Everwood

Drama / Rodinný
USA, (2002–2006), 64 h 1 min (Minutáž: 41–46 min)

Tvůrci:

Greg Berlanti

Hudba:

Blake Neely

Treat Williams, Gregory Smith, Emily VanCamp, Vivien Cardone, Chris Pratt, Tom Amandes, John Beasley, Sarah Drew, Jan Broberg, Sarah Lancaster, Marcia Cross (více)

Série(4) / Epizody(89)

Nejenom ve velkoměstě žijí lidé. A všude je třeba zázraků medicíny... Everwood. Městečko v americkém Coloradu, půvabné místo, stulené v klínu Skalistých hor. Domov jedné z prvních oper v zemi, nejstarších zlatých dolů, třetí největší soutěže ve vaření s chilli – a od jisté doby i světoznámého neurochirurga a jeho dvou dětí. Neboť doktor Brown, velký a slavný doktor Brown, v jehož ordinaci si podávali dveře nejslavnější a nejvlivnější lidé státu, se po tragické smrti své ženy zcela nečekaně – a pro všechny zcela nevysvětlitelně – rozhodl opustit svou zavedenou newyorskou praxi a přestěhovat se na tenhle – sice krásný, ale přece jenom – konec světa. Marně si obyvatelé městečka lámou hlavu, co mezi ně onu světovou kapacitu přivedlo. Důvody tátova rozhodnutí neznají ostatně ani jeho nejbližší: dospívající Ephram a malá Delia. Je jim jasné jen jedno: od nynějška musí zapomenout na celý svůj dosavadní život a musí se pokusit přijmout za svůj domov Everwood… (Česká televize)

Crawler-D

Tenhle seriál plný prozřetelných kliše, po okraj nacpaný morálními ponaučeními a radami, jak zacházet se život, mě zaujal svou upřímností a několik figurkami na té šachovnici. ()

carly

dobré herecké obsadenie. zaujímavý príbeh. v tomto seriály zakaždým, keď už to vyzerá, že to bude v poriadku, nakoniec nič v poriadku nie je. možno preto ma to tak baví. aj keď hlavným dôvodom sú určite Gregory a Emily ()

Laputa

Pěkný vyváženy seriál, který nespoléhá na efekty ani akčnost a dokonce ani na polonahé herce. Film zobrazující dospívání a studia. Pěkné výkony a vystupování Gregory Smitha a Emily VanCampové, skvělé sehraná dvojka. Pohodová podívaná. Děj se neodehrává jen u dospívání a mladých lidí,ale řeší i problémy dospělých. Pěkně zpracované. ()

angel74

Musím se přiznat, že v rámci rodinných seriálů patří Everwood momentálně k mým nejoblíbenějším. Na rozdíl od mnoha ostatních diváků mě ovšem pohltil teprve při sledování druhé série. Od jejího začátku jsem si však osudy obyvatel malebného horského městečka patřičně užívala až do úplného konce. Co se týče scénáře a hereckého obsazení, nemám v podstatě žádné výhrady. Vůbec bych se nezlobila, kdyby došlo na nějaké další pokračování. (80%) ()

Noviik

Bohužel, musím opravit původní 4 hvězdičky. Ty byly totiž za první a tak trochu druhou řadu (bez ní by to však bylo 5*). Třetí řada je již na 1* a to jen za ústřední dvojici a Treata Williamse, které mám poměrně rád. Škoda, že se z toho stala taková hloupost. ()

Jaňo

Everwood sa pre mňa stal niečo ako ukľudňujúci prostriedok na sobotňajšie popoludnie a zamiloval som si ho do poslednej časti... Odzrkadľoval realitu ako takú, príbehy boli jednoduché, a asi práve tým sa mi tak veľmi zapáčil... Úplne ma nadchli výkony Gregoryho Smitha a Emily VanCamp, pretože ich humor mi bol dosť blízky. Najviac som sa však poučil zo slov, ktoré pravidelne zazneli po úvodnej zvučke a vtiahli vás do nového príbehu, novej časti... Niekoľko z nich si pamätám aj dodnes ("Niekedy veríme, že ak sa hneváme na celý svet, dokážeme ho tým zmeniť..."). Tento seriál ostane pre mňa stále tým prostriedkom, ktorý potrebujem, aby som pochopil niektoré veci inak... Takže Foreverwood ! ()

viperDavid

Everwood asi vždy bude mít v mém srdci místo. Viděl jsem ho dávno, když ho dávali v televizi, potom znovu na přenesné flashce a teď z nostaligie znovu. Jako každý správný chlapák jsem byl zamilovaný do Emily až po virtuální uši a i teď po té dlouhé době se mi to vrátilo. I když happy end byl trošku kýčovitý asi to tak musí být, protože to tak prostě má být. Skvělý seriál ()

Kmotr76

Přeslazený seriál plný kýčovitých klišé. Viděl jsem jen jeden díl z nevím jaké série a nehodlám to opakovat! ()

Ompus

Pět hvězdiček patří pouze první sérii. Jestli vůbec chci vidět zbytek si nejsem vůbec jist. Dost mě odrazuje Douglasův komentář. První díl druhé série mi dost jasně ukázal, že se na to mám vybodnout. Už jenom "vylepšením" úvodní melodie kytarou. Prznitelé. ()

giovanni3

Tak tento seriál jsme viděl nejednou a klidně se na něj podívám znovu a nikterak se za to nestydím. Skvělý scénář od začátku do konce, výborné herecké obsazení, krásné město a jeho okolí... Je to sice ,,teen seriál,, , ale pořád lepší něž veškerá ,,konkurence,,. Prostě jsem spokojen a dávám 4z5 (od toho probuzení expřítele Amy z komatu to šlo dolů) ()

Danula13

Nádherný seriál zabírající několik těžkých životních etap několika rodin, jejichž osudy se díky tragickým okolnostem protkaly v jednom podhorském maloměstě. ()

herr_carter

Bývalá pravidelná nedělní podvečerní session u televize a těšení se min.od pátku, sledováno v dobách Dawsonova světa, Života na zámku...především dětští herci jsou šikovní a spolu s nimi charizmatický Treat Williams............... moje hodnocení = 8 z 10. ()

Kanibal

Poklidné vyprávění vcelku obyčejných příběhů, překvapivě zajímavé, dobře natočené a scénaristicky zajímavé. ()

Famfulín

Příjemná podívaná na nedělní podvečer. Každý díl přináši divákovi takovou poklidnou atmosféru a nutno uznat, že v něm zaznělo několik větiček, které jsem si musel zapsat. Jedním slovem pěkné. ()

casioa....

Milý, i keď pre mňa nevýrazný (nie len) rodinný seriál, ktorý som zvykol počas strednej pozerávať. Občas som sa ako puberťák nemal problém identifikovať s tým, čo najmä "náš mladý" Ephram práve prežíval. Ale inak, seriál a ani mestečko Everwood nemajú (pre mňa potrebnú) hĺbku...také Ženy z rodu Gilmorovcov (2000) a ich mestečko Stars Hollow toho dali isto nie len môjmu seriálovému svetu viac.... ()

iXtr3m3

Pohodový seriál, ktorý som kedysi pozerával ešte s rodičmi po večeroch v TV. Krásna príroda, pekné malomesto, krásna Emily VanCamp a dokonca aj Chris Pratt v menšej úlohe. Tomu sa nedalo odporovať. Treat Williams to zahral tiež fajn ako sympaťák. Klasická rodinná dramédia... ()

Zemřel herec Treat Williams

Zemřel herec Treat Williams

13.06.2023

A bude komiksové světlo!

A bude komiksové světlo!

01.11.2007

Konkrétní zdroje? Blesk a Zelená lucerna. A pozor, teď nemluvíme o chystané Justice League of America, jejíž členy jsou i Flash a Green Lantern. Strategie studia Warner Bros. je vskutku podivná.… (více)