poster

Cloak & Dagger (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Drama

USA, 2018 - 2019, 14 h 22 min (Minutáž: 40–49 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RedRose
  **

  Tady je to červené ?? To jako vážně ?? Já jsem velký fanda Marvelovských filmů i seriálů, ale tady tomu vážně nerozumím... 7 dílů z 10-ti bylo příšerně utahaných a na mnoha místech jsem fakt nechápal co to tam za cocotiny řeší... To už slabý Inhumans byli lepší... Dostalo to druhou sérii tak uvidíme...(15.8.2018)

 • Filip.Kazi
  ****

  Na to,jak se to zoufale pomalu a nudně rozjíždělo,tak se to od poloviny série stalo poměrně zajímavým a zábavným seriálem.Když se přežije ten začátek,kde pomalu objevují své schopnosti a sebe vzájemně,tak pak se to začne slušně vyvíjet.Nějaké to propojení s jinými událostmi v seriálech.To jejich občasné hloupé chování a rozhodnutí....a pak to najednou chtějí všechno napravit.Oproti jiným Marvel seriálům je to poklidné s občasným akčnějším momentem.Postavy jsou vesměs sympatické a v pohodě.*S01-75%(8.8.2018)

 • Jazz06
  **

  Po 3 dílech jsem to vzdal. Nudné, utahané, postavy ne příliš sympatické, zvlášť ta holka mi lezla krkem. Asi jsem čekal něco jiného. Vzhledem k tomu kolik je seriálů, tak nehodlám trávit hodiny u něčeho, co se možná trochu rozjede. Jediné co můžu pochválit je soundtrack.(16.8.2018)

 • Adasin
  ****

  Vypadalo to z traileru na pořádný průser, ale samotnou mě překvapilo, jak fajn seriál to nakonec je. Opět jsem si všimla, že to mnozí vzdali po prvních pár dílech, že to bude nuda o ničem pro teenagery. Ne, není to nuda o ničem pro teenagery, vztahy se tu sice řeší také, ale minimálně. A věřte, že se vyplatí dát seriálu ještě šanci - tak kolem pátého dílu se to zlomí, díly začnou slušně odsýpat a to tempo až do konce nepoleví (dokonce mě někdy i mrzelo, že si nemůžu pustit všechny díly najednou jako u seriálů od Netflixu). Kromě toho jsou tu ještě povedené efekty, hudba a obsazení, dle mého to hlavní dvojici fungovalo dobře a ani z ostatních jsem nenašla nikoho, kdo by mi tam neseděl. Celkem jsem i zvědavá na tu další sérii, poslední scéna na ní přece jenom dobře vnadí. 7/10(8.8.2018)

 • - Jedním z odkazů v seriálu na Marvel Cinematic Universe (MCU) je i společnost Roxxon. Zmínka o Roxxonu se objevila již ve filmu Iron Man (2008). Dále byla společnost sponzorem závodů v Monaku ve filmu Iron Man 2 (2010) a ve filmu Iron Man 3 (2013) se dozvíme v souvislosti se společností o úniku ropy. (Adasin)

 • - V epizodě je odkaz na seriál Luke Cage (od r. 2016), konkrétně když detektiv O'Reilly (Emma Lahana) zmíní svoji kolegyni z New Yorku, Misty Knight, detektiva z Luka Cage. (DeLeTeCZ)

 • - Jedná se již o jedenáctý seriál z Marvel Cinematic Universe (MCU). (Adasin)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace