Reklama

Reklama

Grayson

všechny plakáty
Krátkometrážní / Akční / Fantasy / Sci-Fi
USA, 2004, 6 min

Obsahy(1)

Batman je mrtvý a Dick Grayson a.k.a. Robin se snaží vypátrat, kdo ho zabil. Díky jeho zběsilému pátrání a tréninku ho opouští manželka s dítětem. Objevují se zde i Superman a Wonder Woman a protivníků je celá plejáda. Čím se Robin dostává blíže k cíli, tím více situace přituhuje. Tento krátký snímek je pouze trailerem k filmu, který se nenatočil. (c.tucker)

(více)

Recenze (17)

petero 

všechny recenze uživatele

Opäť ako v prípade BATMAN: DEAD END i Grayson musí fanúšika komixového sveta nadchnúť tým čo ponúka tento kraťas vo svojej kratučkej stopáži. Inak naprostý súhlas s užívateľom Xeelee. ()

2-Xtreme 

všechny recenze uživatele

Tak a teraz neviem čo z toho mal byť naozaj film, alebo ide len o ďalšie krátkominutážne video natočené za vlastné prachy... podľa looku volím druhú možnosť (obsah od c.tuckera je zbytočne spoilerový a nejednoznačný v tom či ide o fake, áno som lenivý aj googliť :D). Pravdu povediac je to skôr ani nie trailer (kvôli dlhšej stopáži) ale promo a možno len fake promo. Každého komixového geeka to musí nadchnúť a musí chcieť vidieť viac. Ukážka má potenciál a tých 5,- eur by som za to do kina dal. Jediný problém vidím v tom, že je tam až moc hrdinov a môže/je v tom chaos. John Fiorella predviedol okrem dobrého námetu, slušnú režijnú zručnosť, no a Grayson je fajn. Viac než pripravovaný film The Avenger by som si pozrel v plnohodnotnej stopáži skôr toto. ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Keby z toho naozaj vznikol celovečerák, najbližšie z batmanovských filmov by mal (aj cez všetkú temnotu) asi k Scumacher-ovkám. Ako kraťas/trailer to ale funguje takmer dokonale. Viac Wonder Woman!!! ()

topr harley 

všechny recenze uživatele

Jako krátkometrážní film a trailer je to skvělé. Komiksový fanda si tam najde všechno. Ale jako celovečerní film by to nikdy nemělo šanci na úspěch. Moc dějových linek, což by způsobilo roztahanost a chaos ve kterém by nic opravdu nevyniklo. ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Nebýt těch teploušských kostýmů ze starých verzí a mít to profesionální desing, byl by to nářez jako svině.Takhle to vypadá místy až docela komicky.Další věc je ta, že kdyby nechali Batmana umřít, neměl bych důvod to vůbec vidět, protože Robin je prostě tragéd.No a nikdy sem prostě nepobral, proč by Superman potřeboval kdy pomoci od lidí v latexových oblečcích.Ale ta plejáda záporáku byla naprosto genitální a na amatérský trailer to bylo dost slušné.45%. ()

Xeelee 

všechny recenze uživatele

Grayson by se dal popsat jako nadupanej a poněkud delší trailer s odhalením děje, rozuzlením zápletky, *SPOILER – CENSORED* koncem a vešla se tam i vedlejší linka ze soukromí. Navíc díky tomu, že je děj oproti běžným trailerům vyprávěnej chronologicky, tak se hodně zapojuje fantazie diváka, kterej domýšlí vynechaný scény. Něco podobnýho dělá i čtenář komiksů, když si v hlavě dotváří děj mezi políčky. Tady jsou ale dost velký mezery, takže záleží především na fantazii diváka a na tom, kolik toho má kdo načteno a nakoukáno. Dokázal bych si představit Graysona jako celovečerák a mohl by se docela zajímavým způsobem svést na vlně temnejch adaptací, který přijdou po úspěších Temného rytíře. | ► Grayson ()

Hwaelos 

všechny recenze uživatele

Trailer je to nadupaný až na půdu. Ještě, kdyby tak film vznikl :) Jediné, co jsem nepochopil ani tady, ani u Batmana: Dead End, proč v tom skvělém looku svítí ty teplákové kostýmy... ()

OughJay 

všechny recenze uživatele

Asi je dobře, že tenhle film nevzniknul. Ten námět je fakt úžasnej, bylo by skvělý, kdyby se toho jednou ujal někdo schopnej, ale hlavně s jinejma hercema, než jsou tady... Ne, že by to nebylo pěkně našláplý, ale působí to na mě tak nějak kýčovitě, možná až parodicky. Jestli ale někdy vznikne podobnej film, rezervuju si lístky do kina na dlouho dopředu... ()

SpaceOdyseus 

všechny recenze uživatele

Parada. Moc bych si to pral videt v celovecerni stopazi. Jasne, je to plne retro superhrdinskych klise, ale je to podane s takovou lehkosti a fanouskovskou laskou... ()

H4ku11 

všechny recenze uživatele

Mne to prišlo ako poriadna blbosť, aj keď je to len trailer. Nech tým autor chcel dosiahnuť čokoľvek u mňa nevyšlo. ()

7ynek 

všechny recenze uživatele

Těžko říct... ale hodnotím to jako samostatně fungující prvek, jelikož film k tomu traileru nejspíš (možná radši snad) nikdy nevznikne. Takže tři hvězdy za snahu. ;) ()

Kritik. 

všechny recenze uživatele

Ide o "akoby trailer" k nikdy nenatočenému filmu. Kiež by bol raz taký film v tomto štýle a atmosfére skutočne vytvorený. ()

Reklama

Reklama