Reklama

Reklama

Wonder Woman

  • USA Wonder Woman (více)
Trailer 5

Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Vyrůstala v chráněném ostrovním ráji až do doby, kdy na jejich pobřeží havaroval americký pilot a vyprávěl jim o masivním konfliktu zuřícím v okolním světě. Diana opouští bezpečí domova s přesvědčením, že dokáže hrozbu zastavit. Diana bojuje po boku mužů ve válce, která má ukončit všechny konflikty, a objevuje plný potenciál svých schopností... a svůj skutečný úděl. (Freeman Ent.)

(více)

Diskuze

hrdygay

hrdygay (hodnocení, recenze)

 kristen wiig skvela volba, videl som ju nahu, cheetah strci do vrecka toho smolka thanosa, zase na konci bude dramaticky suboj s emotivnym nabojom, opat budem tyzden brecat, v tomto ma dc nesklame

na příspěvěk reagoval Prometheus69

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Prometheus69

ale jej leto organy su odost silnejsie a odolnejsie ako normalne ale hej vo vesmire by zakapalo vela postav napríklad Hulk velmy jednoduche ako ho zabit alebo slnko 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

woodsman

Dude... já to myslím jinak. :D

 

Ještě by se mohla udusit ve vesmíru... 

Její plíce jsou lidské, ostatně i orgány a veškerý vnitřek.... 

K čemuž zase mířím svou první teorii... UVNITŘ.  :P :D

na příspěvěk reagoval woodsman

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

no nevim jak ve filmu, ale v komiksech mě nic nenapadá, její slabina je spíš její prchlivost, nechá se lehce naštvat a pak se neovládá....taky není zrovna dva krát inteligentní

Sweat55

Sweat55 (hodnocení, recenze)

BTW má WW vůbec nějakou slabinu? Ať hledám jak hledám (proč to hledám v 11 večer fakt netuším), nic pořádného nedokážu nalézt. 

na příspěvěk reagoval woodsman

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Sweat55

Afrodita byla neutrální... ta byla ostatně vždycky. :)

Ale zato z těma jejíma kněžkama se moc nesral... když je narval do soukolí a podobně. Stejně tak dobře by tam zapadli i ti psy. :P

na příspěvěk reagoval Sweat55

Sweat55

Sweat55 (hodnocení, recenze)

Ratemus

To já vím, ale Kratos je Kratos. Fakt bych to ale neřešil, to bychom se stejně k ničemu nedobrali. (Skončilo by to jako s Afroditou)

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Já vim kdo je Cronos.. a a čím byl... 

Mi i víme proč jsme zmínili Kratose... :D

Chronos je spíš bůh času... :)

 

Mimo jiné, Kratos sejmul i Crona a popudil proti sobě i všechny Titány... 

V podstatě se stal nejnenáviděnější Trojan ve vesmíru.... XD

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Ratemus

aj to obdobie by som bral ale az WW 3 milujem grecky mytologiu a je tam toho strasne vela chcem proste supersuboje pri ktorých budu padat hory 

Související novinky

DC oznámilo velké plány

DC oznámilo velké plány

31.01.2023

James Gunn již před koncem roku sliboval, že v lednu oznámí první projekty ve svém chystaném rebootu DC univerza, na kterém se podílí coby nový šéf DC Studios ještě spolu s producentem Peterem… (více)

Superman se nevrací

Superman se nevrací

15.12.2022

Jak již jsme avizovali v jedné starší zprávě, velký restart u DC probíhá ať už se to fanouškům líbí, nebo ne. Poté, co se tento týden k situaci vyjádřila režisérka Patty Jenkins, která fanouškům… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Nový šéf společnosti Warner Bros. Discovery David Zaslav už nějaký ten pátek pracuje na zásadních změnách, kterými by chtěl přispět k nové éře nejen na poli filmů, ale i seriálů, her, a celkově… (více)

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

16.04.2022

Studio Warner Bros. a společnost DC Entertainment čekají v následujících měsících drastické změny. Má to za následek fúze konglomerátu Discovery právě s Warnery, kteří nad sebou tak nyní mají nového… (více)

Reklama

Reklama