sitkom "Reymonda má každý rád". Nebolo to bohviečo, no bola tam jedna postava, ktorá ma občas vedela rozosmiať. Bol to Reymondov starší brat Robert. Hral ho Brad Gerrett. Tento neohrabaný kolohnát sa v roku 2006 dočkal svojho vlastného sitkomu, v ktorom stvárnil hlavnú úlohu. No bohužiaľ tiež to za moc nestojí. Občas som sa pousmial, ale väčšinou to bola dosť nuda. A ani Joely Fisherová mi pri ňom akosi nesedí. Nehodia sa ku sebe, moc im to spolu neladí. **(13.1.2012)

Inteligentnější verze Ženatého se závazky. To je dle mého názoru, nejpřesnější definice tohoto seriálu. Sympatičtejší herci, inteligentnější humor ( stačí jen porovnat retardované grimasy a vtípky Ala Bundy se suchými poznámkami a cynickým humorem Eddieho Starka a není o čem ). Zkrátka příjemný komediální seriál, který se diváka nesnaží násilím rozesmát jako výše zmíněná, z mého pohledu nepochopitelná veleslavnější obdoba tohoto seriálu.... NAVÍC. Kat Foster a Joely Fischer jsou rozhodně pohlednější manželky než Katey Sagal a Amanda Bearse...(14.8.2012)

Musel jsem pozměnit původní hodnocení, protože poslední řada podstatně snížila úroveň, pokusy o "sitcomózu" se poněkud minuly účinkem a seriál ztratil humor. Co se týče úvodních řad, tak byly výbornou symbiózou dvou protikladných partnerů, jejich slovních soubojů s vtipnými dialogy, okořeněný soupeřením s ostatními sousedy.(19.7.2012)

• Madsbender

Tak toto je už vážne trochu pod úroveň. Možnože tento kúsok na začiatku trochu zaujme svojím obsadením, ale nejedná sa o nič, čo by ste si nemohli nechať ujsť. Na Dva a pol chlapa sa schuti zasmejem, každá časť Big Bang Theory má svoje skvelé chvíľky, no V dobrom aj v zlom sa nenašiel žiaden fór, nad ktorým by som sa čo aj len pousmial, a zbytok seriálu je odvar z čistej nudy prešpikovaný trápnosťou.(27.1.2012)

• - Brad Garrett je u nás známí především jako Robert, bratr hlavního hrdiny seriálu Raymonda má každý rád (od r.1996). Představitel Raymonda Ray Romano se mihne v první epizodě v malé roli hosta restaurace. (Olík)

• - Postavu Allison, dcery ústřední dvojice, si během natáčení "střihla" hned čtveřice hereček, a to Kate Micucci (11. epizod), Lindsey Broad (10. epizod), Laura Clery (6. epizod), Krysten Ritter (5. epizod). (Olík)