Dexter666 odpad!

Toto sa fakt nedá pozerať - v lepších momentoch to pripomína G.I. Joe (Sicília) a Tron Legacy (podmorské svetielka), v horších (ktorých je väčšina) sa to najviac podobá na tuctové bytky zo seriálu Hercules s Kevinom Sorbom skombinované s Power Rangers (tiež myslím ten 90tkový seriálový). Skúšal som to pozerať viackrát ale po 100 minútach som to vzdal - lokácia "The hidden Sea Earth's core(!)" prekonala hranice najťažšej mentálnej retardácie. Blbci sú vo väčšine, takže dobré hodnotenia dávajú zmysel. ()

doriana.g

Pro mě byl trochu problém v tom, že jsem fandila vodníkům. Pár pořádných tsunami a na Zemi by bylo nějakou dobu líp. Jenže to by se do toho nesměla vložit šupinatá Barbie a potetovaný Ken, který ve frekvenci pohazování zesvětleným zvlněným hárem s přehledem trumfnul kdejakou profi party girl. A blbej byl taky úplně stejně. Za Lundgrena a Wilsona mi bylo vyložene trapně, jakož i za Nicol, jejíž zdeformovaný horní ret ale zase docela hezky zapadal do té rybí říše. No a jinak katastrofa, debilní dialogy, kýčoidní barvičky, úplně zbytečný hmyzí mstitel, otřesná hudba. Jedna hvězda za Willema. Sice neměl co hrát, ale zhostil se toho se ctí. ()

Martynes

Nejpřekvapivější věc na tomto filmu bylo zjištění, že pokud na člověka spadne několikatunový kamenný sloup, může po jeho odstranění v pohodě odejít po svých. Ještě štěstí, že tu absolutní hloupost a hrozné herecké výkony, zmírňují úžasný vizuál, Wanova režie a parádní akční scény. 5,5/10 ()

phil22

Snaha vytáhnout DC na horu je čím dál tím větší, ať už je to Wonder Woman, tak i Aquaman. Příběh v obou případech jednoduchý a klidný, žádné uspěchání a hlavně pomalu a lehce. No a obsazení skvělý Nicole Kidman, Willem Dafoe, Dolph Lundgren úžasná volba. ()

BlackAdder87

Velevážené publikum, uvidíte, co jste dosud neviděli, do města přijel cirkus zvaný Aquaman ... I takhle by se dal tento film uvést. Je naprosto přepálený, místy nechtěně směšný a doporučené množství zpomalených záběrů s chlapácky vrhanými pohledy překročí už po prvních 10 minutách. Přesto vás tahle "atrakce" uhrane svým načančaným vzhledem a blikajícími světélky. Takže si nakonec řeknete, že to nebylo zas tak špatné a že by jste se do říše laserových žraloků zvládli potopit i příště. ()

Vierka135

Mala som pri tom trochu pocit, že pozerám na pseudodokument Vetřelci dávnoveku. Zlepme Malá morskú pannu od Disneyho, legendu o Atlantíde, niečo zo Supermana, niečo z Kráľa Artuša a aby to nebola nuda, objaví sa aj nejaký ten dinosaurus a Stratený svet. Tvárme sa, že to všetko dáva zmysel. Veľmi nedávalo, ale na druhú stranu, nepozeralo sa na to zle. Jason Momoa je veľký sympaťák, Ariel bola tiež kočka, sem tam sa objavil nejaký ten vtip. Celkovo príjemný priemer na ***. ()

BoKo_CzT

Ak máte cca. do 25 rokov a radi si ešte sem tam pozriete rozprávky, tak prečo nie. Efekty zvládnuté, peňazí do toho nasypali veľa. No a dej na úrovni ktorejkoľvek inej napr. ľudovej rozprávky. ()

zodiak217

Výborný film, ktorý som si vychutnal od začiatku do konca. Skvelé herecké obsadenie až na Williama Defoa príde mi, že po Spidermanovi, kde ho mam zafixovaneho už nemal ísť do ďalšieho komínu. Nehodil sa mi do tej úlohy. Ďalšia vec ktorú by som vytkol je príliš skromne zobrazenie detstva Aquamana, pričom tá scéna v Aqualande, kde objavil svoje schopnosti je skvelá. Trochu viac mohli rozvit to detstvo a tiež tvorcovia trochu šetrili s humorom. Uvítal by som viac vtipu a humoru. Inak výborne spracovanie, efekty, bojové scény a výborne vystavany príbeh. ()

Naghavi

Nesnáším marvelovky a komiksové cypoviny, ale na vodomuže jsem si počkal až bude v Blu-ray kvalitě z jednoho důvodu - James Wan...Nakonec z toho vylezla koukatelná vodní pohádka, skoro jako od Rákosníčka, vlastně né skoro...Herec Momoa je sympaťák a jako jediný ze superhrdinů vypadá vcelku normálně. ()

aannemer odpad!

Vydržel jsem tu hovadinu necelou půlhodinu. I tak jsem měl hlavu k prasknutí z toho nekonečného patosu a žvástů naprosto o ničem. ()

hrdygay

NAJLEPSI FILM ROKU 2018, DCEU nikdy nesklame, wan to skvele natocil, inspiroval som bohom snyderom, snyder mu dal zopar rad ako ho natocit epicky, aby zapadol do DCEU, od DCEU dostanem vzdy to, co ocakavam, paradny film s brutalnym navalom emocii, so skvostnou akciu, s vizualnymi orgiami, vynikajucim sountrackam, so skvelymi dc postavami, ci su dobri alebo zaporaci, chvalim aquamana (jason momoa), meru (amber heard), black mantu (yahya abdul-mateen II), orma (patrick wilson), atlannu (nicole kidman), vulka (willem dafoe), thomasa curryho (temuera morrison), nereusa (dolph lundgren), aquaman bol cool potetovany typek v rifliach, ktory zanevrel na atlantidanov, po tom, co mu zabili matku, orm bol paradny zaporak so spravnou motivaciou, suchozemci znecistovali oceany, pri znecistovani umieral zivot v oceanoch, tak im orm chcel vyhlasit vojnu, nenavidel a vinil svojho brata aquamana zo smrti ich matky, black manta bol tiez zaporak so spravnou motivaciou, aquaman nechal umriet jeho otca v ponorke, tak sa mu chcel pomstit, mera bola brutalne pekna zenska v zelenom kostyme s cervenymi vlasmi, ktora ovladala vodu, aj nakopala zloduchom zadky, s aquamanom mali paradnu chemiu, niektore ich sceny, ktore pramenili z merinych nevedomosti o suchozemcoch boli vtipne, atlanna bola obetava matka, za kazdu cenu chcela ochranit svojho syna aquamana a svojho priatela thomasa curryho, podmorsky svet plny morskych tvorov bol paradny, jednoducho vizualne orgie, mnozstvo vizualnych scen malo aj snyderov rukopis, napriklad scena s priserami trench, ked pred nimi aquaman s merou skocili z lode do oceana, alebo pri prvom ormovom utoku na suchozemcov, mera zachranila aquamanovho otca, neskor sa pozerali na znicene mesto, akcne sceny boli genialne, najma na sicilii, ked mera zmlatila zopar black mantovych vojakov, neskor pred nimi utekala po strechach a nakoniec ich pomocou vina z flias porazila, pri tom boli aj lahodne spomalovacky, som striekal, ze je to snyder, podobne aj na zaciatku filmu atlanna nakopala zadky nepriatelom, taktiez aj suboje aquaman vs orm alebo aquaman vs black manta boli paradne, zaver bol epicky, ako vzdy pri DCEU, zase som brecal pri emotivnych scenach SPOILER: v zemskom jadre, kde bol trojzubec, sa prvykrat stretli aquaman s atlannou, dojata atlanna povedala: "arthur", aquaman: "mami" a objali sa, neskor atlanna vravela: "musis mi odpustit, odpust mi to vsetko, prosim", aquaman na to: "skoncila si tu kvoli mne", atlanna: "nebolo to kvoli tebe, nic z toho nie je tvoja vina, vybrala som si sama, odisla som, aby ta zachranila a aby zachranila tatu, povedz mi, povedz, ako sa mu vedie", aquaman odpovedal: "stale chodi na koniec mola, kazde rano, kazdy den a caka na teba" KONIEC SPOILERU, SPOILER: pri zaverecnej bitke aquaman porazil svojho brata orma, orm chcel aby ho zabil, prisla ich matka a kricala: " nie, zabijania uz bolo dost", orm prekvapene a dojato: "matka", atlanna: "o, moj syn", objali sa a orm vravel: "nerozumiem tomu, mali sme ta", atlanna: "ja viem, arthur ma zachranil", orm sa spytal: "si s nim?", atlanna: "ano, ste obaja moje deti a mam vas moc rada, ale ty si podlahol omylu, tvoj otec ta ucil, ze su dva svety, ale mylil sa, zem a more su jedno" KONIEC SPOILERU, v DCEU sa da vzdy spolahnut aj na vynikajuci soundtrack so zimmerovskymi prvkami, amber heard je strasna jebacka, cervene vlasy jej paradne sekli, uz sa tesim na dalsi DCEU film shazam 10/10 () (méně) (více)

KukulienkaHO

"Aquaman" je skvelý hlavne vďaka akčným častiam, ktoré sú krásne prehľadné, farebné, majú výbornú choreografiu a dopĺňa ich skvelá hudba. No a film "Aquaman" je nimi nabitý, ale nemožno povedať, že len kvôli nim je "Aquaman" taký dobrý, aký je. Ale jednoducho vyniká práve akciou. Preto Aquamana odporúčam hlavne milovníkom akčných filmov, ktorí si potrpia na dobrom príbehu a nevadí im sci-fi a fantasy. ()

Scaevola

Nemohu si pomoci, ale tohle už je přehnané... Zcela chápu, že pokud máte za kamaráda Supermana, musíte se snažit, leč už od první scény, kdy floutkovitý hrdina vytlačí ponorku k hladině vzdor vší fyzice, gradaci příběhu i logice uvažování, jsem se stal oprávněným skeptikem a zbytek filmu mne z tohoto rozpoložení nevyvedl. Uznávám sice, že režisér si vyhrál s nejrůznějšími úhly kamery a nasadil všechen svůj um, aby jalový příběh ozvláštnil, a že některé vizuální nápady byly více než povedené (monstra z hlubin si vysloužila samostatnou hvězdičku), ale zbytek za mnohé nestojí. V první polovině snímku se neustále vysvětluje, aniž by se divák cokoli podstatného dozvěděl, v ostatku se pak beze smyslu chvátá kupředu vstříc nudnému finále a šílené (a zbytečné) bitvě, na niž se tvůrci asi také museli podívat skrze dno láhve. ()

Dawydov

Zábavná akční jízda, která nenudí, a není zas tak blbá, aby to překáželo. Pro mě příjemné překvapení. A to dokonce i co se týče monstróznosti a velkoleposti - věděl jsem, že to je velký film, ale i tak jsem toho nečekal až tolik. Navíc, bavila mě většinou i akce, což už je dnes vzácné. Scény, kde se moc nestříhá a vše jede na větší precizně zchoreografované celky jsou úžasné. I hudba v zásadě dobrá. V rámci žánru dokonce uvažuju o těsných pěti hvězdách. Je to předvídatelná blbost, ano, ale kouká se na to fakt dobře. Velké plátno nezbytné. Druhé shlédnutí bude. ()

LencaN

No zkrátím to. Strašně dlouhé. Zbytečně natahované, jen aby se blýskli trikově. Ten příběh mě taky až tak nezaujal. Jako by to nemělo grády. Přitom hlavní postava takový vazoun s charismem, že by mohl jediným pohledem dostat do kolen stovky ženských. Ale když mu napíšou takovou roli, tak je to pak těžké. Aquaman tady není hrdina. Je to jen chlapík, který je nucený něco dělat, ne že by to byla jeho podstata, přání, cíl. Prostě to tak chtěly okolnosti a to mi nepřijde moc hrdinské. ()

buchannon

Možná je to pohádka, jak zde někteří píšou, každopádně však se jedná o jeden z nejlepších, ne-li nejlepší film z prostředí DC Universe, a to jsem si původně myslel, jakej je Aquaman looser a že kromě schopnosti rychle plavat pod vodou nic neumí, velice jsem se mýlil. Aquaman rules!!! ()

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Gunn začíná čistku DC filmů