Vychovávat Hope (TV seriál)

Raising Hope

Komedie / Rodinný / Drama

USA, 2010–2014, 32 h 14 min (Minutáž: 21–24 min)

Lucas Neff, Martha Plimpton, Garret Dillahunt, Shannon Woodward, Cloris Leachman, Kate Micucci, Gregg Binkley, Ryan Doom, Bijou Phillips, Jermaine Williams, Ethan Suplee, Lou Wagner, Eddie Steeples, Skyler Stone, Jason Lee, Amy Sedaris, Phill Lewis, Jaime Pressly, David Krumholtz, Greg Germann, Mason Cook, Gary Anthony Williams, Sean Bridgers, Richard Hilton, Natalina Maggio, Michael McCafferty, Valerie Mahaffey, Brandon T. Jackson, Sam McMurray, J.K. Simmons, Paul F. Tompkins, Kent Avenido, Mary Lynn Rajskub, Danny Masterson, Richard Dean Anderson, Wylie Quinn Anderson, Jonathan Kite, D.C. Douglas, Patton Oswalt, Michael Cassidy, Andy Umberger, Stephen Root, Bree Turner, Shirley Jones, Lee Majors, Karl T. Wright, Andrew Dice Clay, Elijah Nelson, Fred Willard, Philip Tan, Dale Dickey, Ashley Tisdale, Chris Pontius, Katy Perry, Mary Birdsong, Kara Taitz, Vivica A. Fox, Travis Van Winkle, Desi Lydic, Anthony Anderson, Ed Begley Jr., Jackie Hoffman, Amy Hill, Marcus Folmar, Izabela Vidovic, Tichina Arnold, Alisa Hensley, Michael Scott Allen, Melanie Griffith, Tippi Hedren, Jenny Slate, Marcus Choi, Wilmer Valderrama, Leslie Jordan, Chris Klein, Mary Gross, Leann Hunley, Christopher Lloyd, Phil LaMarr, Elsie Fisher, Mike O'Malley, Liza Snyder, Luke Perry, Nadine Velazquez, Timothy Stack, Hilary Duff, Jason Kravits, Kevin Covais, Jolene Purdy, Drew Powell, Jorge Diaz, Christopher Frontiero, Arturo del Puerto, Brian Doyle-Murray, Sarah Domin, Barak Hardley, Nick Armstrong, Kerri Kenney, Kaitlyn Black, Bernie Kopell, Carla Renata, Laura Ashley Samuels, Jerry Van Dyke, Todd Sherry, Max Charles, Todd Giebenhain, Jonathan Slavin, Matt Riedy, Raymond Ma, Corey Eid, Tonita Castro, Murray Gershenz, Shelley Robertson, Joy Regullano, James Keane, Nancy Grace, Joe Ordaz, Abdoulaye NGom, Kevin Fabian, David Ury, Ella Anderson, Julia Vera, Nick Gracer, Peter Mackenzie, Ray Santiago, Bob Turton, Marilyn O'Connor, Ben Begley, Kenny Loggins, David Bloom, Luke Davis, Matt Winston, Lou Beatty Jr., E.J. Callahan, Karen Maruyama, Alfred Dennis, Jeff Harlan, Jennifer Irwin, Carlease Burke, Artemis Pebdani, Michael Ralph, Ric Sarabia, Matt Leonard, Earl Billings, Juliocesar Chavez, Anzu Lawson, Malcolm Barrett, Da'Vone McDonald, Carla Jimenez, Matthew Glave, Jennifer Hasty, Linda Gehringer, Carol Herman, Donielle Artese, Lorin McCraley, Gibson Bobby Sjobeck, Jack Axelrod, Larry Clarke, Ethan Kent, Christopher Douglas Reed, Kelly Heyer, Gavin MacIntosh, Brad Grunberg, Federico Dordei, Christopher Gehrman, Christopher Darga, Miles Brown, Bret Loehr, Terence Bernie Hines, Whit Hertford, Matt Besser, Lewis T. Powell, Dominic Burgess, Harvey Guillen, Chuti Tiu, Roger Lim, Tangie Ambrose, Jeffrey Tambor, Clyde Kusatsu, Bunny Levine, Bonnie Hellman, Zabeth Russell, Nicole J. Butler, E.E. Bell, Molly Shannon, Mindy Sterling, B.J. Britt, Eric Nenninger, Diedrich Bader, Michelle Hurd, Rebecca Lowman, Gregory Thomas Garcia, André Gordon, Brigitte Nielsen, Keith Carradine, Tommy Chong, Judith Light, Michael Rapaport, Giovonnie Samuels, Seana Kofoed, Lesley Nicol, Michael Bowen, August Maturo, Rebecca Flinn-White, Kit Pongetti, Cheryl Texiera, Cameron Moulène, Amy Anderson, Richard Doyle, David Pressman, Betsy Sodaro, Tug Coker, Anthony Alabi, Alejandro Patiño, J.P. Manoux, Chet Grissom, Susie Geiser, Crystal Santos

Komediální seriál od Grega Garcii, který má na triku třeba My name is Earl, ze kterého v první sezóně vystupovala většina hlavních postav v epizodních rolích. Jinak to díky Garciovi má takový ten Earlovský nádech, který se mi líbí. Jedinečnou postavou je senilní babča, která jednou z nejzábavnějších seriálových postav poslední doby.(16.6.2011)

Příjemný seriál o partě ne zrovna chytrých buranů, kteří se snaží vychovávat malé dítě. Tvůrce Earla, Gregory Thomas Garcia, opět přichází se svým specifickým "buranským" humorem a opět mu to většinu času vychází. Některé díly jsou sice slabší a hlavně závěrečné epizdody 2.série jsou příběhově i po humorné stránce už dost mimo, ale i tak je tahle parta okolo malého prcka stále zdrojem nenáročné zábavy. Seriál asi nikdy nebude kopat první komediální ligu, ale i tak se u něj člověk celkem dobře pobaví .(31.5.2012)

Myslíte si, že sa to deje aj v iných rodinách, len sa o tom hanbia hovoriť? V rodine Chanceovcoch sa o tom bavia otvorene. Šialená dysfunkčná rodinka (a to som si vždy myslel, že prvenstvo patrí rodine Bundovcov, neskôr som spoznal Gallagherovcov) a jej príbehy. Samozrejme, že babička je fajn. najviac sa mi páči na RH, že každá jedna séria sa skončí tak, akoby sa mal skončiť seriál, ale tak Greg Garcia o tom vie svoje. Hodnotené po absolútnom finále seriálu.(30.5.2012)

Dívat se na to dá a občas se i zasmějete, i když většina scének je dost vyšroubovaných a nereálných. Samotná představa rodinky žijící v téhle sestavě mi přijde dost uhozená. Pokud jste baštili "Jmenuji se Earl", bude se vám líbit i tohle...i když asi ne tak moc. Každopádně styl humoru je takřka stejný. Z mého pohledu ale převažují nudnější pasáže občas prošpikované nějakou tou hovadinkou, která vám tu a tam vykouzlí úsměv na rtech, ale od srdce ze zasmějete málokdy. Takže něco málo nad 50 %.(17.9.2014)

Americká, trochu pošahaná rodinka mimo veškeré běžné konvence řeší každodenní výzvy po svém. Taťka Jimmy je tak trochu ňouma, ale hodnej, Hope je dítko k zulíbání a korunu tomu všemu nasazuje senilní babča Maw Maw. S trochou nadsázky ukázkový příklad toho, jak užívat stáří na plný koule. Pro všechny zúčastněné. Humor z vidlákova sice nekorektní, každopádně roztomilé výchovné pointy na konci epizod splňují poselství. Raise Hope with hope ...(22.2.2011)