Annabelle

John Form našel pro svou nastávající manželku Miu dokonalý dárek – krásnou starou klasikou panenku oděnou do sněhobílých svatebních šatů. Ale Miina radost z Annabelle nemá dlouhého trvání. Jedné hrůzné noci vtrhnou do jejich domu vyznavači satanského kultu a brutálně napadnou mladý pár. Prolitá krev a hrůza nejsou to jediné, co za sebou nechávají. Vyznavači Satana vyvolali bytost tak zlovolnou, že nic z toho, co udělali, nelze ani zdaleka srovnávat se zlem, kterým je nyní posedlá Annabelle. (Warner Bros. CZ)

Jessicahamby

Začátek pěkný, pomalu se rozjíždějící, ale pěkný. Konec měl příliš rychlý spád, nic neočekávaného a působí tak, že tvůrcům došly finance. ()

Fajung

leonetti si asi po zajatí démonov potreboval trošku vyvetrať hlavu a tak sa rozhodol pre predčasne vianočné nákupy. Zamieril si to rovno do Dráčika, kde chcel navodiť hororovú atmosféru a vystrašit decká. Siahol po prvej Bbrbie, ktorú uvidel vo výklade, zhasol svetla a z nakupujúcich urobil hercov. Z kamerových záznamov potom natočil film. Za 2-3 scénky 40% ()

wick

Průměrný nevýrazný příspěvek...o panence, který alespoň nenapodobuje Chuckyho. Na jedno podívání se to dá. ()

mikimiki09

Nj, opět další filmové zklamání. Horor strašidelný asi jako čivava od sousedů se snad ani nedá nazvat hororem. Nesympatická nána většinu filmu hystericky kejhá, přechovává doma hnusnou panenku ze smeťáku a diví se, že jí z toho hrábne. Asi nejvíc mne na celém filmu vyděsilo to, když jsem si uvědomil, že tu hoďku a půl očekávání aspoň něčeho pořádného, mi už bohužel nikdo nevrátí. Pac a pusu, dobrý horor hledejte jinde! ()

jouzy odpad!

Podle očekávání a reklam tohoto filmu jsem se celkem těšil , ale skutek utek. Tento horor se mi zdá poněkud nudný. Vím že režisér John Leonetti točí lepší filmy, ale tento filmeček se mu moc nepovedl. Ďěj o ničem překvapivém nic vás nezaskočí, prostě nuda. ()

krachman

Asi 1x jsem se lekl a pri jedine scene mi prebehl mraz po tele. A to je pro me malo. Je to slatanina vice filmu. Nedeporucuju! ()

Tomko87

Horor, ktorý sa priživuje na svojom bratovi, V zajatí démonov. Ako boli tam pôsobivé scény, napodiv aj strašidelné. ale pomedzi to to bola dakedy až príliž nudná vata. Finále bolo napínavé, no aj nedomyslené. Herci boli celkom v poriadku, nešli mi na nervy a neprekážali mi. To beriem za plus. Videl som oveľa lepšie horory, ale aj oveľa horšie. Snáď rok 2015 bude plodnejší na lepšie strašidelné filmíky . ()

david666

Díky pár scénám a lekačkám se dá na film v pohodě dívat. Škoda, že přiběj je povrchní, na druhou stranu pořád se něco děje a nenudil jsem se. ()

Nominant

Ak chcete ísť do kina na poriadny horor, určite choďte na čokoľvek iné ako na tento film. Viac "zimomraviek" môžete mať aj z pohľadu na obraz s bubákom, ktorý líže zmrzlinu. Úprimne som nič veľké neočakával, ale toto? Neviem, čo si o tomto filme myslieť. Ísť na tento film bol jeden veľký OMYL a toho kto sa za ním podieľal by mal čakať trest. Už len za to, že nás ukrátil o toľko času, ktorí mohol byť využitý inak. Dávam síce 3* , ale nie som tým nadšený -_- ()

Ondrew odpad!

Haha, hehehe, hoooohohohohohooo... h h hh hhhhh, juchuchuuuuuu! Ak si teraz myslite, ze mi zrejme preplo (co je v podstate vysoko pravdepodobne), tak len smelo! Nemozem si pomoct, ale spolu s tzv. "hororovym" sub-zanrom, ktory by som oznacil ako "fetish doll from hell", proste doslova ZHEBLA cela jedna cast hororovych filmov ako takych. Uz dopredu som tusil, co asi tak moze byt naplnou tejto... DALSEJ... radoby bubububu strasne desivo vyzerajucej (rozumej v preklade: stale dokola jedno a to iste, ale neva) "babiky". Ked sa dal cely tento "babikovsky" kolos patricne do pohybu (btw, dodnes si spominam max. na jeden podobny... ako-tak pozeratelny kusok), akosi som tusil, ze Hollywood to cele zase raz riadne poserie... A nemylil som sa, z coho mam, drobatko nemastnu-neslanu, "radost". Kde na tie blaboly o babikach posadnutych vsetkym moznym vlastne chodia... uz nam tu snad chyba len babika posadnuta Bieberom (to by bol fakt mega-brutal-horor!!!). Proste sorry, mili pani filmari, ale toto vam proste N-E-Z-O-Z-E-R-I-E-M a pozrel som si to len preto, aby som nasledne mohol v pokoji skonstatovat, ze na poli "babikovych hororov" sa vobec nic nezmenilo, ba prave naopak. Je to len hrosie a horsie. Fakt neviem, kde nizsie sa chcu autori este prepracovat. Nestaci hodnotenie staby odpad? Hmm, asi nie, zrejme napokon budeme musiet liezt do minusovych hodnoteni, pretoze podaktore filmy sa uz ani inak hodnotit nedaju. Jednoducho... cakal som odpad, neveril som vlastnym ociam AKY odpad som nasledne schytal... a vo finale teda i udelujem verdikt odpad!. Avsak, aby som to prelozil do skaly mojho tradicneho hodnotenia... je to za kraaaaasnych 0%. P.S.: S nazorom kolegu s nickom Flipnic sa v plnej miere stotoznujem... nadherne vyjadrene! +1 ()

Saxos

Zapletení Charlese Mansona do přiblblýho panenkovskýho hororu? Proboha proč? Když mám krásně zařízený dětský pokoj plný krásných panenek, tak nejlepším nápadem je koupit a umístit do něj pěkně hnusnou panenku. Přitom na ten stupidní děj nemá žádný vliv. Jediný úlek Vám způsobí zvuk. To je hrozně inteligentní z hladiny 33 dB to okouřit na 102 dB. To se lekne každý i kdyby koukal na koupajícího se Ferdu mravence. ()

Jenn odpad!

Tak jo. Chtěla jsem tomu dát jednu hvězdičku aspoň za dobrou hudbu a hlavně za ten konec, u kterýho jsem si zcela naivně přála, aby ta děvka z toho okna skočila. Nicméně, v životě jsem neviděla pitomější film, než je tohle. Jediná dobrá scéna byla scéna ve výtahu, která mě ale tak po dvou vteřinách neskutečně nudila. Nesympatický herci, všude samá láska, tohle že má bejt horor?! ()

blade23mc

! Spoiler Alert ! Horor o panence téměř bez panenky, která tam toho vlastně moc neudělá a vše je víceméně očekávaný. Pár dobrých lekaček se možná najde. Takže jediný "pěkný" bylo to vraždění na začátku, za což dávám něco navrch. Takže 30% ()

brasek

Utrpenie! Snímok je prakticky do 50 minúty absolútne nudný, bez napätia (dve nevýrazné vraždy, zhorené pukance...) s biednou atmosférou. Potom prídu nejaké lakačky, ale celé je to neslané a nemastné. Tento snímok je jeden z tých, u ktorých som sa tešil na koniec. Na žáner Horor je tento snímok absolútne zlyhanie. ()

HonzaBarta

Jeden z podprůměrnych filmů, který nemá pointu. Jsem člověk, který se u "hororů" bojí, ale tady? Opravdu ne! Od tohoto filmu jsem čakal,že to bude slušný prequel na V zajetí démonů, ale že to bude takhle "špatné", jsem nečekal. Kažkou vteřinu jsem čekal, kdy se film konečně rozjede, ale marně. Jedíná věc, kterou bych na filmu rád vyzdvihl je hudba, kterou udělal můj oblíbený Joseph Bishara. Jinak opravdu podprůměrny, špatný a nudný film. 15% ()

Nová adaptace Prokletí Salemu našla režiséra

Nová adaptace Prokletí Salemu našla režiséra

13.04.2020

Manželé Warrenovi zpět pro třetí Annabelle

Manželé Warrenovi zpět pro třetí Annabelle

18.10.2018

Patrick Wilson (Aquaman) a Vera Farmiga (Zdrojový kód) si zopakují své role Eda a Lorraine Warrenových v třetím dílu spin-offové Annabelle. Příběh třetího filmu se bude točit okolo proslulé panenky,… (více)

Třetí Annabelle má režiséra

Třetí Annabelle má režiséra