Reklama

Reklama

Thor: Temný svět

  • USA Thor: The Dark World (více)
Trailer 1

V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli, mocnějšímu než samotný Odin a celý Asgard, se musí Thor vydat na nebezpečnou cestu. Čeká ho sblížení s krásnou Jane Foster (Natalie Portman), avšak události Thora přinutí obětovat vše, aby zachránil lidstvo. (Falcon)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan

Tam bych dokázal vybrat i trochu vhodnější obrázky.... zrovna se na jden dívám. B)

Zlatočerný je možná.... cool, ale záleží taky na tom kdo v tom vrnění je.... :)

kRenzik

kRenzik (hodnocení, recenze)

Kazdopadne ten Ironman v cernozlatem provedeni se mi hodne libi :). Kez by mu dali takovou barvu i v Avengers :). Ale to spis ne.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Dinosauři, jsou plazy a pokud vim tak plazy jsou vybaveni kloakou.

A to znamená že mají své reproduční orgány uvnitř těla, nikoliv jako mi savci.

Takže tak? 8)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Jo jo... Loki... loki loki.... už zase píšu tvrdý, proč sakra... to je nějaká fixace?

Tohle není stejné jako když píšu běžně.... tohle je něco nového... můj vrahopis se zdá se taktéž vyvíjí.... O_o

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

MsUtahraptor

Zrovna jsem prohnal google.... a nevim proč, ale při dotazu "Thor Ice Gigant famale".... my to vyhodilo akorát Lokyho v ženské podobě. Po důvodu snad ani pátrat nechci.... :DDDD

 

Bejt Loky asi nebylo vážně snadný... :D

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Bude to znít asi blbě.... ale já ne. B)

To je taky na delší debatu... jak ono je to vlastně s ní....

ale může vždyť měla toho modrázka ne?

 

Dokáže se měnit.... ale u ní je to spíš otázka mimiker, tedy schopnosti napodobyt.

Né proměny, jako doslova.... neumí se měnit uvnitř.... zůstává stejná.

NAŠTĚSTÍ....! :D

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

MsUtahraptor

instinkt určitě....

Ten obrázek.... je masakrozní :D

Blbá otázka... u ledových obrů jsou taky nějaké děvy?

Jinak teda NO TEDA TAŤKO! . XD

Ani se nedivim že se Loky chová ke své rodině takovou záž... XD

na příspěvěk reagoval MsUtahraptor

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

MsUtahraptor

Nejde tu o tělo, ale povahu... bez tak by jsi ho musela přikurtovat k sedačce a krmit... pač by šel okamžitě po ovladači. B)

V případě může, je to přesně naopak.... nemusím snad dále vysvětlovat. :D

na příspěvěk reagoval MsUtahraptor

MsUtahraptor

MsUtahraptor (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Nedocení?

"Miláčku, co kdybys mi dneska dělal nejlepší kamarádku? Nakoupíme hory čokolády, otevřeme lahev červeného a budeme celý večer tlachat o ničem u nějakého podřadného hororu..." ;D

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Když jsi smrtelník a necháš se přešít.... není už moc cest zpět. Prostě si na to musíš zvyknout, nebo společnost okolo tebe.... nebo se přestěhuješ a svou dřívějiší identitu utajíš.

V případě boha to záleží na jeho variabilitě.... a rozmaru.

Jenže si vem když třeba přijde domů... jeden den jako holka a druhej den jako chlap? O_O

I když to má jisté výhody.... ženy to určitě tak nedocení jako mi "chlapy" :D

Ale stejně je to prostě pošahaný.... Některé věci jsou prostě lepší jen jednou, o tom žádná.... :)

na příspěvěk reagoval MsUtahraptor

Související novinky

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

01.09.2022

Režisér Miguel Sapochnik, mimo jiné tvůrce nejlépe hodnocených epizod Hry o trůny, se původně do světa Západozemí vracet nechtěl. Museli ho nakonec přemlouvat scenárista Ryan Condal a autor předlohy… (více)

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

05.07.2018

Fanoušci kultovního seriálu Rodina Sopránů mohou být klidní. Tedy, jak se to vezme. Prequelový film o mafiánské rodině v čele se zesnulým Jamesem Gandolfinim (Pravdivá romance, 8 MM) se po rocích… (více)

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

29.10.2017

Po seriálovém Chuckovi by člověk Zacharymu Levimu prorokoval velkou kariéru - zatím se k ní ale neodpíchnul. Jeho největším kinoúspěchem je animák Na vlásku, v němž namluvil zlodějíčka Flynna, a… (více)

Mikkelsen vs. Doctor Strange?

Mikkelsen vs. Doctor Strange?

28.08.2015

Kariéra Madse Mikkelsena nabírá zajímavé obrátky. Dánský herec strávil pár let v seriálovém Hannibalovi, ten ale právě končí a Mikkelsena volá Hollywood. Už před pár lety jej Marvel chtěl jako… (více)

Reklama

Reklama