Reklama

Reklama

Sherlock

(seriál)
Trailer 3
Krimi / Mysteriózní / Drama
Velká Británie, (2010–2017), 17 h 51 min (Minutáž: 88–90 min)

Předloha:

Arthur Conan Doyle (kniha)

Hrají:

Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Una Stubbs, Louise Brealey, Rupert Graves, Mark Gatiss, Andrew Scott, Amanda Abbington, Jonathan Aris (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(12)

Excentrický detektiv z příběhů Sira Arthura Conana Doyla hledá důkazy v ulicích moderního Londýna. (Netflix)

Diskuze

bloodcountes

bloodcountes (hodnocení, recenze)

ti88na

mě teda ti tři přesvědčili dokonale.... (čekala jsem, že Sherlock pořádně Mary zatopí, ale on ji akceptoval bez jediný jedovatý poznámky... to jsem čuměla.)

na příspěvěk reagoval ti88na, Larrysbride

Martin45

Martin45 (hodnocení, recenze)

Takže, písal som rtvs za tú tretiu sériu a toto bola odpoveď:

Dobrý deň Martin, tretiu sériu výborného seriálu Sherlock budeme vysielať v marci. Teraz v januári a februári začneme s reprízami prvej a druhej série.

na příspěvěk reagoval mad_ness, tommy187

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

ti88na

Moje slova série by měla mít aspoň 5 epizod... 3 sou málo... to je rozjížděcí příběh.. pak výplň a hned závěr... to je prostě moc málo.

ti88na

ti88na (hodnocení, recenze)

Larrysbride

No je pravda, že sa nám tam zo všetkých síl snažili ukázať, aký majú oni traja akože skvelý vzťah, ale až tak moc ma nepresvedčili. Rozhodne ten priestor čo jej dali na to nestačil. 

na příspěvěk reagoval dragon94, bloodcountes

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Petaxis

Ale semele, už kvůli tomu, že je těhotná (blinkám znovu z toho cukrkandlu), ale Molly by dle mého nikoho moc nesemlela, protože to zas tak moc důležitá postava není a vůbec se tam objevuje spíše tak nějak okrajově.

na příspěvěk reagoval ti88na

ti88na

ti88na (hodnocení, recenze)

Mňa asi naviac šokovala smrť tej starej panej, ktorú nechali vo Veľkej hre tak nemilosrdne vyhodiť do vzduchu. Ako jednu obeť si to žiadala, ale aj tak. 

ti88na

ti88na (hodnocení, recenze)

Petaxis

Počkať, to oni majú akože šokovať nás? Skôr tam ide, aby niečou smrťou pohli postavami seriálu. Nás môžu akurát šokovať tým podaním. Veď aj pri Reichenbachu sme vedeli, že to Sherlock prežije, no aj tak sme boli na konci hotoví. Tak teda ja som bola hotová :))

Petaxis

Petaxis (hodnocení, recenze)

Jenže zase její smrt každej čeká a nikoho tolik nezasáhne (třeba jako jo, je fajn a nevadí mi, ale přece jen by to byl zásah mezi vztah Sherlock-John, protože John by musel víc lítat kolem Mary a měl by míň času na řešení vražd) a právě proto, že to zas lidi tolik nesemele (nebo si aspoň myslím, že ne) bych si i myslela, že nechají umřít někoho jinýho... Jen ať to není Molly, prosím.... 

na příspěvěk reagoval ti88na, Larrysbride

ti88na

ti88na (hodnocení, recenze)

bloodcountes

Ach tak, no ved aj keď som čítala Škandál v Čechách, tak ta bol John vlastne už ženatý. Takže je to celé časovo asi nejako posunuté. 

na příspěvěk reagoval AlmaYorke

bloodcountes

bloodcountes (hodnocení, recenze)

ti88na

já jsem nevěděla, že přežije, ale brečela jsem asi až když jsem to viděla podruhý nebo potřetí :)))) poprvé jsem byla jenom v šoku

bloodcountes

bloodcountes (hodnocení, recenze)

ti88na

narážím na to, že v knize je Mary už mrtvá, tedy že John je už vdovcem v době, kdy se vrací znovuzrozený Sherlock

na příspěvěk reagoval ti88na

ti88na

ti88na (hodnocení, recenze)

Larrysbride

Ja viem, vlastne si tajne želám ďalší Reichenbach, ale tam bolo jasné, že Sherlock to prežije, čo mi koniec koncov zadržalo slzy v kútikoch oka :))

na příspěvěk reagoval bloodcountes

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

ti88na

Já myslím., že je jasné, že Mary umře hned z několika důvodů - jedním budiž ono málem upálení Johna, kdy CAM varoval ji, nikoli Sherlocka. Mimo jiné... Tedy cílem je, dle mě, jednoznačně ona...

na příspěvěk reagoval ti88na

ti88na

ti88na (hodnocení, recenze)

Petaxis

No ja ju mám tiež rada a samozrejme nechcem jej smrť. To niekto iný predo mnou naznačil, že nie len Mary, ale aj Molly je potencionálna obeť. Ja som reagovala nato, že napriek jej početnému fanklubu, nemá v seriály také postavenie, aby svojou smrťou mohla významnejšie zatriasť vzťahmi viacerých iných postáv. Čo zrejme znamená, že ju ušetria. Takže Hurá!!!

na příspěvěk reagoval Larrysbride

viviak

viviak (hodnocení, recenze)

Ayashiki

streamov je fakt plna rit ja konkretne pozeravam cez filmon tiez+este jeden. vzdy mam otvorene dva lebo jeden obcas seka a druhy ma zas lepsi zvuk...fakt staci pogooglit vyskusat a vecer nebudes mat problem. ziadne oblbovanie nepotrebujes su to free streamy a nezalezi z akej krajiny sa nan pripojis...

Související novinky

Andrew Scott je nový pan Ripley

Andrew Scott je nový pan Ripley

26.09.2019

Hvězda seriálů Sherlock (Moriarty) a Potvora (sexy kněz) Andrew Scott získal hlavní roli v připravované seriálové adaptaci slavné série knih o známém zloději, podvodníkovi a sériovém vrahovi Tomu… (více)

Drákula od tvůrců Sherlocka našel obsazení

Drákula od tvůrců Sherlocka našel obsazení

29.11.2018

V nové drákulovské minisérii od tvůrců seriálového Sherlocka se v hlavní roli objeví herec Claes Bang (Dívka v pavoučí síti, Most). Třídílnou sérii dělají Steven Moffat a Mark Gatiss pro BBC a… (více)

Febiofest má letos Deneuve i stan na Václaváku

Febiofest má letos Deneuve i stan na Václaváku

11.03.2018

Pětadvacátý ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha - Febiofest letos nabízí velmi kvalitní dramaturgii a zajímavé hosty. Tím jistě nevyhledávanějším bude francouzská herečka Catherine Deneuve… (více)

Bond má prvního kandidáta na režii?

Bond má prvního kandidáta na režii?

03.05.2017

Po miliardovém Skyfallu nám bondovská série nabídla Spectre, které se dočkalo horšího přijetí a nevydělalo ani 900 milionů dolarů. Filmová logika v takových případech velí zastavit stroje a zvážit… (více)

Reklama

Reklama