Vychovávat Hope (TV seriál)

Raising Hope

Komedie / Rodinný / Drama

USA, 2010 - 2014, 32 h 14 min (Minutáž: 21–23 min)

Lucas Neff, Martha Plimpton, Garret Dillahunt, Shannon Woodward, Cloris Leachman, Kate Micucci, Gregg Binkley, Ryan Doom, Bijou Phillips, Jermaine Williams, Ethan Suplee, Lou Wagner, Eddie Steeples, Skyler Stone, Jason Lee, Amy Sedaris, Phill Lewis, Jaime Pressly, David Krumholtz, Greg Germann, Mason Cook, Gary Anthony Williams, Sean Bridgers, Richard Hilton, Natalina Maggio, Michael McCafferty, Valerie Mahaffey, Brandon T. Jackson, Sam McMurray, J.K. Simmons, Paul F. Tompkins, Kent Avenido, Mary Lynn Rajskub, Danny Masterson, Richard Dean Anderson, Wylie Quinn Anderson, Jonathan Kite, D.C. Douglas, Patton Oswalt, Michael Cassidy, Andy Umberger, Stephen Root, Bree Turner, Shirley Jones, Lee Majors, Karl T. Wright, Andrew Dice Clay, Elijah Nelson, Fred Willard, Philip Tan, Dale Dickey, Ashley Tisdale, Chris Pontius, Katy Perry, Mary Birdsong, Kara Taitz, Vivica A. Fox, Travis Van Winkle, Desi Lydic, Anthony Anderson, Ed Begley Jr., Jackie Hoffman, Amy Hill, Marcus Folmar, Izabela Vidovic, Tichina Arnold, Alisa Hensley, Michael Scott Allen, Melanie Griffith, Tippi Hedren, Jenny Slate, Marcus Choi, Wilmer Valderrama, Leslie Jordan, Chris Klein, Mary Gross, Leann Hunley, Christopher Lloyd, Phil LaMarr, Elsie Fisher, Mike O'Malley, Liza Snyder, Luke Perry, Nadine Velazquez, Timothy Stack, Hilary Duff, Jason Kravits, Kevin Covais, Jolene Purdy, Drew Powell, Jorge Diaz, Christopher Frontiero, Arturo del Puerto, Brian Doyle-Murray, Sarah Domin, Barak Hardley, Nick Armstrong, Kerri Kenney, Kaitlyn Black, Bernie Kopell, Carla Renata, Laura Ashley Samuels, Jerry Van Dyke, Todd Sherry, Max Charles, Todd Giebenhain, Jonathan Slavin, Matt Riedy, Raymond Ma, Corey Eid, Tonita Castro, Murray Gershenz, Shelley Robertson, Joy Regullano, James Keane, Nancy Grace, Joe Ordaz, Abdoulaye NGom, Kevin Fabian, David Ury, Ella Anderson, Julia Vera, Nick Gracer, Peter Mackenzie, Ray Santiago, Bob Turton, Marilyn O'Connor, Ben Begley, Kenny Loggins, David Bloom, Luke Davis, Matt Winston, Lou Beatty Jr., E.J. Callahan, Karen Maruyama, Alfred Dennis, Jeff Harlan, Jennifer Irwin, Carlease Burke, Artemis Pebdani, Michael Ralph, Ric Sarabia, Matt Leonard, Earl Billings, Juliocesar Chavez, Anzu Lawson, Malcolm Barrett, Da'Vone McDonald, Carla Jimenez, Matthew Glave, Jennifer Hasty, Linda Gehringer, Carol Herman, Donielle Artese, Lorin McCraley, Gibson Bobby Sjobeck, Jack Axelrod, Larry Clarke, Ethan Kent, Christopher Douglas Reed, Kelly Heyer, Gavin MacIntosh, Brad Grunberg, Federico Dordei, Christopher Gehrman, Christopher Darga, Miles Brown, Bret Loehr, Terence Bernie Hines, Whit Hertford, Matt Besser, Lewis T. Powell, Dominic Burgess, Harvey Guillen, Chuti Tiu, Roger Lim, Tangie Ambrose, Jeffrey Tambor, Clyde Kusatsu, Bunny Levine, Bonnie Hellman, Zabeth Russell, Nicole J. Butler, E.E. Bell, Molly Shannon, Mindy Sterling, B.J. Britt, Eric Nenninger, Diedrich Bader, Michelle Hurd, Rebecca Lowman, Gregory Thomas Garcia, André Gordon, Brigitte Nielsen, Keith Carradine, Tommy Chong, Judith Light, Michael Rapaport, Giovonnie Samuels, Seana Kofoed, Lesley Nicol, Michael Bowen, August Maturo, Rebecca Flinn-White, Kit Pongetti, Cheryl Texiera, Cameron Moulène, Amy Anderson, Richard Doyle

Podobnost z Jmenuje se Erl čistě náhodná... :DTrochu mi to připomnělo Millerovy, ... ale je to daleko šílenější... uplná moje familye. Dnešní díl z pavouky mě naprosto rozsekal. Odnaučit se strachu! XDTakže zatím.. 85% .... nářez!!! :D Doufám že i ostatní díly budou podobný odvaz:) Takže jsou 3 přání a bobřík! Babča to opět zabila! :D Tenhle seriál budu milovat. B)(9.10.2015)

Komediální seriál od Grega Garcii, který má na triku třeba My name is Earl, ze kterého v první sezóně vystupovala většina hlavních postav v epizodních rolích. Jinak to díky Garciovi má takový ten Earlovský nádech, který se mi líbí. Jedinečnou postavou je senilní babča, která jednou z nejzábavnějších seriálových postav poslední doby.(16.6.2011)

Měl jsem po první sérii trošku výčitky ze čtyřhvězdičkového hodnocení, ale při sledování druhé jsem dlouho přemýšlel jestli ještě neslevím..... Ve druhé sérii, alespoň do její poloviny, to, co je v té první důvodem plesat a smát se až za břicho se popadat, vypadá vykonstruovaně a omšele... Prostě recyklovaný úspěšný nápad, který už moc nefunguje...Avšak v momentě kdy se příběh začne rozbíhat směrem do předu a dějové zápletky se začínají rozvíjet ba gradovat....celý děj dostává prostor pro další přirozené s příběhem vtipné situace, kdy zase vybuchuji smíchy.....takže po druhé sérii můžu konstatovat, že i přes mé pochyby o udržení smyslu tohoto zajímavého seriálu jsem spokojen. Hurá na třetí. Zde se již bude lámat chléb. Třetí série mě dost překvapila, tím, že udržela laťku dost vysoko a některé díly jsou doopravdy výborné a k popukání. Čtvrtá a nejspíš poslední porce malé Hope a její povedené rodinky už nejspíš definitivně rozhodne zda se project tvůrcu My name is Earl, tomuto kultu přiblíží alespoň ke kotníkům.(4.7.2013)

Raising Hope patří mezi mé tři nejoblíbenější současné komediální seriály (vedle Modern family a The Middle). Show vyloženě visí a prosperuje na ženských představitelkách – přidrzlá mamina Virginie, pěkná a naivní Sabrina, její sestřenice s mrtvým zubem, zpěvem a hrou na ukulele a hlavně babča, která to nemá v hlavě zcela v pořádku. Jo, babča jede a je bezkonkurenčně tím nejvtipnějším, co vám může Raising Hope (a možná i celkově televize) nabídnout. Burt a Jimmy jsou na můj vkus až moc tupý (ale to v žádném případě neznamená, že mi vadí). Seriál pochází z dílny autorů My name is Earl, což je silně znát, např. tím, že jsou do Raising Hope obsazováni do malých roliček (za což jsem maximálně vděčná, protože vždy hrají skvělé postavy a charaktery). Vidím posun oproti Earlovi, tak doufám, že Raising Hope nečeká podobný osud.(20.11.2012)

Americká, trochu pošahaná rodinka mimo veškeré běžné konvence řeší každodenní výzvy po svém. Taťka Jimmy je tak trochu ňouma, ale hodnej, Hope je dítko k zulíbání a korunu tomu všemu nasazuje senilní babča Maw Maw. S trochou nadsázky ukázkový příklad toho, jak užívat stáří na plný koule. Pro všechny zúčastněné. Humor z vidlákova sice nekorektní, každopádně roztomilé výchovné pointy na konci epizod splňují poselství. Raise Hope with hope ...(22.2.2011)

• - Hope Chance hrají ve skutečnosti dvojčata Bayley a Rylie Crecutovy. (Vojt@P)

• - V seriálu se setkává řada herců ze seriálu Jmenuju se Earl (od r. 2005). Krom hlavních postava Jason Lee, Ethan Suplee, Jaime Pressly a Eddie Steeples se objevují také Gregg Binkley v roli Barney Hughese, Nadine Velazquez hrající Valentinu, také Dale Dickey, opět coby prostitutka Patty, která ve 12. epizodě 2. série "Varuj se hazardu" dokonce přiznává, že je z Camdenu, její "kunčaft" Timothy Stack, jeden ze scenáristů Vychovávat Hope, i zde hrající sám sebe, Camdenskou místní pseudocelebritu seriálu Pobřežní lýtka (od r. 2000), jak jinak než "opět pod parou". (spiderakhero)

• - Internetový magazín buddyTV.com vyhlásil postavu Hope Chance nejoblíbenější seriálovou dětskou hvězdou. Nechala za sebou takové hvězdy, jako jsou Lily (Aubrey Anderson-Emmons) ze seriálu Taková moderní rodinka (od r. 2009), Emmu (Cali Sheldon) ze seriálu Přátelé (od r. 1994), Harrisona (Evan George Kruntchev) ze seriálu Dexter (od r. 2006) nebo také kreslené děti Ikea ze seriálu Městečko South Park (od r. 1997), Stewieho Griffina ze seriálu Griffinovi (od r. 1999) a Maggie Simsponovou ze seriálu Simpsonovi (od r. 1989). (Vojt@P)